Môžem Algifen kvapky na bolesť obličky?

zdenkakelemanova
11. sep 2019

Dobrý deň chcem sa spýtať bolia ma Obličky a neviem ci môžem užiť algifen kvapky alebo mi niečo poraďte
Ďakujem

jeliz59
11. sep 2019

No treba radšej zavolať svojmu dr na gyncu čo povie on....poprípade ak nemáš komplikácie a neliečia sa s inými liekmi ak si poistena v dôvere zavolaj tam na doktor 24 opýtaj sa na radu odborníka....a určite zájsť na vyšetrenie a dát sa do poriadku....držím palce

simca06022011
11. sep 2019

ako konkretne ta "bolia oblicky" ? Ako vies, ze su to oblicky? U lekara si bola? Ak nie, tak sup tam.. a "oblicky" riesi prakticky lekar v prvom rade, ten potom ta posle dalej.

eliska13
11. sep 2019

@zdenkakelemanova môžeš mať ľadvinový záchvat to by Ti ani kvapky nepomohli aká to je bolesť.chod k lekárovi.prechladla si?to môžu byť krize

deti95060810
11. sep 2019

k obvodnému na vyšetrenie...zoberie aspoň moč....
zatiaľ si kúp urolog. čaj a aspoň ten treba piť, na obličky si daj šatku, šál.... buď v teple...máš aj teploty?

zdenkakelemanova
autor
11. sep 2019

@deti95060810 čaj pijem teploty nemám ja som včera prišla z nemocnice tam som bola lebo ma bolelo bruško ale to už je v poriadku ale zistili mi ze mam kameň na ľavej obličke pritom mam aj na pravej len malé kúsky kolika to nie je lebo sú to len mierne bolesti čakám na výsledky z moču ktoré prídu až o 2 dní no len neviem co od tých bolesto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre