• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti v podbrušku v tehotenstve. Mám sa obávať?

4. júna 2013 
Ahojte kinderka. Mávate niektorá v noci bolesti brucha, ktoré začínajú od rebier az dole a podobá sa to na strááásne veľkú svalovicu.Nemozete sa pohnut, lebo vás vsetko bolí a hlavne sa na to budíte? A je vám po pár hodinách samozrejme do plaču :confused: Ja som to mala asi mesiac dozadu 2 alebo 3 noci po sebe a túto noc sa to vrátilo. A Teraz mám unavený každý sval lebo som moc toho nenaspala :frowning2: Netušíte s čoho to je. Može to byť z rastúceho bruška? Lebo vtedy mi vykuklo a teraz sa mi tiez zdá zase väčšie. :wink:
29. aug 2006 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonicka, aj mna veru posledne dni trapia taketo bolesti a este k tomu aj bolesti krizov, ked sa v noci otacam na postely tak sa vzdy budim.
29. aug 2006 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto sa mi tiez stavalo.mne doktor povedal vraj je to normalne.babo potrebuje miesto.niekto to citi viac niekto menej.ale vzdy je dobre sa opytat
29. aug 2006 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem baby, medzi časom som zistila čo to je, takže dieťa sa nám pomaly nezmestí do bruška tak sa posúva hore a tlačí to na rebrá až hrudník, takže tem pocit svalovice a namáhaných rebier je ok :slight_smile: Aspoň som si vydýchla, že to nieje nič vážne :wink:
evickaleh, dnes ma tak boleli kríže ako dávno nie a ked pozerám sme približne rovnako tehu, takže máme skoro rovnaké problémové štádium. Aspoň vieme, že v tom nie sme sami. :slight_smile:
29. aug 2006 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, akosa mavate? Ja som od predvcera nejaka ubolena. Predvcerom rano sme si s muzikom uzili taku rychlovku - prepacte, ze to tu takto rozpisujem. Samozrejme, ze sme davali pozor. Ale potom ma zacalo boliet brucho. Ziadne vytoky ani nic podobne chvalabohu nemam, ale som taka nejaka cudna. Mozno som len nervozna pred dovolenkou. Cestujeme zajtra vecer, caa nas 1800 km autom tam a to iste naspat. Neviem, skratka nie som v pohodke. Takze neviem, s cim to spajat - s dovcou, so sexom, al. na mna nieco lezie, ebo som nejak kychat zacala....
30. aug 2006 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach, nik tu nie je? :pensive: :frowning2:
30. aug 2006 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj svetluska.
Kludne môžeš byť aj trošku chorá. Ja som tiež najprv kýchala a potom som ochorela. :unamused: A čo sa týka sexu veľa záleží od polohy. :wink:
30. aug 2006 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danciacik - dik za odpoved. Bola si u lekara? Lebo mi zajtra odchadzame. Tak neviem, ci si len kupim nejake homeopatika na chripku...
30. aug 2006 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som u doktorky. Predpísala mi sprej Bioparox a k tomu som si mala kúpiť kalciový sirup. Už som celkom ok, len trochu kašlem. :wink:
30. aug 2006 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa daj do poriadku a skoro sa vyzdrav :slight_smile:. Asi mate kosu v PP, ze? Lebo v KE je dost kosno.
30. aug 2006 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem. no to teda máme - najmä ráno je to katastrofa. A aj u vás včera pršalo?
30. aug 2006 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu prsi uz niekolko tyzdnov.
30. aug 2006 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je nič moc :frowning2:
30. aug 2006 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, od rána ma štípu a pália bradavky a mám ich strasne citlivé. Nemali ste to niektorá?
31. aug 2006 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tonicka, hej mala som, zevraj je to kvôli tomu ,ze sa zacína vytvarat mlieko :wink:
31. aug 2006 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj zabudla som, kremuj si ich...:slight_smile:
31. aug 2006 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem bellasandra, myslela som si, len ma to troska vydesilo, že až tak moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2006 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nic si z toho nerob, ja sa vyplasím pri kazdej novej veci..uz si hovorím ze taky strachopud som ...ani som to o sebe nevedela :sunglasses:
31. aug 2006 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ja tiez nie, skor som si ziadnu chorobu a bolest nepripustala a o tom, že mi niečo je sa niekto dozvedel, až ked som nemohla chodiť :grinning: A teraz :confused:
31. aug 2006 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, ale to bude tým ze sa bojíme o malicke :slight_smile: ..ja mam problem chodit aj v dave..teraz ma mamka nahovara..nech ideme do Trnavy na jarmok..no uz sa vidím :sweat_smile:
31. aug 2006 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....chcela by som sa opytat ci ste mali daaka z vas problem s kaslom ale az takym dusiaci co ide az so pluc,krory je dost bolavy na brusku
31. aug 2006 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsenosť chvala bohu nemám, ale k lekárovi by si mala ísť... :sweat_smile:
31. aug 2006 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, potrebujem surne poradit :confused: neviem este isto ci som tehu a ale mam take pichave bolesti tam dole, nie po bokoch ako su vajecniky, ale prave naopak v strede ... neviem co to je, ma niektora z vas skusenosti??? Prosim poradte co sa to moze diat??? :frowning2: dakujeeeeeeeem
31. aug 2006 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinau, kedy mas dostat mrchu? Ak si tesne pred, mozes citit taky akoby tlak, az tupu bolest v pripade, ze si tehu :wink: ale moze to by aj predmrchove bolesti :pensive: Pripadne prechladnutie...
31. aug 2006 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevesta, prave v tychto dnoch by som mala mrchu dostat, ale zatial ziadne naznaky... a predtym som nemavala taketo bolesti ked tak vajecniky ma boleli. Mozno to prechladnutie, nakolko sa nam teraz velmi ochladilo :frowning2: . A mohlo by to byt aj z toho, ze by som bola tehu??
31. aug 2006 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mohlo :wink: Ja som mala taku tupu bolest, ked som bola tehu :wink:
1. sep 2006 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinau, mna tam vacsinou picha, ked mam nafuknute brusko a prdiky nejdu von :grinning: ....takze to moze byt len nejaka zapcha alebo zlata zila???....
ale prajem ti, aby to bolo tehuuuu!!!! :wink:
1. sep 2006 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vladimira, pravdupovediac aj na to som myslela :grinning: . Dnes to uz preslo a teraz budem cakat na mrchu :angry: , tak dufam ze ju ani nenapadne dorazit :slight_smile: . Mam vselijake pocity, ale neviem to identifikovat a k lekarke som objednana az o tyzden, tak dufam, ze to dovtedy vydrzim :D.
a dakujeeeem aj ja tebe prajem, aby sa vam to co najskor podarilo :wink:
2. sep 2006 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky. Ako si to všetko tak postupne čítam zisťujem, že nie som sama, ktorú stále niečo bolí a pichá. Veľmi ma to ukľudnilo, lebo som si začala myslieť, že mi už začína šibať. Ale predsa by som sa Vás chcela opýtať či niektorá z Vás nemá problémi so zlatou žilou. U mňa to za posledné dva týždne pekne nabralo na veľkosti a hlavne to hrozne bolí. Veľmi by som Vám bola vďačná za radu ako by sa to dalo zmierniť, lebo už 7 dní beriem lieky a akosi je to stále rovnaké.
3. sep 2006 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojcek mata, to je asi jediné, co zatial nemám. Moj manzel ale áno, doniesol si to ako poklad pred pár rokmi z vojny :sweat_smile: najlepšie mu na to zaberá kozmetická vazelína, dá si ju aj do vnútra hned ráno po osprchovaní a keď náhodou musí aj cez deň na velkú tak je to omnoho lepšie, lebo ona tam urobí taký ochranný film, po troch dňoch používania, to má skoro zahojené, ale radšej si to dáva aj mesiac, kým to nieje na 100 pecent preč. Inak keď to bolo veľmi zlé tak to použival každý deň asi pol roka, i ke´d miestami len preventívne :slight_smile: Snáď pomože aj tebe.
3. sep 2006 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok