Bolesti bedier v tehotenstve

zabka012111
3. apr 2012

ahojte, chcela by som sa spýtať na bolesti bedier v tehotenstve som v 23t ,,,,neviete čo pomože ?? dajte mi vedieť dakujem za odpovede

hradnapani
3. apr 2012

@zabka012111 mne pomohlo cvicenie - joga pre tehotne. Instruktorka mi vybrala cviky presne pre moje problemy. Najlepsie je najst si druh cvicenia, kde su schopni venovat sa ti aj trochu individualne. Urcite je vhodne aj plavanie - odlahcia sa ti bedra, krize.

tinki
3. apr 2012

@zabka012111
to sa ti rozťahuje panva..tak ako píše @hradnapani, ak máš možnosť cvičiť..ak nie, tak nepomôže nič.. 😉 Ak by sa to nedalo vydržať, potom existujú lieky, ktoré ti môže gynekológ predpísať.

elka74
3. apr 2012

@zabka012111 ahoj, ja som rodila pred 20 mesiacmi a bedrové kosti ma bolia ešte stále. už nie pri chôdzi, ale nedá sa mi ležať na rovnej podložke na boku.. myslela som že sa to zlepší po porode, ale zlepšuje sa to velmi pomaly

dominika2227
3. apr 2012

ja mam taku masticku homeopaticku a prikladam si teple, odporucaju v lekarny vola sa to termo care alebo tak niako ze to pomaha

modryponik
12. nov 2015

Ahojte. Su normalne bolesti bedroveho klbu aj v 1. trim. Som v 9tt a vcera ma z nicoho nic zacal boliet lavy bedrovy klb a vyraza to do lavej nohy. Urcite som nespravila blby pohyb lebo som pekne lezala v posteli a oddychovala, ked to prislo. Je to takto skoro mozne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre