Bolesti v podbrušku v tehotenstve. Mám sa obávať?

miriam17
28. júl 2006

Ahojte mamulky a tehulky 🙂 chcela by som sa opytat,ci bolest v podbrusku ako pri menstrul.znaci nejaky vazny problem 😒......som v 34.tyz.........ta boles je denno denne silnejsia a je dost neprijemna.........prosim vas o radu.......DAKUJEM VAM ZA VASE RADY

macabi
15. feb 2009

ahoj ditka... 🙂 no chvalabohu... 🙂 ešteže tak...bo už som myslela, že zajtra rodím... 😀 chi, no tak ty to máš už fakt za pár...držím palce... 😉 a ozaj, bude to bolieť aj viac ešte? 🙂

ejusa
15. feb 2009

Bude.Ja som sa niekedy ani pohnut nevedela,ani z postele vstat,nic,ako vravi Ditka mas stastie ze az teraz Ta to zacalo boliet 😉

ditka1
15. feb 2009

fuuu...pravdaze bude neviem ako teba boli,ale mna uz tak,ze cim dalej viasc akoby som mala panvu dolamanu a kosti naspodu ako keby mi ich niekto lamal a tahal...ach

deathy
15. feb 2009

Jo jo, o vstávání z postele mi něco říkejte... Vždycky je to na 5 pokusů, a když se zvednu...jéžiš to mě bolí kosti, jak kdyby všechno ztuhlo. Nebo i jen obyčejný otočení se v posteli. To se musim něčeho chytnout a pak teprve se mi to povede 😖 Připadám si jak nějakej slon, kterej upadl a nemůže se ani pohnout..

macabi
15. feb 2009

no dievčatá...tak to sa už teším... 😅 😉

ludka0610
21. feb 2009

ahojte mamicky dnes som zacala 13tt a od 13teho februara ma strasne bolieva hlava neviem ci to je normalne aleboje to nieco zle.Niekedy je to v pohode inokedy sa to neda vydrzat a ja neviem co mam robit.Som s toho zufala neviem ci mam ist k doktorovy alebo co.....Prosim Vas ak mate niektora skusenosti poradte mi nieco.Dakujem velmi pekne

mona1111
21. feb 2009

Ahoj ludka 0610. Ja som v 35 tt a mna kazde rano pobolieva hlava. Ja to mam asi z nizkeho tlaku, tak si kazde rano musim dat kavicku a trosku si opat lahnut, aby sa mi ulavilo. Doobeda som totalne unavena, ale poobede naberiem novu silu a zacinam fungovat.

simone
22. feb 2009

ludko,me bolelal hlava od 8tt. asi do 13tt.cely den vkuse,v noci jsem nepsala..........jsou to hormony. Ja to mela i v prvni tehu. Kdyz jsem ted otehotnela,tak v dobe oplodenni jsem mela takovou bolest hlavy,ze jsem se nemohla dostat ani do nemocnice a tri dny jsem nehybne lezela,pak jsem byla u dok. a hned rek,ze to jsou hormony,ze uz muzu byt tehu a fakt jsem uz byla. Ted uz mam bolesti jen obcas. Muzes si nato vzit paralen,kdyz to je fakt hrozne a nebo obklad na hlavu studeny,nic jineho neni 😒 No a taky radi prochazy 😉 Neboj,to casem prejde,ale asi budes mit bolesti hlavy cele tehu,jen to uz pak nebude tak vkuse 😉

cetera
24. feb 2009

neviete poradit? Vcera od vcera vecera mam bolesti v brusku je totym tehu alebo nieco ine..myslela som ze prejdu cez noc ale este troska boli...som v 1Ott

petra.a
24. feb 2009

Ja som na tom podobne, vcera vecer ma zacalo pichat v brusku a tak som sa zlakla, ze som si ihned isla lahnut do postele. Aj rano ked som vstala tam citim take popichovanie. Tak neviem...ale vzdy mam z toho taky divny pocit

cetera
24. feb 2009

ja som si tiez sla lahnut ale este to boli tak neviem ci tam rastie maternica ci co....keby som tak mala svoju knizku pri sebe v nej najdem vsetko.....neviem ci ist l dr. ci co vlastne robit...je to normalne ze to boli tak dlho? Predtym som to nemala

celine
24. feb 2009

Aj mna zo zaciatku tehu pichalo v podbrusku, ale bolo to jemne, ziadne krce. A netrvalo to dlho, parkrat za den som to citila. V 15tt som to zacala citit viac(trvalo to 3 dni), tak som utekala na pohotovost a bolo to maternicou. Ak mate pravidelne krce, urcite by som isla k dr.

cetera
24. feb 2009

nie je to pravidelne mne sa to stalo prvy krat.... ale zeby to bolelo tak dlho sa mi nezda.....

katy2
24. feb 2009

dievcence, nestresujte 🙂 rastiete.... teda maternica sa roztahuje..... to podbrusko budete citit cele tehu 😉
prajem prijemne tehulkovanie 🙂

cetera
24. feb 2009

dakujem teda to necham tak....ale mam pocit ze je uz lepsie trocha asi to uz aj prestava...no ale aspon som vyuzila muzicka aby mi spravil ranajocky...vdaka katy

cetera
24. feb 2009

myslela som si ze to bude tym.....ale radsej si necham poradit od skusenejsich

jasom
24. feb 2009

baby, pobolievalo vas v podbrusku aj v 30tt mna posledne 2 dni sem-tam pobolieva v podbrusku a rozmyslam ci je to normalne ale mam ist pre istotu k Dr.

wsmoulinkaa
24. feb 2009

ahoj já mám také takové bolesti...teda nééé jako velké ale píchá mě tam tak nějak pořád a tvrdne i břicho a to mám ke všemu ted ještě kašel...takže já to teda vedu to vám povím!!! 😒
Ale dr to ví a mám vše v pořádku-že se neotvírám a tak. 😉

babullka1
24. feb 2009

Ahoj wsmoulinkaa ja mam podobny problem ako ty,picha ma v brusku ale skor tak nizsie a tvrdne mi obcas brusko,mam aj z toho strach,ale zajtra idem do poradne tak uvidim co mi lekar na to povie 😒

ivanka123123
16. mar 2009

ahojky, mám otázku, dnes som bola na vyšetrení u svojho gynekológa, som v 38 tt a opísala som mu svoje bolesti zo spodu počas noci a povedal že je to bežné, ale keď som kráčala domov, bolo mi od bolesti až do plaču, cesta mi trvala asi hodinu a mala som bolesti zo spodu znova a nemôžem poriadne chodiť. Pri chôdzi sa musím pridržiavať stien, poličiek a tak. pri obliekaní nohavíc plačem a o schodoch sa ani nevyjadrujem. Nemala niektoá z vás podobný problém? Som prvorodička a tak sa bojím, keďže neviem čo sa deje. Ďakujem za radu.

lada82
17. mar 2009

ahoj ivanko, ja to mela u prvniho na konci tehotenstvi a ted uz me to tak boli asi od 20.tydne!!! hruza :( vcera jsem nemohla vlezt ani do vany... a oblect si kalhoty je des... pokazde se ptam doktorky, a pokazde mi rekne, ze musim vydrzet, netahat nic tezkeho, jist vapnik, magnesium... ze s tim proste nejde nic delat... tak kdo vi...
boli me panev, trisla a i proste od spodu...moje mama to pry mela u vsech deti... ach jojo

adurka
25. mar 2009

ahojte.. chcem vam len povedat ze bolesti v podbrusku mavam posledny tyzden aj ja.. som 23 tt, na zaciatku to boli len take pichanice a teraz pocitujem hlavne pri vstavani take bolesti.. doktor mi na to v podstate nic nepovedal, ale vzdy sa mu postazujem, ale definujem to ako mierne, nie je to nic extremne ale predsa... ukludnujem sa ze som uzatvorena, a zrejme to patri k tomu. .. prajem vam pekny den vsetkym a hlavne aby ste boli zdrave...
🙂

aponchie
25. mar 2009

ahoj,jak moc vas boli nebo je vam neprijemne vysetreni v tehu na gynde?ja mam pocit,ze tohle si od prvniho tehu vubec nepamatuju..lekar je abnormalne citlivej chlap snazi se jemnounce,ale jak do me navrta ty prsty a prohmatava to tam az nekde vzadu sponuju se na tom kresle jak blb proste me to boli a zanet a nic jineho nemam,se uplne hrozim toho vysetreni na porodnim sale si to uz nepamatuju jak moc to bolelo kdyz se kukal jak sem otevrena 😝

sue250
25. mar 2009

baby poradte som v 10t a mam raz do dna taku malu bolest v podbrusku a trosku krize, skor je to k veceru. je to ze sa roztahuje maternica alebo sa mam obavat, nespinim, nekrvacam nic, troska vytok ale vraj to je bezne.
jeden potrat som mala v 24tt. tak mam strach

wsmoulinkaa
26. apr 2009

ahoj...nenašla jsem tu nikde bolest kolem pupku, ale neprolítla jsem to ještě celý...třeba mi někdo řekne jestli to máte také????

bertica.h
26. apr 2009

ja bolesť okolo pupku nemámale posledné dni ma veľmi intenzívne bolí,pichá v "pipke" a vo vnutrornej stane stehien.Napolohovať sa na spanie je pre mna hrozne bolestivé.. 😢 😢
nehovorím o obutí ponožiek,mám pocit,že do porodu to neprejde.
Pri prvom tehu som toto nemala ☹
fakt je to hnusné,občas mi až slzy vyletia 😔

bertica.h
26. apr 2009

baby,nemože to byt zostupenie malej do porodných ciest?Furt nad tým rozmýšľam.Cítim sa ako prvorodička..ale ked ja si nič nepamatám z prvého tehu.. 😅 😅
díky🙂

wsmoulinkaa
26. apr 2009

bertica...mám to také.,...vystřeluje mi bolest do pipky a mám tlak na pipku, někdy i při čůrání. Dr jsem říkala jen o tom tlaku při čůrání a prý se to stává!! tak asi ok. Ty už rodit můžeš...ale já bych chtěla ještě počkat!!! 😒

bertica.h
26. apr 2009

smoulinka..ja to tuším pri močení nemám..ale ked ležím a idem sa postavit je to pre mna horor..
tak ma napadá,či to nieje tým zostupom hlavičky..

je ale pravda..že panva sa v tehotnestve roztahuje..takže možno je to aj to..ktovie..hlavne,aby bolo všetko ok🙂
Aké máš CS?vobec sa neboj,že by si poroduila skor..toto nieje objektívne..niektoré ženy to proste bolí,niektoré nie..no a nás dve,bohužiaľ 😒

wsmoulinkaa
26. apr 2009

berti...já mám cs 1-tuším. Jinak mě spíš trápí ten pupik 😉 zítra si zavolám dr.....mám pocit, že mi praskne...asi to taky patří k těhu-no snad jo!!

taky si myslím jak se roztahuje pánev,tak proto to píchá!! prostě ženská si vytrpí než dojde k porodu vid!!? 😠 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre