Bolesti na pravom boku v tehotenstve. Čo to znamená?

mata987
28. jún 2008

ahoj kocky, mozno mate s tym niektora skusenosti. Uz asi tyzden ma trapia bolesti na pravej strane brucha. Co som vycitala na nete, tak teoreticky by to mohli byt zlcnikove bolesti (ktore som nikdy predtym nemala). som v 28tt, nastastie pohyby citim. Nemate niektora skusenosti s takymito bolestami? Dik.

paris3
5. jan 2016

ja som mala vselijake bolesti.... zvacsa nalavo, ale tiez raz dost silne bolesti napravo. bola som kvoli tomu aj na pohotovosti, ze ci to nie je slepak. nastastie sa to nepotvrdilo. mne gynekologicka hovorila, ze to moze byt sposobene pomalsim travenim alebo nafukovanim. ale radsej to treba skontrolovat, ak sa nieco nezda 😉

araik
5. jan 2016

@paris3 ja si tiez myslim ze som nafuknuta resp sa mi tam nieco "upchalo" lebo napr..citim ze som hladna ...pochybujem ze keby mam zapal akutny tak by som pocitovala hlad...nemam ani teplotu...uvidime :/

eliska623
14. jún 2016

mňa tiež boli v pravom boku a ťahá sa mi to až dozadu k chrbtici. Navyše mi je vtedy aj dosť zle od žalúdka. Dneska pri státí išli na mňa až mdloby. Mám problém aj sedieť aj ležať 😒

veronycka
5. júl 2016

ahojte.som na zaciatku tehotenstva asi 5 tyzden este som u dokiho nebola,tiez mavam bolesti dole na pravej strane a citim to niekedy az vystrelovat do nohy.neviete ci to je normalne .dakujem za rady

vive
7. sep 2016

@veronycka
Ahoj, mam posledne dni podobne problemy ako ty, bola si s tym vtedy u dr? Co ti na to povedal cim to bolo sposobene? Tiez tie bolesti citim v pravom boku na krizoch a taha sa to dolu do nohy

blableblu
11. apr 2019

Pridávam moju skúsenosť 20tt strašne bolesti v bruchu na pravej strane hore vyrážajú e do boku a pod lopatku všetci predbežne že žlčník hospitalizácia v nemocnici a hromada testov krvi a vSetreni zistili ze všetky tieto organy sú naprosto v poriadku, ďalšie vyšetrenie neurológia tam s konštatovanie že sa môže jednať o brusnu herniu že nejaký orgán alebo sval sa bude vytláča na vrch ci co to netuším ale to len Teoreticky predpokladajú takže prepustenia domov nič nerobí a stále ležať skoro nemožné pri jednom dieťati už doma takže neostáva nič iné len vydržať ďalších 20tt v domnení že to je zrejme sval

araik
11. apr 2019

@blableblu a slepak vylucili?

blableblu
11. apr 2019

@araik áno úplne všetko v poriadku obličky slepak pečeň žlčník žalúdok sono všetko ôk super krvné testy všetky ukážkové moc v poriadku hlavne ze ma mesiac trápili s diétami a nemalo to s tým nič spoločné ono to bolo divne lebo ma to bolelo hlavne pri pohybe a chôdzi nemohla som už na ľavú nohu ani dostupit tak to v bruchu pichalo aj celý bok pravý no tak to prisúdil svalu a tým sa to uzavreli

blableblu
11. apr 2019

@blableblu teda na pravú nohu

kiki23
16. aug 2020

Ahojte baby, prosím skúste mi poradiť. @mell30 môžem sa spýtať čo to Nakoniec bolo? Tiež mám bolesti pod pravým rebrom som 25tt. Dnes mi to začalo ťahať az do krížov. 🤔
@kucierka24 pichanie v pravom boku mám tiež, ja neviem či to môže súvisieť aj s tou bolesťou pod rebrom. Ja mám celú tú pravú stranu nejaku na nič. Zistila si z čoho ta to nakoniec pichalo?

kiki23
16. aug 2020

@janicka
@lenuskao
@mimit
@sandrittta
@babula108 babulky prosím vás čo u vás nakoniec znamenali tieto bolestí? Ja som s tým bola u gyn že má vpravo dole pichá a jej záver že má tam nemá čo pichať, že bábo je v poriadku a neotváram sa. 🤷 Mňa už pichá aj pod rebrom chvilami. Neviem čo s tým?

misulka1906
3. jan 2022

@dadulienka2404 ahoj prosím ta ako to nakoniec dopadlo tiež mam strašne bolesti pri kychnuchti alebo prudsi pohyb keď spravím alebo sa chcem povystierat tak moc to boli a som len v 6tt a doktor ma zatiaľ dovolenku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre