Bolesti v hornej časti brucha na pravej strane

hanam
1. jún 2009

ahojte chcela by som sa spytat ci nemate niektora skusenosti s bolestou v hornej casti brucha na pravej strane. niekedy to pobolieva a niekedy ma to miesto dost svrbi. Neviem co to moze byt. Zatial to nie je nejake neznesitelne akurat som z toho dost nervozna. Dakujem za rady a vase skusenosti.

lubkaeck
1. jún 2009

hanam- najlepsie je ist k doktorovi , nech ti spravi pecenove testy 😉 na pravo pod rebrami je pecen a ta niekedy v tehu svrbi - ako reakcia na tehu a je dobre sa dat vysetrit 😉 drzim palec 😵

hanam
autor
1. jún 2009

v stredu mam poradnu tak to idem hned vyzistit. ale keby to bola pecen asi mam aj ine priznaky ci nie?

perla200
1. jún 2009

ano hanam....svrbelo by ťa hrozne celé telo.....aj mna sem tam niečo pichne, zabolí.....ale asi je to normálne v našom stádiu tehotenstva

hanam
autor
1. jún 2009

asi hej perli, len ked si vselico precitam tak sa aj dost vystrasim. ale verim ze je to len prechodny stav a bude zasa dobre. a ze babatko je ok.

perla200
1. jún 2009

neboj jasné že je...ak kope tak je ok....

lubkaeck
1. jún 2009

hanam- nestresuj 😉 len to doktorovi povedz, budes mat dusu na mieste ked povie, ze je to v poriadku 🙂 a ak nahodou bude treba nejaku tabletku, budes vediet na com si a tiez bude dobre, lebo volaco budu aspon s tebou robit 😀 netreba sa bat doktorov, ved oni su tu pre nas!

luciauk
3. jún 2009

hanam, ja som to mala vo všetkých troch tehotenstvách. bolo to stále horšie a horšie. ale hneď po pôrode sa toskončilo. pečeň ma bolela niekedy aj celý deň...držkaj sa a neboj, je to hormonálna záležitosť. ak by ťa ale začalo svrbieť telo-pokožka, okamžite choď za doktorom 😉

ginepra
4. jún 2009

cauko hanam, ja som mala ku kuncu dvoch tehu bolesti pod rebrovym oblukom, bola som radsej aj na vysetreni, ale vsetko bolo ok, takze to bolo asi tym, ze boli mimi dost velke na male brusko a robili si miesto
suhlasim, ze radsej treba vzdy upozornit na problemy lekara, pre istotu
ja som isla dokonca do porodnice kedze bol piatok popoludni a bolesti sa uz 4 dni stupnovali (nie v kuse ale opatovne sa vynarali a zasa odisli) bol tam super lekar porobil mi odbera, sono,... a este vecer som sla spokojna domov, ze je vsetko ok 🙂
drzim prstiky, neboj sa, bude vsetko ok

briketa
5. jún 2009

To moze byt uplne normalne tlacenie babatka. Nic nezvycajne. Mna maly tlacil tak, ze som musela na dialnici odstavit auto a trochu sa popohybovat aby sa pohol, lebo som nebola schopna riadit..
Teraz ked sa drobec usadi napriec , bolia ma obidve strany.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre