Bolesti v podbrušku v tehotenstve. Mám sa obávať?

miriam17
28. júl 2006

Ahojte mamulky a tehulky 🙂 chcela by som sa opytat,ci bolest v podbrusku ako pri menstrul.znaci nejaky vazny problem 😒......som v 34.tyz.........ta boles je denno denne silnejsia a je dost neprijemna.........prosim vas o radu.......DAKUJEM VAM ZA VASE RADY

dankaa
14. mar 2007

adkag nepises ako casto Ta to picha...chce to normalne vysetrenie u gynekologa urcite Tvojho pn lekara niekto zastupuje.zisti si to a daj sa vysetrit.Može to byt cokolvek alebo aj nic,každa zena ma pocity a bolesti rozne.

adkag
14. mar 2007

dankaa, praveze dost casto, zalezi od polohy, v ktorej sedim alebo lezim. ked mam zlu polohu, tak aj vkuse po sebe citim take pichnutia. no teraz je uz asi aj neskoro zistovat,kto zastupuje lekarku, zajtra skusim ist k svojej,snad to nebude neskoro a bude vsetko ok.

dankaa
14. mar 2007

pi vela vody!zabranis tak možným baktériam 😉

adkag
14. mar 2007

myslim ze mozem mat nejake bakterie? no mna to tiez napadlo,ale je to napravo, nie v strede. este ma napadlo ci to nemoze byt nieco s placentou, ale mavam to obcas aj vlavo,tak neviem. uz som hotova zo vsetkych problemov, u doktorky som pomaly kazdy tyzden.

dankaa
14. mar 2007

nemysli na to prilis-precitaj si nejaku knizku,rozptýl sa,vsetko bude dobre.Vies zenske telo sa pocas tehu mení,takže s tým treba rátať,a onedlho Ti bude omnoho lepšie 😎

lejla77
14. mar 2007

adkag:
mna tiez casto picha na pravo - zevraj je to OK - roztahuje sa maternica.

adkag
14. mar 2007

dakujem vam za rady, ja teraz uz vyse dvoch tyzdnov lezim, mozno uz aj z toho mam niektore bolesti. zajtra kazdopadne zbehnem k lekarke, snad uz bude ordinovat.

suzana121
24. jan 2008

Prosim vas mam otazecku su 17 tydni a obcas pocituju bolesti v podbrusku a na bokoch a potom to zas na par dni odezni

dendika
1. júl 2008

Ahojte kocky, áno čo sa týka tých vselijakých bolestí, ja by som vám vedela rozprávat, pobolieva ma v podbrušku, také pichanie a niekedy je to trošku dlhšie, ako dnes napr., niekto to tu už písal, že keď sa postaví, je to akokeby krc a musí sa zohnút, predtým som to nemala, ale dnes sa mi to stalo dvakrát, a dost ma často pobolievaju krize, ale to uplne od začiatku teh. som len v siestom tt, hrozne sa bojím a stále sa sledujem, mám pocit že mi z toho niekedy už sibe....

funy
1. júl 2008

ja mam teraz pichanie v podbrusku intenzivne uz asi 4 den. a nielen v podbrusku. no a okrem toho od zaciatku tehu vraciam. nie je to uz 3 krat denne. ale raz minimalne. a neviem sa na nic sustredit. je to tazke v praci.

zuz11
1. júl 2008

lulu1502 • 7tt • Dnes o 16:54
Ahojte viete mi niekto poradiť či je normálne ak ma bolieva brucho ako na menzes a to som v 7 týždni.

mywiel • 39tt • Dnes o 17:03
Je to normalne, to sa zacina roztahovat maternica a je to aj hormonalnymi zmenami, telo sa zacina menit. Zelam pekne tehotenstvo. 😉

malaskoricka • 8tt • Dnes o 17:03
lulu inak 7tt je prvy trimester 😅

malaskoricka • 8tt • Dnes o 17:05
a aby som sa doplnila je to uplne normalne to sa stava kazdej 🙂

bershka • 6tt • Dnes o 17:07
lulu: aj ja som v prvom trimestri. tiež ma bolieva ale dr. mi dal nejaké čipky aby som nemala krče. je to ok

lulu1502 • 7tt • Dnes o 17:09
ďakujem Vám za odovede pomohli ste mi lebo už som počula aj že to môže viesť k potratu ale to je hlúposť.

mywiel • 39tt • Dnes o 17:15
Keby islo o potrat tak by si krvacala a mala by si neznesitelne krce stale.

funy • 14tt • Dnes o 21:28
ahojte, tie bolesti mam aj ja a az v 13. tyzdni zacali byt intenzivnejsie.
kazda sa bojime, ale aj mne lekarka povedala ze si mi roztahuje maternica. je to neprijemne, ale ak to ma pomoct babenku, aby tam malo priestor, vydrzime, ci nie?

bershka • 6tt • Dnes o 21:32
no mňa doteraz nebolelo nič. akurát pichali vaječníky. sem - tam maternica, ale odvčera ako som začala špiniť, tak ma to bolí. hlavne večer. tak úfam, že sa len rozťahuje

majandra
21. júl 2008

ahojte,

ja mam tiez bolesti a moja mamina mi povedala, ze teraz budu intenzivnejsie a casto, lebo sa maternica roztahuje 😉

bianus
21. júl 2008

aj mna pobolieva brusko. treba vsak davat pozor na hnede spinenie 😒

majandra
21. júl 2008

to uz poznam, to boli ine bolesti, lebo som vtedy aj potratila....toto je moje druhe tehotenstvo....uz to poznam... 😉

daji
21. júl 2008

ahojte, mna tiez pobolieva brusko cely den a som v 7 tt a odvcera mam vytok - neviem ci je to dobre alebo zle ale sa aj citim ako keby som mala dostat menzes. Nazaj neviem.

barbiek
21. júl 2008

daji pokial neni ten vytok krvavy je to v poriadku, brusko ta boli preto, lebo sa ti natahuje maternica

dendika
21. aug 2008

ahojte babulky, chcem sa vas opytat, či mate niektora skusenosti s bolestami v krizoch, krize ma pobolievali od začiatku tehotenstva, ale teraz je to akoby ine, dnes ma krize bolia ovela viac, stale, aj pri zmene polohy, ta bolest vystreluje až do klbov, a boli ma aj chrbat a akoby aj rebra.....ozvite sa mi.....poradte....please

majandra
21. aug 2008

dendika, ja byt tebou navstivim svojho gynekologa, aby ta skontroloval ci si v poriadku, nestresuj, lekar vie co robi....rozhodne ho navstiv a povedz mu, co ta trapi.

deli17
22. aug 2008

Ahojte baby, Ja mam zasa taky problem , ze mam dnes velku bolest hlavy. poradte akeu tabletku mozem uzit ak som vo 4 mesiacu

deli17
22. aug 2008

baby poradte aku tabletku mozem uzit od bolesti hlavy ak som vo 4 mesiaci

felixko
22. aug 2008

ahoj deli. ja som od začiatku tehotenstva mávala asi do 5-teho mesiaca migrény. jedna trvala celé tri týždne. zakaždým som to pretrpela s tým, že hádam sa vyspím a už ráno ma hlava bolieť nebude. vždy bolela. raz ráno som išla s plačom do práce. musela som si dať ibalgin. už som to jednoducho nevydržala. prešiel jeden deň a migréna sa mi znovu zhoršila. potom som bola nútená ísť k obvodnému lekárovi a ten mi po porade s gynekológom povedal, že nič iné mi nemôže odporučiť, len paralen. potom som skúšala naparovať sa nad slanou vodou, a to mi pomohlo, pretože som mala zdurené nosné dutiny a to bola asi príčina bolestí hlavy.

ella1111
22. aug 2008

ahoj tehulky.mna zas bolia bedrove klby alebo kosti.doktor povedal ze mi chyba magnezium ale po tabletkach mi byva blbo.to som len v 10t.

felixko
22. aug 2008

mňa tiež boleli kosti a kĺby, ja som si kúpila gaštanový masážny gél s mentolom, je skôr na prevenciu proti vzniku kŕčových žíl, ale mne pomohol na tento problém. a tiež kúpeľ v teplej vode, ale v prvom trimestri sa kúpele veľmi neodporúčajú.

majandra
26. aug 2008

Ahojte tehulky, mne na bolesti hlavy odporucila gynekologicka paralen, nic ine si davat nemam. Ale mna tak hlava neboli zatial ma bolela iba 2 krat.

jankamamka
26. aug 2008

ahojte tehulky.Ja nemam problemy s bolestou hlavz,ale uz 2x sa mi stalo,ked som bola na prechadzke v lese,ze ma strasne rozbolel spodok brucha,ako na menzes a som si musela sadnut na zem,lebo ma normalne zacala oblievat horucka a mala som pocit na zvracanie.trvalo to cca.10 min.U doki som nebola.Asi uz nie je dobre chodit na tury,co myslite?

majandra
27. aug 2008

jankamamka, no veru uz nie je dobre chodit na tury....takze prechadzky a oddychovat,... 😉

katka.21
2. sep 2008

ahojte
s drobcekom mame 11tt, ale sa strasne bojkame, lebo zvyknem mat bolesti v noci - som alergicka a stale si fukam nos, ci to moze byt aj od toho. doktor povedal ze to je od toho ze mam zvacsenu maternicu.
dakujem za vase odpovede

ella1111
2. sep 2008

mna posledne 2dni picha na lavej strane.predtym vobec.dufam ze je vsetko ok.

bianus
2. sep 2008

aj ja som zvykla mat bolesti, teraz je to uz lepsie, vela oddychujem, setrim sa.. no a bolesti mam , ale ked zjem nieco naduvacie a potom ma boli brusko - resp. creva. niekedy mavam krce a doslova musim cakat kym si ulavim 😵 . fakt to je katastrofa.

poorka
22. sep 2008

Ahojte baby...
mozete mi niektora pomoct? Som v 11tt a uz od piatku mam hrozne krce v podbrusku...dnes to preslo az do spodu a reze ma to na zaciatku vaginalneho otvoru ☹ ☹ ☹
Raz ma to boli na jednej strane podbruska, potom to prejde do stredu a potom na druhej strane 😢 a popritom to reze obcas zospodu... mozete mi niekto poradit, co by to mohlo byt? Bojim sa, ci je babo v poriadku ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre