Bolesť v žalúdku

mirka21041988
28. aug 2013

ahojte baby mam taky problem mavam už asi 3 mesiace bolesti v žaludku ale tie su raz do týždna ale su take nesmierne bolestive že až plačem už som bola aj na sone ale tam mi nič nepovedali až dnes mi volala doktorka že mam nejaky zapal doniesla som im stolicu a z toho mi to zistili čo to može byt mate niektora stym skusenosti dakujem za odpovede

alecka
28. aug 2013

@mirka21041988 nemas helikobaktera? ten moze sposobovat zapal a taketo problemy. a diagnostikuje sa zo stolice. sa cudujem ze ti nespravili aj gastrofibroskopicke vysetrenie....

mirka21041988
autor
29. aug 2013

no vsak doktorka mi povedala že to možem mat aj to zajtra mam ist ku nej tak určite ma pošle na to gastro a tebe to robili mala si taky problem ako to liečia lebo kojim tak som zvedava dakujem

alecka
29. aug 2013

@mirka21041988 ja som nemala ziadne problemy-myslim bolesti, obcas ma pali zaha a problem s travenim, ale objavili mi ho celkom nahodou pri gastrofibrokopii. lieci sa kombinaciou 2atb a 1 inhibitora- to bolo u mna, inak som citala ze sa pouziva kombinacia 2-3atb. tak uvidis co ti povedia, lebo tie lieky s kojenim asi nepojdu dokopy. su aj alternativne liecby,lenze ked mas taketo problemy...... ktohovie ci by tu potvoru znicili. uvidis, co ti povedia, co ti ponuknu. neboj nic. drzim ti palce 😉 . daj vediet co ti navrhnu.....

mirka21041988
autor
31. aug 2013

ahoj no tak mam toho helikobaktera a idem 20 na gastro lebo nechce mi davat nijake lieky ked kojim a este ma posiela aj na sono to idem tretieho lebo vravela že sa jej to tam nezda a este mi brala aj krv vravela že možem mat do toho aj žlčnik ked mam take silne bolesti poviem ti že ja mam horšie bolesti ako boli moje pôrody a ty sa ako dlaho na to liečiš to sa budem dlho liečit kym mi nezmizne z tela či ako to je dakujem mislela som si že nik tu nenapiše budem rada ked sa podelime o rady a jedavas niečo lachšie -obmedzujes sa nejako v jedle