Bolesti krížov v tehotenstve. Máte ich i vy?

bobaska
1. júl 2009

Ahojte maminky, aj vás bolia kríže? Som v 32 tt a bolí ma to ako pri menzese... mám sa obávať a ísť k doktorovi alebo je to normálne,prosím o radu

maja177
1. júl 2009

ahoj, tak akurat som isla sem, ze popozeram ci sa tu nieco nepise o krizoch... ja mam dnes neskutocne bolesti, mama tvrdi ze to tak byva, a cim dalej, tym ma to bude bolet viac a viac...ale dnes to je hruuza... 😒

emily3
1. júl 2009

zeny je to tak, cele telo sa roztahuje a pripravuje na porod..cim dalej tym to bude horsie... 😒

bobaska
autor
1. júl 2009

Ale mám teda strach, lebo to bolí a bolí...A niekde som čítala, že to tak býva aj pred pôrodom a ja nechcem ešte rodiť ☹

lea132
1. júl 2009

bobaska skus masaz pre tehotne, jemne Ti ich pomasiruju a bude Ti lepsie

bobaska
autor
1. júl 2009

emily a môže to prechádzať aj do podbruška a zase naopak?

ivina84
1. júl 2009

Ahojte. Aj mna trapia krize ako cert. Staci, ze doma trochu upracem, ozehlim a je to na nevydrzanie 😠

maja177
1. júl 2009

kazdu jednu tehotnu bolia krize to je normalne 😉 nerobte paniku a nenamyslajte si ziadny porod :D ked pridu kontrakcie tak myslim ze s bolestami krizov si to nepomylime urcite 😀

emily3
1. júl 2009

bobaska a v ktorom tyzdni si? to ti moze tvrdnut brusko a to citit v podbrusku a moze to ist do krizov...
mna pri prvom tehu boleli krize od zaciatku, este som nevedela ze som tehu a krize som citila...

maja177
1. júl 2009

mne ked tvrdlo brucho a islo mi to do krizov, este ma aj bolelo obcas ako pri menzese tak sa mi skracoval krcok...

bobaska
autor
1. júl 2009

emily... som v 32 tt

Majka čo znamená, že sa skracuje krčok?

maja177
1. júl 2009

ze sa telo pripravuje na porod 🙂

bobaska
autor
1. júl 2009

Aj malého cítim nejak nízko, tak to bude už asi tá príprava 😒

maja177
1. júl 2009

ale prd, aj mna kope male tak nizko ze ruku do nohaviciek musim strcit ked chcem citit... nenahovaraj si nic lebo to privolas nakonec 😒

majcenka
8. aug 2013

Ahojte,ja som tu nova.V nedelu som zistila ze som tehotna-urobila som si dva testy,rano aj vecer.Potom este jeden v pondelok rano a poobede.V utorok som isla k lekarke ktora mi urobila tiez test ktory bol pozitivny 🙂 .Isla som k lekarke preto lebo mam nejake problemy.Boli ma podbrusko a picha ma v pravom boku.Az do dnes rana ma neboleli krize.Dnes skoro cely den ma nieze bolia krize ale mam ich ako strpnute a nejake napnute ci co.Mam z toho velky strach.Uz som dva krat potratila.Ten druhy krat bolo pred dvomi rokmi a tiez som mala stale bolesti v podbrusku a v krizoch.Ibaze teraz mam pocit ze ma to boli ako strpnutie.Doktorka mi povedala ze plod je este velmi maly na to aby ho videli tak musim cakat.Na kontrolu idem na dr tyzden v stredu.Zijem v anglicku a tyto lekari su niektory uplna katastrofa.Ked sa sami nevypytate aby vas vypisali tak ich to ani nenapadne.Tak vas prosim zenusky,kto ma take problemy ako ja alebo mal skusenosti ako ja prosim dajte mi vediet,poradte-ukludnite ma.Mam naozaj strach stratit aj toto dieta.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre