Bolesti v podbrušku v tehotenstve. Mám sa obávať?

miriam17
28. júl 2006

Ahojte mamulky a tehulky 🙂 chcela by som sa opytat,ci bolest v podbrusku ako pri menstrul.znaci nejaky vazny problem 😒......som v 34.tyz.........ta boles je denno denne silnejsia a je dost neprijemna.........prosim vas o radu.......DAKUJEM VAM ZA VASE RADY

m.andrea
20. sep 2006

Ahojte babky, chcem sa Vás spýtať, od utorka mám problémy, poviem to priamo, mám pálivý a svrbivý pocit v pošve. Mala to niektorá z Vás počas tehotenstva?

jj2202
20. sep 2006

ja sa chcem zase opytat ci vas pobolievali krize zaciatkom tehotenstva? mna prave dnes tak zacili pobolievat jak pred mz...a to nehovorim o pichani vpravo vlavo vstrede. dnes cely den konkretne vpravo... 😒

ninocka
20. sep 2006

jj to na lavej strane mna boli sustavne
a chrbtica,krcna chrbtica a krize ani nehovorim

jj2202
20. sep 2006

aj tak skoro? v 9tt? to rada pocujem 😵

ninocka
20. sep 2006

mas sedavu pracu?
ja som strasne vtedy trpela s krcnou chrbticou normalne az do krcov
a plus chrbat

timina
20. sep 2006

jj ak máš teraz datum keby si mala mať akože menzes tak to môže byť aj z toho. Aj ja som mavala v tom období akoby som mala dostať men. také bolesti

jj2202
20. sep 2006

no cely den len sedim teraz som v polo-leze....na kozennej stolicke aby ma to tak nebolelo...
ze by to suviselo s tym? ale doteraz som s tym problem nemala. citila som nieco take pred mz...moj druhy termin mz pocas tehotenstva je 25.9....

ninocka
20. sep 2006

jj to je individualne

timina
20. sep 2006

jj no možno že ano...ale aj tak by som to povedala asi doktorke.
Inak ja mam dnes také mierne bolesti v podbrušku ani neviem čo si mám o tom myslieť a ešte do toho aj kríže...asi by som mala zájsť lekarke radšej.Je to ťažké lebo človek nevie čo sa s ním deje tam vnútri.

jj2202
20. sep 2006

ja som bola vcera na ultrazvuku, nic ma nebolelo..vsetko bolo ok, videli sme uz aj srdiecko.
zacalo to dnes.

timina
20. sep 2006

ninocka a ako to riešiš s tými krížami? Ja by som rada niečo podnikla aby som si tú bolesť troška zmiernila.

ninocka
20. sep 2006

cvicim pravidelne na chrbticu no troska mi to pomaha

ninocka
20. sep 2006

ale to je aj tym, ze priberame telo nestaci nosit tu vahu tak musime trpiet

ninocka
20. sep 2006

timina uz si neni vytocena z prace

icko
20. sep 2006

ahojte babulky, ked si tak citam prispevky od vas, som stastna osoba na tomto svete!!!!! neviem, co je tehotenska nevolnost, co su bolesti v podbrusku, bolave prsia, krize....jedinym mojim priznakom je uchvatna spavost - spim kade chodim, aj na navstevach....tak vela zdaru pri zdolavani bolesti v tehotenstve 🙂 🙂
jj, zavidim ti, ze uz si bola na ultrazvuku, ja som tiez v 9 tt a este nic nemam v ruke, dr mi povedala, ze az v 10 tt....ake to bolo na tom ultrazvuku, to desattyzdnove babatko????

ninocka
20. sep 2006

icko
bud rada, ze nemas take problemy

jj2202
20. sep 2006

icko, moje mimi ma dnes 6tt+3 a od poslednej mz mam 8tt+2. ja som toho moc nevidela, ale lekarka mi ukazovala ako krasne bije srdiecko 😵

ninocka
20. sep 2006

jj ano na zaciatku len srdiecko ale neuveritelne krasne

icko
20. sep 2006

jj, ja som nevidela ani to srdiecko....bola som taka sklamana, ked som sa docitala na tychto strankach, ze ini doktori ten ultrazvuk robia aj ovela skor...tak aby som sa spravne vyjadrila, tak moje mimo ma teda 7 tt, od poslednej mz 9 tt, dufam, ze som to spravne vyratala...a stale som nevidela bit to nase srdiecko.... ☹

jj2202
20. sep 2006

icko neboj uvidis.. 😉 😵

icko
20. sep 2006

jj, jasne, ze uvidim, uz buduci piatok...ale vy uz poznate ten krasny pocit....v dobrom zavidim 🙂 🙂 🙂

ninocka
20. sep 2006

icko
asi este nebolo vidiet dobre neboj ani sa nenazdas a uvidis ho

timina
20. sep 2006

ninocka vieš čo už ma asi to bruško bolí aj od stresu ale keď sakra stále nedokážem byť odolná....asi sa vypýtam domov.

ninocka
20. sep 2006

timina
mas stresujucu pracu ?

katrin
20. sep 2006

baby, odbočujete od témy.. šup do tehuliek 😉

icko
20. sep 2006

katrin, prepac, nechala som sa uniest ultrazvukom jj....k bolestiam totiz nemam co napisat.... 🙂 😀 uz aj odchadzam....paaaaaaaaa 😅

timina
20. sep 2006

ninočka no mám stresujúcu pracu asi ano. A kríže ma teraz sekajú dosť au au au.

inge23
21. sep 2006

jj2202: ja poznam tie bolesti krizov na zaciatku, min. tyzden, ked som bola v 5 2tt, tak sa mi tozacalo a neprechadza to doteraz.... mam problem sediet, lezat, chodit. Esteze mam pracu, kde mi sefka dovolila pracovat z domu lebo inak by som to asi neprezila...mam sedavu pracu

a hlavne je mi hroooozne zle celych 24 hod....neviem poriadne jest, rano nejaky suchy rozok potom nejaka ta vyziva alebo jogurt, na obed polievka - aspon ze to, no a vcera som sa prekonala, dala som si masko a zemiaciky...no a na veceru nejaka ta polievka suchy rozok. Trochu sa aj obavam, ci neuskodim mimcu...ale neviem sa prekonat, jednoducho mi to nejde dole krkom

timina
21. sep 2006

inge tie bolesti mám podobné s krížami.včera som mala dokonca už také bodavé bolesti a dnes už celý deň od rana.
inak s tým papaním si myslím,že je dôležité aj veľa ovocia a zeleninky....a malo by to byť asi ok nie?

inge23
21. sep 2006

timina ja sa snazim aj nejake to ovocie a zeleninu, ale vobec to nejde 😔 , neviem to doseba dostat, mozno trochu neskor, len aby potom nebolo neskoro. tebe nebyvalo zo zaciatku tehu zle?

no tie krize,....to je katastrofa, ale co by sme pre to mimco nespravili 😎 ...akurat som zvedava, ako to bude neskor, ked uz bedeme vacsie telo.
inak ty si OK?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre