Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesti v 34, týždni tehotenstva

8. sep 2020

Baby ja už som zúfalá :( som 33+3tt a už niekoľko týždňov mám dosť silné bolesti teraz ešte silnejšie...Mňa bolí strašne pri chôdzi respektíve akonáhle zdvihnem hlavne pravú nohu strašné bolesti úplne dole v podbrušku a aj akokeby kosti v slabinách. Keď sedím a mám vstať to je hrozné niekedy sa mi až nohy podlomia čo ma to tak bolí. Už aj pri sedení keď mám trochu skrčené nohy mám taký ako tlak a tie kosti ma hroznw bolia. Gynekológ ma prezrel všetko bolo ok akurát mám brať magnézium keďže aj prvý sa narodil skôr. Ale ja už mám na to hrozné nervy v posteli sa mi nedá otočiť čo ma to tak bolí a ešte som s malým synom sama doma jemu idú zuby neposlúcha ma a potom som ešte protivnejšia na neho lebo som nervózna už zo všetkého :(

alexandra2468
8. sep 2020

Ja som mala to iste. Ale vlavo v slabinach. Nevedela som sa pohnut ani o 1mm, taka ukrutna bolest to bola.
Dokazala som nehybne sediet, nehybne stat, aj lezat, ale pohyb bol problem. Nedokazala som sa sama ani otocit na posteli.
Dostalo sa to do takeho extremu, ze som skoncila na urgente. Pozrelo ma asi tisic lekarov, nic nezistili. Nariadili mi teda len magnezium a nehybat sa :D tym nehybanim sa to po 2 tyzdnoch zlepsilo, ale ja som sa naozaj vobec nehybala.
Ale sklamem ta, nezmizlo to uplne. Som uz 9 mesiacov po porode a stale to boli. Ale uz len tak, ze ked zle naslapnem, alebo spravim prudky pohyb, alebo napriklad bezim a tak. Nikto nevie, co to je

alexandra2468
8. sep 2020

@alexandra2468 a to lekari tvrdili, ze no asi vam dieta tlaci na nejaky nerv. Po porode to prejde.🤷🏻‍♀️

juliet86
8. sep 2020

skus si vybavit navstevu kvalitneho fyzioterapeuta. v BA viem poradit... toto neznie ze je vsetko ok. mas podla mna zaseknuty nerv. alebo maly niekam tlaci. moju segru tiez brutal bolela panva vo vyssich stadiach tehotenstva. musela ist pn a chodit s barlamim to jej trocha pomohlo. plus este tejpovanie by ti mohlo pomoct to mozes aj v tehu a vie ti to spravit aj fuzioterapeut. pripadne skis doma vyrobeny bud studeny alebo teply obklad. mozno jedno z toho ulavi. pripadne si hod paralen ci ulavi. to v tehu tiez mozes. drzim palce

w3ronika77
13. sep 2020

@alexandra2468 prosím vás, a ako ste rodila? Mala ste prirodzený pôrod, či vám museli robiť sekciu? ja mam tiež obrovské bolesti aj panvy aj v slabine na pravej strane, neviem si ale predstaviť rodiť normálne v takomto stave- resp. ze by som tu nohu mala nejako polohovat

alexandra2468
13. sep 2020

@w3ronika77 presne tohto som sa aj ja bála. Ale rodila som prirodzene, no bodaj by mi spravili sekciu. Som malinka, s uzkou panvou a dieta 53cm a 3500g. Pozasivana az za usami🤦🏻‍♀️