Bolesti v podbrušku v tehotenstve. Mám sa obávať?

miriam17
28. júl 2006

Ahojte mamulky a tehulky 🙂 chcela by som sa opytat,ci bolest v podbrusku ako pri menstrul.znaci nejaky vazny problem 😒......som v 34.tyz.........ta boles je denno denne silnejsia a je dost neprijemna.........prosim vas o radu.......DAKUJEM VAM ZA VASE RADY

bertica.h
26. apr 2009

smouli..asi to je fakt normálne..

ale ja si nepamatám,žeby som toto mala pri Viktorke.

mna zas to CS štve..stále 0.
Nakoniec budem prenášať 😒

wsmoulinkaa
26. apr 2009

já se v tom cs moc nevyznám...chceš říct, že cs 1 je lepší?? ani nevim kolik by mělo být na porod?? 😅

neboj nebudeš...a máš ještě čas 😉 🙂

wsmoulinkaa
26. apr 2009

a já toto těhu mám také jiné...prostě hrůůůza!! 😉

andara
26. apr 2009

Ja mela od 16tt CS1 a od 32tt CS3 a ted nevim 😉 ale rodit se nechystam pry zatim.

bertica.h
26. apr 2009

CS je cervix skore..aký je děložný čípok..ako sa chystá na porod..makne..skracuje sa..no a tomu mojmu sa nejako nechce.zajtra idem do poradne,tak snád už bude CS 2..popravde..radšej by som porodila teraz ako prenášala 😖

Andara..ako sa to kráti,čo? 🙂

andara
26. apr 2009

Berti -jo jo krati a uz se tesiim 😉

Ja mam cipek polotuhy,zkaceny (min nez o polovinu) a ma smer medio-sakralne, tak to mam v prukajde u CS bodu 😉 ale naposledy pred tydnem byl zavreny.

wsmoulinkaa
27. apr 2009

ty jo holky vy se v tom vyznáte....aspon jsem o něco chytřejší 😉 koukala jsem do průkajdy a mám ji vlastně vyfocenou v albumu, tak jestli to je ono tak tam mám cs 1 tak od 20tt.

wsmoulinkaa
27. apr 2009

tak od 20tt mám 1........

wsmoulinkaa
27. apr 2009

teda od 24tt 😀 😀

svistik
3. máj 2009

Ahojte dievcata! Ja by som vas chcela poprosit o radu!!! Vcera ma zacalo brutal pichat v krizoch, ale som iba v 10 tt, tak sa mi zda dost skoro na bolest krizov a okrem toho, ked som bola prvykrat tehotna a mala som tieto bolesti, tyzden na to som potratila, ale lekar povedal, ze to s tym namalo nic spolocne... Mate niektora podobne skusenosti??? dakujem 🙂

laura00
3. máj 2009

Ahojte, neviem kto ma skusenosti s akoby menstruacnymi bolestami v TH? SOm v 8tyzdni, 1x som uz prisla o babo a teraz mam uz treti tyzden akoby menstruacne bolesti......

wsmoulinkaa
3. máj 2009

svistik....mě colelo v kříži také asi tak od 10-12tt a zdálo se mi to brzo-bolelo do ted!! bohužel ale dá se to!!co se mimi otočilo, je to lepší!!

laura...ty bolesti bývají ale jestli to jsou vetší křeče, navštiv lékaře!!

svistik
3. máj 2009

je to skor take pichanie postranach... a vsetkeho sa strasne bolim kvoli tomu prvemu potratu

svistik
3. máj 2009

uz ma napadlo, ze je to z neustaleho lezania... som totiz na rizikovom, takze vacsinu dna prelezim a prespim 🙂

wsmoulinkaa
3. máj 2009

to píchání mají skoro všichni co tu psali...píchání jakoby na vaječníkách, ale vaječníky to nejsou-jsou to vazy jak se natahují a roste děloha tak to píchá a pobolívá!! Já měla i několikrát menší křeče na začátku a budilo mě to i v noci....a držíme se pořád-neboj a nemysly na to tolik!! 😉

wsmoulinkaa
3. máj 2009

dobře že odpočíváš...to že jsi v klidu tak to asi víc pobolívá, ale jen odpočívej a budete v pořádku-stojí to za to 😵

svistik
3. máj 2009

dakujem... som trosku kludnejsia, ale ten strach uplne prejde az ked to malicke budem drzat v naruci...

perla200
3. máj 2009

laura....také bolesti sú relatívne normálne počas prvého trimestra...ja som mala pocit prvé tri mesiace akoby som mala dostať menzes.....ak nekrvácas malo by to byt ok

svistik
3. máj 2009

chvalabohu nekrvacam.... pri tom potrate som mala rano iba ruzovy vytok, a volala som lekarke a ta povedala, ze to nic, ze mam oddychovat a do 24 hodin som prisla o babo... teraz by som uz nic nepodcenila... len sa divim, ze mi lekarka nechce dat nic ani na udrazanie tehotenstva ani nic... dokonca ma nechcela nechat ani doma, ale ja som jej povedala, ze do prace nepojdem...

wsmoulinkaa
3. máj 2009

to jsi udělala dobře že jsi nešla do práce....někteří doktoři to nijak neřeší...nechápu je!! tak si užívej volna a kdyby tě chtěla poslat pak do práce, můžeš ji říct, že ti začíná tvrdnout břicho a to tě doma musí nechat!

svistik
3. máj 2009

dakujem za radu 🙂 Idem si pozriet nejaku peknu rozpravku a oddychovat ... krasny den vam prajem vsetkym 🙂

perla200
3. máj 2009

svistik....to by si mala zmeniť doktorku

svistik
3. máj 2009

problem je, ze som ju zmenila po prvom potrate a u tejto som len od marca a lekara mozem, zevraj zmenit raz za pol roka...

laura00
3. máj 2009

Dakujem za odpoved....uz sa neviem dockat najblizsieho USG....moc sa bojim, no zaroven sa pri tichosti tesim...nik o tom zatial nevie a som rada, ze ani v decembri, ked som o jedno babo prisla, nik nic nevedel....a zrazu-opat v decembri tentokrat termin porodu.....kiezby som mohla urobit vsetko preto, aby to dobre dopadlo....inak som v pohode len stale mam pocit, ze tie kramy kazdou navstevou WC pridu!!!! 😒

perla200
10. máj 2009

baby občas ma zabolia kríže...ale len pravý "kríž" akoby menštručne....mali ste to niekotrá????

babullka1
10. máj 2009

Perla ja mam to iste,ale zas lavu stranu,ale mne to ide az do zadku 😒 ale boli to ako pri kramoch...a tiez z toho nemam moc dobry pocit...

miabla
10. máj 2009

Babuľky nestresujte sa kvôli bolestiam v krížoch, ako tu už bolo písané, všetko "rastie" a všetko sa "naťahuje"... Nemá to žiadny negatívny vplyv na bábätko, akurát nám to znepríjemňuje dni i noci. Môžu to byť dokonca predzvestné sťahy - poslíčkovia (ja ich mám už dva týždne, a čím ďalej, tým sú silnejšie - ale to je veeeeeeeľmi individuálne, netreba to škatuľkovať 🙂 ).. Skutočne sa niet čoho obávať, treba to vydržať... sem-tam teplá sprcha, vaňa, masáž od milého 🙂 , trošku pocvičiť... Zanedlho si tie bolesti vychutnáte v plnej paráde 😉 ... ja sa ich už neviem dočkať 🙄 😀

denne73
11. jún 2009

Ahojte, Ja som tu nováčik. Som v 12.týždni tehotenstva a tiež ma pichá v boku hlavne ráno, ked vstávam.Mám 36 r 🙂 okov a je to moje 3 tehotenstvo tak verím. že všetko bude o.k. Všetka tehulky pozdravuje Denisa.

falloutbaby
18. jún 2009

wsmoulinkaa ahoj amoulinka prisla si uz na to, z čoho mas tie bolesti okolo pupka ? ja som v 10 tt a uz to niekedy nevydrzim tak velmi ma boli okolo pupka lekár mi na to nič nepovedal a to je to najhorsie ze uz neviem koho sa mam opytat budem rada ked mi odpovies 🙂

janula.k
19. jún 2009

ahojte, dnes ma cely den pobolieva lavy vajecnik. Je to taka tupa bolest, ktora pride na par sekund a zas zmizne...takto sa to opakuje od rana...mam strach, ci to nie je cysta alebo co... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre