Bolesti v podbrušku na pravej strane

wiwihc
9. máj 2018

Ahojte, minule som tu písala že som bola u doktora, povedal mi že podľa MS som v 8 týždni ale podľa sona 6 tt. Povedal, že nepočuje srdiečko a možno je tam problém. Mám prísť o 2 týždne či plod podrastie.
Chcem sa ale spýtať, bolieva ma podbruško čo viem že je v poriadku, ale asi 3 dni ma boli v podbrušku iba na pravej strane (kde predpokladám že je fazuľka, pretože som ju tak videla na sone). Myslíte že je v poriadku keď ma v tej pravej časti bolí, trošku až tak pichá. Máte s tým niektorá skúsenosť? Priznám sa, že sa už dosť bojím, a to ešte tak dlho čakať :( Ďakujem

meandbaby
9. máj 2018

Myslim ze je to normalne, ako rastie a rozpina sa sliznica.Aj ja to tak mam.Drzim palce

wiwihc
autor
9. máj 2018

A bolieva ťa aj na pravej strane len? Mávaš to aj ty?

meandbaby
9. máj 2018

@wiwihc mavam to aj ja. Neboj sa
Mala som to aj v prvom tehotenstve.Pokial nemas velke krce alebo tlaky tak to je normalne alebo krvacanie.spinenie moze byt, to som nemala, ale.asi vtedy by som radsej sla k dr.

noemi155
9. máj 2018

Môžeš mať aj cystu, mňa bolievala pravá strana, ale ja som napokon o bábätko prišla v 9.tyzdni...
Žiadne príznaky, nič som nemala a pri kontrole už mu srdiečko nebilo... 😢

dzupi898
9. máj 2018

podla mna by si sa nemala stresovat, moze byt, ze to proste iba tym ako rastie babatko ale uvidis ako to na najblizsej kontrole

ikonica
9. máj 2018

No ja som skoncila na chirurgii s podozrenim na zapal slepaku... Preslo to, ale zas sa to po 3 tyzdnoch vracia :/ nerada by som skoncila na operacnom stole :/ cudne bolo, ze to bolelo dole v podbrusku... Ale ked mi prehmatali brucho, nasli zdroj odkial to vyzarovalo... Ach jo snad to zas odide...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre