Bolesti v podbrušku v tehotenstve. Mám sa obávať?

miriam17
28. júl 2006

Ahojte mamulky a tehulky 🙂 chcela by som sa opytat,ci bolest v podbrusku ako pri menstrul.znaci nejaky vazny problem 😒......som v 34.tyz.........ta boles je denno denne silnejsia a je dost neprijemna.........prosim vas o radu.......DAKUJEM VAM ZA VASE RADY

belusa
29. mar 2011

@miselka11 oki dakujem za odpoved poviem mu to

andysok
29. mar 2011

@belusa vyter ti nerobili?môže to byt aj mykoza

belusa
29. mar 2011

@andysok nieee a to tak bolí brucho ako pred menzesom?a len tak, že dva dni bolí a č dni nebolí?bože to ma ani nenapadlo

andysok
29. mar 2011

@belusa áno ja to mám žiadne svetelne len taká pichlava bolesť občas nie je to pravidelne

andysok
29. mar 2011

@belusa žiadne svrbenie som chcela povedať

belusa
29. mar 2011

@andysok no mňa porazí tak sa spýtam, práveže mám občas svrbenie ale ja už dlho užívam utrogestan tak som myslela, že z toho, tak nemám pichanie ale také ked bolí brucho pred mrchou tak ale každá sme niaka čiže každá iné príznaky a vkolkom si?

andysok
29. mar 2011

@belusa 29tyzden a ty si v koľko ked beries utrogestan?To by mohlo byt uhniezdovanie ak si po ivf

belusa
29. mar 2011

ja som už 17 týždeň,mala som hematom a stále som krvácala alebo špinila preto mi ho nechali tak dlho užívať

belusa
29. mar 2011

@andysok a bola si aj na amniocentéze?ja mám ísť zajtra a bojím sa

andysok
29. mar 2011

@belusa mala si take zle výsledky že ideš na amnio?ja som nebola je to riziko,ale nechcem ta strasit.dávali ti na vyber?

belusa
29. mar 2011

nie nedávali je to kvôli veku...ja už mám tiež depku z toho

belusa
29. mar 2011

nie nedávali je to kvôli veku...ja už mám tiež depku z toho
@andysok

belusa
29. mar 2011

@andysok nie nedávali je to kvôli veku...ja už mám tiež depku z toho

andysok
29. mar 2011

@belusa ved pokoj pokoj netreba na to Velmi mysliet v dnešnej dobe su to všetci profesionáli ...v akom meste ti to budú robit?

belusa
29. mar 2011

v bratislave na kramároch tak dúfam, že tam to vedia urobiť

belusa
29. mar 2011

@andysok bratislave na kramároch tak dúfam, že tam to vedia urobiť

andysok
29. mar 2011

@belusa no tak super tam uz su urcite "lidi" ktorí to vedia robit Chapem že to musia byt veľké nervy a že si Možno tuto noc moc nepospis,ale naozaj na Kramaroch by to snáď uz vedeli aj po slepiacky ;) hore hlavu . A ty si po ivf?ke ti robili ivf?

belusa
29. mar 2011

@andysok no dúfam lebo ma porazí, hej hej som po ivf na záhradníckej a ty?odkilaľ si?aj ja chcem byť už v 29 týždni

andysok
29. mar 2011

@belusa bývam pri Poluse ale na klinike som v iscari;)

belusa
29. mar 2011

@andysok a ku komu tam codíš?a tiež z umelého? a práve som si Ta pozerala aké baktérie z tela von čo Ti je?

andysok
29. mar 2011

@belusa tehotenska mykoza.........:( a tam chodím k dr.petrova

belusa
29. mar 2011

@andysok to fakt?a čo Ti na to dali?a to až teraz si dostala?je to nebezpečné

andysok
29. mar 2011

@belusa viem uz o tom viac než treba....beriem antibiotika tak čakám kým zaberu ...od vcera

belusa
29. mar 2011

@andysok ja o tom neviem nič prvý krát počujem a to som sa chcela opýtať, že je to nebezpečné?

andysok
29. mar 2011

@belusa ked si to das do Googlu .....je to v tehotenstve úplne bežne a existuje tiez viac typov ale ved pokial nemáš tento problém......tak sa netrap;)idem ja spať tak sa zajtra drz ahoj

belusa
29. mar 2011

@andysok oki vyspi sa a vo štvrtok si píšeme dobrú noc pá

belusa
30. mar 2011

@andysok ahoj už ma pustili domov a budem úprimná už nikdy na toto nepôjdem

andysok
30. mar 2011

@belusa fuuuuuuuuuu to bol taky brutal*? ci len pocitovo neprijemne.........ale hlavne je ze to mas za sebou ☹

belusa
30. mar 2011

@andysok ako nebolí to to je poho ved mám za sebou 6 umelých tak jeden vpich ma nerozhádže ale nechutné psychicky, cítiš úpny tlak v bruchu máš strach o bábo, najlepšie, že jediné čo mi odobrali je krv lebo to mám stále zakrvácané po tej zrazenine čiže aj tak z tých výsledkov na 90percent nič nebude tak ja toto nechápem

belusa
5. apr 2011

@andysok Ahoj ako sa máš?Bola si už na kontrole bacile vyhnané?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre