Bolesti krížov, brucha a nepríjemné pichanie

miushik765
17. aug 2016

Ahojte maminy tak začnem po poriadku. Ráno som sa zobudila na to že ma hrozne pichá v podbrušku,krížoch a vystreluje to aj to jedneho stehna asi po 2min. To prešlo. Ale od vtedy ma bolí brucho aj kríže a pociťujem aj to pichanie až do slabín aj mierny tlak hlavne pri chodení,vstávaní,otáčaní na posteli. U dr som dnes bola ten len skonštatoval že je mimi dosť nízko ale neotváram sa a že mám brať viac magnezia a predpísal mi guajacuran ktory som si zatial nevybrala mám ho brať len ak to bude nevyhnutné a mať kludový režim. Je pravda že včera som vydrhla celý byt tak možno zato.... tak sa chcem opýtať mali ste niektorá niečo podobné? Za každú skusenosť bidem vďačná

bajana
17. aug 2016

Si par tyzdnov pred terminom, to, co popisujes, je normalne. Dodrziavala by som odporucanie lekara.

limetka69
17. aug 2016

@miushik765 ano ah ja som to zazila, hlavne pri namahe, dlhej prechadzke, v poslednom stadiu uz vsetko boli, tlaci, picha, treba vydrzat 🙂

lumma
17. aug 2016

Tie bolesti sa budú len zhoršovať, pôrod sa blíži a telo sa naň pripravuje.. viacej oddychuj...

maminkaat
17. aug 2016

Ja som mala bolesti a pichanie v rebrach v 7 mesiaci sa mali v brusku posadil a hlavu mi strcil pod rebra nemohla som spavat to bolo hrozne skusali ho otocit ale nic nakoniec som rodila sekciou ☺ale ano to je priprava tela na porod ☺

miushik765
autor
17. aug 2016

Mňa to celý deň bolí aj keď ležím ...hrozne to pichá aj keď sa postavím aj nohy mám akoby unavené :( no ja neviem

miushik765
autor
17. aug 2016

Dosť to pichá aj v lahu ... v celom bruchu az do slabin a krizov

michellia
17. aug 2016

@miushik765 hlavne sa nenamahaj a oddychuj najviac ako sa da!!!

miushik765
autor
17. aug 2016

@michellia Ležím celý deň ale aj tak to bolí no skôr pichá akoby sa mi rozťahovali panvové kosti

beton
17. aug 2016

@miushik765 magnézium je potrebne najneskôr 4 tyzdne pred pôrodom vysadit a nie nasadit, ako zial mnohi lekari radia. magnézium brani maternici riadne pracovat a v konecnom dosledku dieta kontrakciami porodit. zaroven sa novorodenci rodia zavisli od magnezia a kedze nedostanu svoju davku, tak maju abstaky, z coho vyplyvaju problemy s dojcenim. tvoj stav je vec pretazenia a signal tela, ze treba spomalit a konat v súlade s pocitmi v tvojom tele. inak su to vsetko príznaky zacinajuceho porodu. takze upokojit, oddychnut, plus studena voda...radia ceske PA

miushik765
autor
17. aug 2016

@beton Magnezium beriem len sem-tam aj to len 1tbl. Dnes som si vzala 2 ale nepomohlo... Oddychujem dufam že to s miminkom potiahneme čo najdlhšie. Ďakujem za rady

beton
17. aug 2016

@miushik765 inak denna davka magnezia je 7 mandli ...tak to mas lepsie. tie asi ani vysadit nemusis :o))

janii12345
17. aug 2016

Ahoj aj ja som mala takí problém a potom som sa začala otvárať no a keď že to bolo skoro tak som ležala V nemocnici napichali má magneziom a rodila som 4 dní po termíne hlavne veľa oddychuj a nerob nič namáhavé

miushik765
autor
19. aug 2016

Baby a brali ste niektorá aj ten Guajacuran? Lebo ja už 3 deň a to len len ležím pomaly ani chodiť neviem čo ma celý spodok bolí a stále váham či si ho vziať... ja som totižto dosť proti užívaní liekov aj v normálnom stave nie ešte v tehu. Tak budem rada za odpovede

michellia
13. sep 2016

@miushik765 no co kocka ako sa citis? 🙂 uz je ti o nieco lepsie?

miushik765
autor
13. sep 2016

@michellia No stále som pokope... sem tam nejaka kontrakcia ale oveľa slabšie ako ráno a chodia si ako chcú. Sprcha nepomohla ani sa nezintenzivnili ani neprestali. Stále mi odchádza ten hlien s primesou krvy a vela lepkavého výtoku tak čakaam čo sa bude diať

miushik765
autor
13. sep 2016

@miushik765 Plus som na 4cm otvorená. Ráno som mala bolesti z križou do podbruška až na cele brucho a do nôh celkom pravidelne potom to prešlo.... a takto cely deň

michellia
26. sep 2016

@miushik765 pozeram ze uz zlaticko mas na svete 🙂 gratulujem a prajem velmi vela zdravicka a nech radost robi 🙂

miushik765
autor
27. sep 2016

@michellia Ďakujem pekne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre