Bolesti v podbrušku v tehotenstve. Mám sa obávať?

miriam17
28. júl 2006

Ahojte mamulky a tehulky 🙂 chcela by som sa opytat,ci bolest v podbrusku ako pri menstrul.znaci nejaky vazny problem 😒......som v 34.tyz.........ta boles je denno denne silnejsia a je dost neprijemna.........prosim vas o radu.......DAKUJEM VAM ZA VASE RADY

svetluska.p
6. sep 2006

rebeka - dik, uz je po chuti 😀 .
Mne zatial nik nedohovaral, lebo vsetci okolo mna su z toho taki nadseni a euforicki 🙂. Je to neuveritelne a krasne, kolko ludi sa na toho malickeho cloviecika tesi . 😵

svetluska.p
6. sep 2006

inge - ahoj, upokoj sa. Ak bola dr. setrna, tak by malo byt v pohodke vsetko. Pokial do Teba nerypali nejak brutalne. Drzkaj sa.

rebeka
6. sep 2006

inge: neuskodi.. fazulka je mocne zabalena a pripevnena tam, kde treba. skor stresy a strachy skodia ako vonkajsie vplyvy.

inge23
6. sep 2006

maximalne, aspon mne sa zdalo...inak aj ja strachujem kazdeho pichnutia 😎 , ale to bude asi tym, ze sa mooooc sledujeme 😉 . ved sa hovori, ze ked sa ma nieco stat tak sa aj stane...fuha mozno som teraz urazila niektore babulky ...ak ano, prepacte mi to

rebeka
6. sep 2006

svetluska: no, tak to ams stasticko. U nas sa sice vsetci tesia, ale moje dve svagrine bude mat tiez deti jedna mesiac predo mnou a druha dva. Takze pozornost sa rozklada na tri fazulky. a Svokrovci su taki... tichy. tesia sa, ale nehovoria o tom. 😕 🙂

inge23
6. sep 2006

babulky ja idem asi oddychovat...teda asi sa mi nechce ist po bateriu k notebooku 😎 ...inak, ja mam tiez divny pocit z maminy. tesi sa, ale tak nejak divne....teda ona mi to povedala, ze co sa ma .....neviem, som z toho smutna, ale mozno to bere realne a nechce sa skoro tesit, predsa len som iba v 4 tt.

rebeka
6. sep 2006

inge: to iste mi vsetci hovoria.. ze ak by mal byt plod poskodeny, tak odide sam... a ak nie, tak mozes robit cokolvek. 😉
mozno mamaka nechce zakriknut. Moj muz bol tiez do prvej kontroly nervozny a nikomu nechcel ani ceknut, kym to enbude potvrdene, a to som mala dva pozitivne testy 😉 😀

svetluska.p
6. sep 2006

babulky, lucim sa s Vami. Drzkajte sa. idem sa asi natiahnut, lebo mam oci ako angorak. Asi mi vypadnu na stol. Krasny vecer vsetkym prajem 😵 .

rebeka
6. sep 2006

svetlus: maj sa krasne a davaj na seba pozor 😉

inge23
6. sep 2006

rebeka: kedy si isla prvy krat k dr.?

monika75
6. sep 2006

Ahoj.Narazila som na tuto fantasticku stranku, tak vas chcem vsetky pozdravit.Paci sa mi vasa diskusia. Ste uplne super.Myslim, ze sa obcas pridam, predvcerom mi totiz lekar potvrdil, ze aj ja som tehulka!!! 🙂

rebeka
6. sep 2006

inge: v 7tt. volala som mu asi v 5tt. 🙂

rebeka
6. sep 2006

monika: tak teda sup k tehulkam, vitaj medzi nami. 🙂

monika75
6. sep 2006

Dakujem za prijemne privitanie rebeka.Posobis na mna ako "zive striebro". Myslim to v dobrom. 😉 Aj tych prispekov tu uz mas neurekom. Chodis do prace alebo si doma?

rebeka
6. sep 2006

monika: dakujem 🙂 To sa naratavaju aj prispevky z mojejsvadby.sk Robim na polovicny uvazok ale prave teraz sdim v praci 🙂

monika75
6. sep 2006

rebeka: kedy si sa vydavala? Mozno si to tu niekde pisala, ale este som vsetko nepreluskala.To je fajn, ked sa mozes v praci venovat aj takymto veciam.A ze pracujes len na 1/2 uv..Aj pre mimi je to lepsie, kludnejsie. 🙂

rebeka
6. sep 2006

monika 30.4.2006, ale to patri do inej temy.

monika75
6. sep 2006

rebeka:ano mas pravdu, dik za upozornenie, inak aj ja som sa vydavala v aprili, ale nie tento rok.A kedze som v teme bolesti v tehotenstve, mozem ich len potvrdit.Ale naozaj je to asi prirodzena reakcia, tak ostavam kludnejsia. A ked budem ja, tak aj mimi, no nie? 😉 Mam za sebou dve neuspesne tehotenstva, takze vyvolavat si pozitivne myslenie je pre mna dost tazke, ale snazim sa. Citim, ze tentokrat to vyjde. 🙂 Navyse je tu citit neskutocnu podporu.Su tu fakt super baby. 😵

rebeka
6. sep 2006

monika: takze potvrdzujes, ze bolesti, pokial nie su spojene s krvacanim su v podstate v pohode? Uz mi to povedalo vela bab, ale pocut to znovu nezaskodi.
Aj ked, teraz uz musim zdrhnut od compu, musim ist pracovat 🙂

monika75
6. sep 2006

rebeka: tak pekne pracuj, ja idem pekne papat. Nejako to na mna prislo. Ved nevadi, ze je uz osem!!! 😝

tundika
6. sep 2006

babulky, fakt sa ukludnite, ked sa budete strachovat a stresovat babetku nijak nepomozete. na hnedy vytok dufaston + magnesium + polihovat je klasicky recept, ktory pomaha. tie bolesti bruska su tiez v rozumnej miere normalne, ved tam rastie mimi.ja som ich mala tiez.teste sa z vasho bruska, kazda faza tehulkovania je krasna.
rebeka, ale pracuj s mierou, ja som sa v robotke dost stresovala, a potom malinka bola v brusku strasne hyperaktivna ...... a ostalo jej to aj teraz. takze ked chcete kludne babetka, nestresovat !!! 😅

rebeka
7. sep 2006

tundika: nastastie nemam stresovu pracu 🙂 Len sa na vecer trosku nabeham po schodoch ale hovorim si, ze maly telocvik tiez neublizi 😉

miriam17
autor
8. sep 2006

ahojte ....ta man teraz zacali boliet akosi krize...ta neviem ci tu uz nepride cez vikend....ma to byt v 20 min.intervaloch alebo menej?

kvetka9
8. sep 2006

http://www.mymamy.sk/porod.htm

skus sa trosku zorientovat v tehotenstve...aj ked kus neskoro ale co uz 😒

rebeka
8. sep 2006

Babulky, akonahle mate nejake krce, alebo spinenie, bezte k lekarovi...

krissy1
8. sep 2006

trocha na odlahcenie...
ja mam tri dni krce,ale od zapchy a zastavenych vetrov ☹

tonicka
8. sep 2006

Inge, to je asi klasická reakcia mamín, tá moja od kedy sme povedali, že sa snažíme, volala každý deň či už som tehotná(2 mesiace) a keď som jej potom volala, že som tehotná, tak nie príliš nadšeným hlasom sa ma spýtala: A si si istá? To bolo všetko a dala mi sestru k telefónu a ocino mi medzi rečou povedal, že sa nemám moc tešiť a mám zostať normálna aspoň tak ako doteraz 😕 Chvíľu to trvalo, ale treba to rozdýchať, možno si aj oni musia zvyknúť.

tigri
11. sep 2006

mna zvykne dost silno pichat v podbrusku na pravej strane, doktorka na to povedala, ze pokial to nie je spinenie alebo krce, je to OK, kupila som si MagneB6 a zda sa mi, ze to trosku polavilo 🙂

tiez som taky strachopud, obavam sa vsetkeho, kedze je to nase prve babo

tigri
11. sep 2006

a doteraz mi byvalo dost zle po jedle, ale zrazu to prestalo a namiesto toho, aby som sa tesila, trapim sa, ci sa nedeje v brusku nieco zle 😠

jj2202
11. sep 2006

tigri, mne nie je po vsetkom jedle zle... len po niecom, napriklad teraz mam hnusnu kyselinu po pagacoch...
ale mna zase bolia hrozne prsia.... ale apson viem ze mimi je tam, keby prestali tak by som sa asi dost nalakala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre