Bolesť vaječníkov v tehotenstve. Je to normálne?

zuzka279
6. máj 2009

😲 Ahojte, je normálne, aby ma pobolievali vaječníky v tehotenstve?

pink_lady
6. máj 2009

zuzka neviem mna posledne dni boli vajecnik ako keby som mala ovulku alebo cystu co mi pride oboje ako blbost... 😅 o tyzden idem do poradne tak uvidim co mi povie 😲

cetera
6. máj 2009

takato tema tu uz je, polistuj dozadu a najdes tam toho viac...

zuzka279
autor
6. máj 2009

Ja idem do poradne o 2 týždne. Neviem, rozmýšlam, či som prechladla alebo čo. Ale mám taký pocit ako ty s tou cystou. To je však blbosť. Inak pred týždňom som bola na sone a bolo všetko OK.

zuzka279
autor
6. máj 2009

Veď som ju hľadala a nenašla. Ako sa tá tema volá

pink_lady
6. máj 2009

tiez ma napadlo ci som aj nerpechladla alebo co... 😲 uvidim ak bude boliet moc pojdem aj skor ...vraj prve mesiace moze prebiehat aj ovulacia ale po 20 týždni myslim uz ani nie... 😔

zuzka279
autor
6. máj 2009

Vôbec neviem prečo to bolí. Pri prvom tehotenstve som to nemala

jankaw
6. máj 2009

Ahoj Zuzka,
mna tiez bolia od zaciatku tehotenstva vajecniky, najskor iba jeden, potom oba. Niekedy to neboli aj par tyzdnov a potom zase zacne, tak som to vravela aj dr. Ma vysetril, povedal ze vsetko je ok a ze to bude z toho ze ako rastie maternica tak tlaci na vajecniky.....

zuzka279
autor
6. máj 2009

Jankaw, to dúfam, že to bude len z toho. 😒

jankaw
6. máj 2009

Ja som najskor nevedela ci to je slepak, alebo vajecnik, lebo ma zacalo bolet na pravej strane a potom uz oba, pozeral to aj na ultrazvuku a vsetko bolo ok.
Som sa bala ci to nebude cista, lebo tu som mala pred par rokmi a tiez to takto bolelo....
Ak by si tam nieco mala tak to by asi na UZV zistili, neboj podla mna to je koli tomu ze na ne tlaci maternica....

ejusaaa
6. máj 2009

😀 Som sa pobavila dobre na tej fotke,kde je Tvoj muz v kociku 😀 Aj mna boleli vajecniky,teda iba na pravej strane od sameho zaciatku do sameho konca,rozdiel bol len v intenzite bolesti.

ela222
7. máj 2009

Ahojte, ja som v 12 tt a začala ma bolieť ľavá strana. Tiež ma napadlo, že to bude vaječník, ale je to moje prvé tehotenstvo, tak som nevedela, že či to môže byť ono. Ale len tak troška to cez deň cítim. Myslíte, že je to normálne? Na sono som bola v pondelok a všetko bolo o.k.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre