Bolesti v podbrušku v tehotenstve. Mám sa obávať?

miriam17
28. júl 2006

Ahojte mamulky a tehulky 🙂 chcela by som sa opytat,ci bolest v podbrusku ako pri menstrul.znaci nejaky vazny problem 😒......som v 34.tyz.........ta boles je denno denne silnejsia a je dost neprijemna.........prosim vas o radu.......DAKUJEM VAM ZA VASE RADY

yesno22
5. sep 2006

svetluska, mne nevolnosti zmizli skoro zo dna na den, nie uplne, ale nastalo vyrazne zlepsenie...ozaj sa nemas coho bat, pokial nemas spinenie, alebo bolesti bruska 😉

svetluska.p
5. sep 2006

yesno - dakujem. Presne toto som potrebovala. Normalne sa mi ulavilo. 😵

yesno22
5. sep 2006

nie je zaco, aj nabuduce, som v miernom predstihu 😀

svetluska.p
5. sep 2006

😀

bubonic
6. sep 2006

svetluska ja som asi rovnako tehu ako ty. a tiež mi všetky nevoľnosti a bolesti prešli. pomaly prestávama byť aj ospalá. jediné čo ma trápi sú prsia, hlavne v noci pobolievajú. a ešte ma nejako začali trápiť zúbky. o zápche ani nehovoriac. ☹ takže asi som tak nejako na tom. budúci týždeň idem na "veľký "ultrazvuk a budem vedieť výsledky testov z krvi a mala by som dostať knižku. no a tak som zvedavá (idem v stredu tak mi držte palčeky). deň predtým idem zubárke na kompletnú prehliadku a určite mi bude vŕtať, čo ja priam nenávidím. 😢 😢 😢

inge23
6. sep 2006

ahojte, v pondelok som sa dozvedela, ze som konecne tehulka velmi sa tesikame. Akurat dnes rano po rannej ociste som zbadal hnedasty hlien. vytok sem tam ma pobolieva brusko... ☹ prave rozmyslam, ci nemam ist k lekarke, malis tne nieco take...som cca na zaciatku 5tt

hudy
6. sep 2006

Inge, ja som presne s týmto išla k lekárovi, tiež mi potvrdil, že som bola 5tt, ale povedal mi, že som tam zbytočne, lebo bolesti na začiatku tehu sú normálne a ten výtok (ja som mala slabučko hnedý), tak to je vraj akokeby namiesto MS, tak ma poslal domov a išla som tam až o 2 týždne na krv... Takže myslím, že by to nemalo byť nič vážne.

inge23
6. sep 2006

ahoj hudy, ano aj ja mam iba taky slabunky, najma ked idem na WC...asi este pockam a uvidim...prinajhorsom to isti pohotovost. len mi ja velmi divne, ze nejake extra nemam nejake extra unavy nemam... 😉

hudy
6. sep 2006

Tie únavy na Teba ešte prídu, neboj. Na mňa prišli tak v 6tt a niekedy som unavená viac, niekedy menej. Neviem, od čoho to závisí.
A jasné, keby sa Ti niečo zhoršilo, tak radšej choď doktorovi. Istota je istota.

inge23
6. sep 2006

hm...len teraz neviem, ci ist k tomu lekarovi albo nie...niekde pisu, ze je to nebezpecne, niekde, ze kym to nie je krv, tak je to oK. predpokladam, ze keby som k lekarke isla, tak mi aj tak nevie nic povedat, vsak...som z toho uplne divoka...neviem, co mam robit.nechcem, aby si lekarka myslela, ze som nejaka hysterka alebo co...

dorotka
6. sep 2006

inge radsej sa daj vysetrit pre istotu oni vedia odkial ta krv je 😉

jj2202
6. sep 2006

inge ja som to mala pred 2 dnami. bola som s tym na pohotovosti. ale vsetko je ok. kym nekrvacas alebo to nie je silne, tak nemusis mat obavy. mne este v ten den presiel. zbytocne som sa vystresovala.... 😉 😵 😵

hudy
6. sep 2006

A nedá sa tej doktorke zavolať? Neviem, aká je Tvoja doktorka, ale ten môj bol taký, že to som tam moc skoro a že je to všetko normálne, tak neviem.

jj2202
6. sep 2006

moja doktorka je taka ze o tom so mnou nediskutuje kym to nevidi. povedala mi, ze ona mi teraz povie ze je to OK a za 3hodiny mozem potratit. tak az na zaklade vysetrenia robi zavery....
ja som nespinila z maternice ale z posvy.
inge nahodou ste nesexovali???

evicska
6. sep 2006

no ja som mojej povedala v 8 tt že zvyknem mať bolesti ako pred menštruáciou a doktorka povedala že to sa asi bude občas objavovať pribl. v takom čase ako som mala poslednú ms, ale vraj nato mám dávať pozor hm, inak ma to už prešlo som teraz v 11tt a včera som mala ani nie bolesti v podbrušku ale okolo pupka mala to niektorá z vás 😕

jj2202
6. sep 2006

mna boli hocikde a hocikedy,... 😒

tundika
6. sep 2006

Ahojte, ja som v prvom trimestri špinila 2 krat, vzdy po sexe (a to sme boli dost jemni, ziadna divocina) a tak mi lekar zakazal sex 😢 , ale co by sme pre babo neurobili, nie? ten krvavy vytok trval tak 2 dni oba razy, a nesla som ani do prace, radsej som cely den lezala (na radu lekara).
...... nevolnosti som mala asi 3 tyzdne, ale poriadne, aj lekar sa cudoval, ako ma to skolilo, jest som nedokazala takmer nic, cely den som len lezela v posteli a jedine na wc som sa dokazala odplazit. ono sa hovori, ze ked su take vacsie mevolnosti, ze to bude holka, a u mna sa to potvrdilo. ked nie su nevolnosti (a mala som 2 kolegyne, ktore boli uplne v poho, a maju dievcatka) moze to byt aj holka aj chlapcek.

jj2202
6. sep 2006

no aj mne zakazal sex, ale nevadi mi to...

tundika
6. sep 2006

Jaji, v prvom trimestri to ani mne velmi nevadilo, vsak mi bolo aj dost zle, ale v druhom a tretom mi no prislo take celkom mile milovat sa s velkym bruskom, a aj som chcela, ale nepokusali sme certa ....

jj2202
6. sep 2006

sak ano, mimi je dolezitejsie. urcite 😵

katka75
6. sep 2006

jj - no ja ta nechcem strasit ale podobne problemy som mala aj ja.Mala som spinenie -take hnede,tiez len jeden den, potom mi dal lekar Dufaston , preslo mi to ale bohuzial nepomohlo.....tak neviem preco tebe Korbel povedal aby si nebrala tie lieky

inge23
6. sep 2006

nesexovali sme 😉 lebo moj drahy je doma iba na vikendy ☹. ale chodim sa praidelne checkovat na WC 🙂 a asi to bude OK...je to veeeelmi slabulinke uz, je pravda, ze cely den lezkam..a lekarke asi zavolam, len ona ordinuje az od 1.00..asi to budu naozaj pozostatky menzesu, len mi je ste divne, ze presne pred tyzdnom, ked som mala dostat mrchu, tak som mala tiez hnedy vytok, ale silnejsi...ale prsia ma bolia dostatocne.

je to take divne...neviem si na to zvyknut, ze som tehlka, vobec si to neuvedomujem

jj2202
6. sep 2006

kati? nechapem...preslo ti to, ale nepomohlo???
mne povedal vcera aby som ho neuzivala ked bolo len slabe spinenie a este k tomu z posvy...vcera som uz spinenie nemala.

jj2202
6. sep 2006

hm inge tak neviem. ja som to mala 1x a trvalo to len par hodin...

katka75
6. sep 2006

jj -mne preslo to spinenie ale potom som potratila... ☹
Teraz mam to najhorsie za sebou -aspon dufam, ale tiez som musela zo zaciatku brat lieky/utrogestan a potom to zasa zmenil na dufaston/

jj2202
6. sep 2006

ja neviem ved ma vysetroval, tak hadam vie co robi...
spinenie bolo minimalne, aj ten doktor na pohotovosti to povedal a bolo z posvy. cize s maternicou a mimi to nema nic spolocne...

katka75
6. sep 2006

nechcela som ta vystrait..len som napisla ze podobne problemy som mala aj ja...podobne tazke asi nie presne take iste.... 🙂

jj2202
6. sep 2006

nevystrasila si ma.
este som nepochopila toto: 🙂 "podobne tazke asi nie presne take iste...."

newyorkgirl
6. sep 2006

babule, nepichalo vas niektoru tak pod rebrami pod srdcom? 😕

evickaleh
6. sep 2006

newyorkgirl, mna niekedy ano a este v strede hrudnej kosti. Ze vraj to je tym, ze babatko rastie, alebo aj od chrbtice.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre