Bolesti pri pohybe bábätka. Mali ste ich aj vy?

lily1983
6. máj 2009

Ahojte tehulky a maminky 🙂
chcela by som sa spytat, ci aj vy mavate take bolesti, ked sa hybe babatko? ja mam niekedy pocit, ze ma niekto reže, a trha mi cele brusko, neskutočne rychlo a velmi kope, hybe sa a miestami to hrozne boli...idem zajtra k lekarke, urcite sa spytam, ale chcela by som vediet, ci ste niektora mala taketo bolesti..dakujem

terezka044
6. máj 2009

no mne sa obcas tak natiahne ze mam pocit ze mi praskne koza.. a ked bol otoceny este hlavickou hore a kopol do mechura, to priserne bolelo. ale teraz uz ani nie

smajli
6. máj 2009

z vlastnej skusenosti este neviem,ale svagrinku babo niekedy tak zatlacilo do rebier,niekedy,ked si natahovalo nozky,ze az nevedela,co ma robit,aby ho kusok premiestnila..., niekedy ju tak stuchol pod rebra, do pecene..alebo presne do mechura... ,takze zrejme sa to stava...

babullka1
6. máj 2009

Baby ja mam maleho otoceneho koncom panvovym a tych bolesti si uzivam az az,kope ma nozickami do mechura a strasne to boli 😅

pajinka23
6. máj 2009

juuuj aj moj drobec kope ako pojaseny 😲 😲 😲 a llilly je uplne normalne ze ta to obcas aj zaboli,lebo miminko rastie a cim je vetsie a silnejsietym ho viac citit ked sa pohne 😀 😀

mimi21
6. máj 2009

no aj mne moje mimi obcas poriadne porata rebra 😀
aj mam obcas pocit, ze chce ist von cez kozku 🙂

miri3
6. máj 2009

ahojte.ja som pri malom mala tiež bolesti ked sa vrtel,a to väčšinou na jednom mieste a ked som sa spýtala doktora povedal mi že malý tam ma chrbatik a že ten ma tlačí, a toho kopania do mechúra som si tiež riadne užila,no proste chlap 🙂

lily1983
autor
6. máj 2009

jaj baby ste zlate, ze ste mi napisali...dakujem vam.ja som si lahla,musela som si oddychnut, mam toho dost, malujeme, lebo som zrusila fajciarku, a vyhodila som ich fajcit von, tak sme zamalovali, aby sme neoberali malinke miminečko o obyvačku 🙂
vsetko upratujem 😔

lily1983
autor
6. máj 2009

miri3, no uz si aj ja zacinam mysliet, ze je to chlapec, aj ked mi dva krat povedali, ze dievca, tak kope, ako futbalista, co by si tatinko velice zelal..len dufam, ze nebude mat z tolkych pohybov omotanu snuru okolo krčiku.

baby a kolko nasobne sa vam zvacsilo brusko od 35 tt?velmi vam narastlo? ja mam stale pocit, ze je male, mozno aj preto to tak boli, lebo mimi velmi rastie. ved cele tehotenstvo som nemala taky hlad ako teraz zacinam mat.

petra1985
7. máj 2009

smajli viem o com pises.. toto som prezivala aj ja posledne tyzdne tehotenstva..kopala a tlacila do pecene a do rebier akoby sa hrala s mojimi organmi🙂 fakt je to velmi bolestive.. lily v 35 tyzdni to uz je asi normalne babo je velke tak to aj viac boli..

celine
7. máj 2009

Aj mna nas krpec sem-tam tak kopne, ze sa az zlaknem 😀 A dost casto, hlavne nad ranom, mam pocit, ze sa rozhodol dostat von cez brucho 😀

jankaw
7. máj 2009

Ahoj lili,
mna minule maly tak kopol, niekde dole pri chrbtici som to zacitila ze mi na sekundu uplne strpli ruky a nohy a este v noci strasne vyvadza, hlavne ked lezim na boku a trosku som zvalena aj na bruchu tak vtedy ako by ma nozom pichali ......

pajinka23
7. máj 2009

lili mne sa v 36tt bjusko rapidne zvetsilo a teras uz vypadam ako prejedena veleryba 😀 😀 😀 😀 neboj bjusko ti do konca tehu urcite este narastie 😲 😲

janka12350
15. júl 2017

ahojte baby ja sa zvyknem ráno zobudiť ako ma bolí bruško neviem či to od mojej chrbtice ale dosť boli a potom to ustupi ked sa rozchodím...a ed sa pohne mal tiež to dosť bolí už zo pár dní je tak

ankare
15. júl 2017

@janka12350 možno na niečo tlači dlhšie a to Ta bolí. Držím palce!

michaelad1994
23. jan 2023

Ahojte.ja som v 34.tt.toto je moje druhé tehotenstvo ale znášať to horšie ako pri synovi.teraz čakám dievčatko a odkedy cítim pohyby tak len v spodnej časti keď som bola naposledy v 28.tt na kontrole tak bola stále koncom panvovym otočená ale teraz v tomto týždni ju cítim všade ale stále najviac mi kope do mechúra a panvovych kosti.je to hrozna bolest.moze byť ze je stále rovnakej polohe?ďakujem za odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre