Bolesť nosa

andrejka1983
16. mar 2014

maminky,tentokrát potrebujem radu pre mojho manžela: Dosť často, teda každý týžden vždy po oholení brady žiletkou sa mu zapáli špička nosa,ale z vnútra, nie z vonku. Sem tam dokonca mu to aj zahnisa a prerastie z vnutra chlp ( urobí sa mu akoby pupák a ked si ho vytlačí, tak niekedy vytiahne ztoho aj 1cm fuz) a pritom si vnutri nestrihá fuzy ani nič...nemáva to niektorej manžel? ako to riešite? lebo niekedy vyzerá ako rudolf ked mu tak začervenie ta špička nosa.... 🙂 vdaka za rady

janinah
16. mar 2014

nikde inde na tele sa mu nerobia vyrážky?

lilila65
16. mar 2014

@andrejka1983 ahoj, mam znameho co mal podobne problemy, uz to nevydrzal a zasiel s tym k lekarovi a zistili mu tam nejaky ekzem alebo nieco podobne, vyliecil sa z toho 🙂

andrejka1983
autor
16. mar 2014

@janinah ahoj, nie nikde inde, len na špičke nosa...a vždy po oholení, je len jeden červený zapálený bod...ktorý potom akoby nahnisá (ale len niekedy) a potom to zmizne, ale bolí to
@lilila65 a nevieš sčím si to potieral alebo čo nato bral?? dala som mu zatial na to tea tree olejček nech si s tým potiera, aby sa mu to nezapálilo, akušala som už aj imazol, sudocrem....

janinah
16. mar 2014

potierať Betadinom z lekárne

andrejka1983
autor
16. mar 2014

@janinah dakujem, pojdem kupit a vyskušam 🙂

lilila65
16. mar 2014

@andrejka1983 neviem, dohlbky sme to nerozoberali 🙂 , ale viem to ze mu to pomohlo. a podla mna, ked to ma skoro kazdy tyzden je to lepsie ukazat doktorovi

erickatt
16. mar 2014

A nedava si na to vodu po holeni? Alebo omylom penu? Cokolvek take?