Bolesti v podbrušku v tehotenstve. Mám sa obávať?

miriam17
28. júl 2006

Ahojte mamulky a tehulky 🙂 chcela by som sa opytat,ci bolest v podbrusku ako pri menstrul.znaci nejaky vazny problem 😒......som v 34.tyz.........ta boles je denno denne silnejsia a je dost neprijemna.........prosim vas o radu.......DAKUJEM VAM ZA VASE RADY

cetera
22. júl 2009

petulka ak by sipredsa len sla na tu pohotovost tak potom napis ako si dopadla

inka28
22. júl 2009

no to magnezium mam doma, to mi dal doktor nejake specialne pre tehulky. Zo zaciatku som ho brala pravidelne, potom sa mi zdalo ze ma z toho pali zaha, tak som to prestala brat a palenie mi preslo, teraz mam len nejake vitaminy s rybim tukom a vsetkym moznym ale magnezium tam neni. Asi to mag. zacnem zase brat aj ked nerada, nechuti mi to. fuuuj 😝

alexandrah
22. júl 2009

ahoj falloutbaby - preco by si nemohla stiplave jedla??? jedz na co mas chut, sak nie si chora ... navyse, ked mas na nieco chut, asi to telo potrebuje, tak ho pocuvaj. vela stastia!!

petulka28
24. júl 2009

ahojte...no tak na tej pohotovosti sme boli...dostali sme tabletky na ukludnenie maternice a svalov a samozrejme magnezium 😀 ...teraz musime pockat do nedele, ci nam lieky zaberu....ak bolesti neprestanu, tak pojdeme na par dni do nemocnice, aby nam dali nieco silnejsie....mala sa chvalabohu na svet este nepyta, ale aj lekar povedal, ze sa mu to nepaci, lebo by mi brusko nemalo tvrdnut az tak casto...tak mame nariadeny klud, ziadna namaha a vylozene nohy...ale namaha nehrozi, lebo po tych tabletkach len spim 😀 ...

adina4
14. aug 2009

ahojte mna strasne bolia kríže a neviem co to je som v 25 tyzdni vy neviete co mi je?

alexandrah
15. aug 2009

ahoj adina - aj mna bolai sialene krize, proste sa podla mna len roztahuje lonova kost, hlavne ked dlho stojim, alebo chodim, ale dneska napr. som sa zobudila, a uplne dolamana, boleli ma, akoby som bezala maraton ... asi to k tomu patri. a som v 24 tt.

lilimonika
21. aug 2009

Ahojte kočky, mám taký problémik, otázku na Vás

som v 34tt a pociťujem každý deň pichľavé polesti dole.celkom dole tak nejako ako by ma to pichalo do pošvy.
mamina mi vravela, že sa už bábo tlačí dole a preto to je.v rodine vravia, že určite porodím skôr ako mám termín.....
a ešte jedno, mám ešte strašný výtok, ako čítala som o tom, že všetko je ok, že to musí byť aj som to vravela lekárke a povedala, že všetko OK, že je to normálne, že je to hlien, ale mne ten výtok zapácha, je hrudkoví a povedala by som že aj taký žlto-zelený ☹
stretli ste sa s takýmtO???

karkulka00
22. aug 2009

ahoj chcela by som sa poradiť som v polovičke 36tt a dosť ma bolia križe. Včera ma boleli od piatej do desiatej a potom to prestalo.

karkulka00
22. aug 2009

ahoj lilimonika stretla som sa stým ja som 36 tt a tiež mam taký výtok doktorka povedala že je to v poriadku ale bez intimky sa nepohnem len mna teraz bolia kríže.

nanika11
22. aug 2009

inka to magnezium je fakt dobré brať, neviem aké berieš, šumivé? mne doktor povedal, že zo šumivého páli záha, ja beriem tabl. magne B6 a to je ok... 🙂

martina46
23. aug 2009

Lilimonika, silny výtok je normálny, ale nemal by zápachať a tá hrudkovitosť je tiež nie ok. Tvojej dr si vravela, že aj zápacha? Svrbenie nemáš?

lilimonika
23. aug 2009

ahojte, ja som zapálená v kuse, stále sa musím natierať Canestenom, lebo hneˇd ma potom svrbí ☹
ale zajtra idem k lekárke tak potom napíšem, že čo bolo 🙂

popelka81
24. aug 2009

Ahojki holky,
take jsem probírala s doktorkou téma záněty v těhu a pokud je to ve stádiu svědění, či jakékoli netradiční konzistence, tak je určitě na snadě přeléčení od odborníka, jinak jako prevenci je skvělé používat fermalac vaginal a pokud chcete ušetřit a nepříčí se vám představa potírání si poševního okolí, tak je skvělý obyčejný bílý jogurt. Já jsem ve 22tt a také mě trápí bolesti břicha - pod žebry, všichni říkají, že je to díky tomu, že jsem drobek, svaly a vazy děložní se natahují, nejhorší křeče mám v autě- při řízení i jako spolujezdec- nemáte s tím někdo nějakou zkušenost. Doktorka mi také doporučuje na křeče magne B6, ale na ty žebra je to asi pořád málo 😉 . Moc díky

alexandrah
24. aug 2009

ahoj popelka - ja som tiez mala a chuda, od zaciatku ma bolelo bducho, lekar vravel, ze maternica, mala som byt v klude, brala som magne, bolelo cca 4 mesiace, bola som pn, ale potom ze to sa mi asi tiez natahuju svaly a slachy a tak ... teraz uz boli menej, ale stale beriem magne, aj na ine veci ...

popelka81
24. aug 2009

alex,
moc díky za podporu, tak nam asi fakt zýyva vydržet a víc odpočívat. Držím palce 🙂

lilimonika
24. aug 2009

ahojte kočky, tak teda bolo som u lekárky, dostala som Magne B6 a potom ešte na kvasinky Clotrimazol.vrvela, že je všetko v poriadku, že hlavička je už dole 🙂 , to že mám skôr bolesti preto, lebo mám kvasinky ☹
ale som rada, že je všetko OK 😉

vladusa1
28. aug 2009

ahojte, som v 5 tt a mavem bolesti bruska, a raz sa mi stalo ze moj vytok bol sfarbeny jemne do ruzova,
bola som u lekara, ktory mi povedal ze vsetko je v poriadku, ale chcem sa opytat na vas nazor. kedze som v anglicku a tu je strasne lekarstvo.dakujem

alexandrah
28. aug 2009

vladusa - skus byt viac v kludovom rezime. neviem, co to moze byt, ale davaj pozor na seba i na male. vsetci vravia, ake je vo VB hrozne lekarstvo, to fakt? a v com? a pritom ze jaka vyspela krajina ...

sara27
29. aug 2009

ahojte citam tu vase problemy s bolestami bruska a mam ich tiez som v 10tt a boli ma brucho na pravej strane a ked zakaslem lebo som k tomu este aj prechladnuta tak ma to boli viac vlastne tak pichne aj na dotyk ma to boli v pondelok mam termin u doktora takze mu to musim povedat.....ta bolest ide az do chrbtice...a boli to aj pri pupku....bojim sa velmi lebo som len v 10tt ...

alexandrah
30. aug 2009

neboj, väcsinou tie bolesti nic nie su ... mozno ti da lekar magne ... to sa ti len natahuje maternica, a slachy, väziva a rozne spoje v bruchu ...

brisilda
6. sep 2009

ahojte kocky mam problem so v 5 tt tehotenstva a bolia ma krize ( oblicky? ) ja uz neviem no ked dlhsiu dobu nepojdem na WC tak pocitujem mierne stipanie ☹ ☹ zacala som pit urologicky caj no neviem ci sa v tehu moze na krabicke nic nepisu ☹ prosim poradte mi co mam robit zajtra idem navstivit gynekologa mam tento problem riesit s nim alebo s urologom?

zucana
6. sep 2009

brisilda urologicky caj by sa nemal ....

brisilda
6. sep 2009

fiiiiha a co by si mi teda poradila? 😖 ja som uz zufala ☹

tvoja.mima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misskkaa
6. sep 2009

no ja som v 34tt a hlavne ked chodim tak ma boli spodok bruska...niekedy mam pocit ako keby som mala plny mechur ale samozrejme sadnem na wc a nic...v utorok idem na poradnu tak dufam ze mi nieco gynda poradi...
nezda sa mi ze by som bola nachladnuta ved posledne tyzdne som sa potila od horucav.. 😒 magnesiovku pijavam koli krizom,ale nezda sa mi ze by mi to nejak pomohlo.... ☹

tvoja.mima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misskkaa
7. sep 2009

tvoja.mima a to si cely den ratas kolkokrat za den ti stvrdne brusko? lebo niekedy to mavam aj v okolo pupka...tak neviem ci je to to iste aj ked ma to taha po bruskom... 😒

tvoja.mima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilimonika
15. sep 2009

Ahojte kočky, už som zase tu 🙂
už som v 38tt a potrebujem poradiť ☹
už zase ma začalo viac pichať do tej pošvy a nemám výtok ako to zvalovala lekárka nato ☹ keď sa postavím a chcem prejsť hlavne vtedy ma tak ukrutne vie pichnúť, nestretli ste sa s týmto problémom??
a potom ešte jedno, včera som bola u lekárky lebo mám strašný tlak a pichanie v strede hrudnej kosti tam kde sa končí, nemôžem sa zohnúť lebo hneď ma pichne, pár krát ma zvykne chytiť aj veľká dýchavičnosť..no samozrejme zase lekárka na nič neprišla 😠

je to veľmi zlé ☹

zistili mi že som chudokrvná tak beriem lieky....
stretli ste sa s takýmito pocitmi, bolesťami?

alexandrah
15. sep 2009

ahoj lilimonika - ja nie, skus zavolat inemu lekarovi, mozno bude vediet ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre