Bolesti v podbrušku v tehotenstve. Mám sa obávať?

miriam17
28. júl 2006

Ahojte mamulky a tehulky 🙂 chcela by som sa opytat,ci bolest v podbrusku ako pri menstrul.znaci nejaky vazny problem 😒......som v 34.tyz.........ta boles je denno denne silnejsia a je dost neprijemna.........prosim vas o radu.......DAKUJEM VAM ZA VASE RADY

tonicka
29. aug 2006

Ahojte kinderka. Mávate niektorá v noci bolesti brucha, ktoré začínajú od rebier az dole a podobá sa to na strááásne veľkú svalovicu.Nemozete sa pohnut, lebo vás vsetko bolí a hlavne sa na to budíte? A je vám po pár hodinách samozrejme do plaču 😕 Ja som to mala asi mesiac dozadu 2 alebo 3 noci po sebe a túto noc sa to vrátilo. A Teraz mám unavený každý sval lebo som moc toho nenaspala ☹ Netušíte s čoho to je. Može to byť z rastúceho bruška? Lebo vtedy mi vykuklo a teraz sa mi tiez zdá zase väčšie. 😉

evickaleh
29. aug 2006

tonicka, aj mna veru posledne dni trapia taketo bolesti a este k tomu aj bolesti krizov, ked sa v noci otacam na postely tak sa vzdy budim.

pejko
29. aug 2006

no toto sa mi tiez stavalo.mne doktor povedal vraj je to normalne.babo potrebuje miesto.niekto to citi viac niekto menej.ale vzdy je dobre sa opytat

tonicka
29. aug 2006

Dakujem baby, medzi časom som zistila čo to je, takže dieťa sa nám pomaly nezmestí do bruška tak sa posúva hore a tlačí to na rebrá až hrudník, takže tem pocit svalovice a namáhaných rebier je ok 🙂 Aspoň som si vydýchla, že to nieje nič vážne 😉
evickaleh, dnes ma tak boleli kríže ako dávno nie a ked pozerám sme približne rovnako tehu, takže máme skoro rovnaké problémové štádium. Aspoň vieme, že v tom nie sme sami. 🙂

svetluska.p
30. aug 2006

ahojte kocky, akosa mavate? Ja som od predvcera nejaka ubolena. Predvcerom rano sme si s muzikom uzili taku rychlovku - prepacte, ze to tu takto rozpisujem. Samozrejme, ze sme davali pozor. Ale potom ma zacalo boliet brucho. Ziadne vytoky ani nic podobne chvalabohu nemam, ale som taka nejaka cudna. Mozno som len nervozna pred dovolenkou. Cestujeme zajtra vecer, caa nas 1800 km autom tam a to iste naspat. Neviem, skratka nie som v pohodke. Takze neviem, s cim to spajat - s dovcou, so sexom, al. na mna nieco lezie, ebo som nejak kychat zacala....

svetluska.p
30. aug 2006

ach, nik tu nie je? 😔 ☹

danciacik
30. aug 2006

Ahoj svetluska.
Kludne môžeš byť aj trošku chorá. Ja som tiež najprv kýchala a potom som ochorela. 😒 A čo sa týka sexu veľa záleží od polohy. 😉

svetluska.p
30. aug 2006

Danciacik - dik za odpoved. Bola si u lekara? Lebo mi zajtra odchadzame. Tak neviem, ci si len kupim nejake homeopatika na chripku...

danciacik
30. aug 2006

Bola som u doktorky. Predpísala mi sprej Bioparox a k tomu som si mala kúpiť kalciový sirup. Už som celkom ok, len trochu kašlem. 😉

svetluska.p
30. aug 2006

tak sa daj do poriadku a skoro sa vyzdrav 🙂. Asi mate kosu v PP, ze? Lebo v KE je dost kosno.

danciacik
30. aug 2006

Ďakujem. no to teda máme - najmä ráno je to katastrofa. A aj u vás včera pršalo?

svetluska.p
30. aug 2006

tu prsi uz niekolko tyzdnov.

danciacik
30. aug 2006

tak to je nič moc ☹

tonicka
31. aug 2006

Baby, od rána ma štípu a pália bradavky a mám ich strasne citlivé. Nemali ste to niektorá?

bellasandra
31. aug 2006

Tonicka, hej mala som, zevraj je to kvôli tomu ,ze sa zacína vytvarat mlieko 😉

bellasandra
31. aug 2006

Jaaj zabudla som, kremuj si ich...🙂

tonicka
31. aug 2006

Dakujem bellasandra, myslela som si, len ma to troska vydesilo, že až tak moc. 😝

bellasandra
31. aug 2006

Nic si z toho nerob, ja sa vyplasím pri kazdej novej veci..uz si hovorím ze taky strachopud som ...ani som to o sebe nevedela 😎

tonicka
31. aug 2006

Ved ja tiez nie, skor som si ziadnu chorobu a bolest nepripustala a o tom, že mi niečo je sa niekto dozvedel, až ked som nemohla chodiť 😀 A teraz 😕

bellasandra
31. aug 2006

Veru, ale to bude tým ze sa bojíme o malicke 🙂 ..ja mam problem chodit aj v dave..teraz ma mamka nahovara..nech ideme do Trnavy na jarmok..no uz sa vidím 😅

miriam17
autor
31. aug 2006

ahojte....chcela by som sa opytat ci ste mali daaka z vas problem s kaslom ale az takym dusiaci co ide az so pluc,krory je dost bolavy na brusku

zuzu13
31. aug 2006

skúsenosť chvala bohu nemám, ale k lekárovi by si mala ísť... 😅

tinau
31. aug 2006

Ahojte baby, potrebujem surne poradit 😕 neviem este isto ci som tehu a ale mam take pichave bolesti tam dole, nie po bokoch ako su vajecniky, ale prave naopak v strede ... neviem co to je, ma niektora z vas skusenosti??? Prosim poradte co sa to moze diat??? ☹ dakujeeeeeeeem

nevesta
31. aug 2006

Tinau, kedy mas dostat mrchu? Ak si tesne pred, mozes citit taky akoby tlak, az tupu bolest v pripade, ze si tehu 😉 ale moze to by aj predmrchove bolesti 😔 Pripadne prechladnutie...

tinau
31. aug 2006

Nevesta, prave v tychto dnoch by som mala mrchu dostat, ale zatial ziadne naznaky... a predtym som nemavala taketo bolesti ked tak vajecniky ma boleli. Mozno to prechladnutie, nakolko sa nam teraz velmi ochladilo ☹ . A mohlo by to byt aj z toho, ze by som bola tehu??

nevesta
1. sep 2006

Mohlo 😉 Ja som mala taku tupu bolest, ked som bola tehu 😉

vladimira
1. sep 2006

tinau, mna tam vacsinou picha, ked mam nafuknute brusko a prdiky nejdu von 😀 ....takze to moze byt len nejaka zapcha alebo zlata zila???....
ale prajem ti, aby to bolo tehuuuu!!!! 😉

tinau
2. sep 2006

Ahoj vladimira, pravdupovediac aj na to som myslela 😀 . Dnes to uz preslo a teraz budem cakat na mrchu 😠 , tak dufam ze ju ani nenapadne dorazit 🙂 . Mam vselijake pocity, ale neviem to identifikovat a k lekarke som objednana az o tyzden, tak dufam, ze to dovtedy vydrzim :D.
a dakujeeeem aj ja tebe prajem, aby sa vam to co najskor podarilo 😉

mata78
3. sep 2006

Ahojte tehulky. Ako si to všetko tak postupne čítam zisťujem, že nie som sama, ktorú stále niečo bolí a pichá. Veľmi ma to ukľudnilo, lebo som si začala myslieť, že mi už začína šibať. Ale predsa by som sa Vás chcela opýtať či niektorá z Vás nemá problémi so zlatou žilou. U mňa to za posledné dva týždne pekne nabralo na veľkosti a hlavne to hrozne bolí. Veľmi by som Vám bola vďačná za radu ako by sa to dalo zmierniť, lebo už 7 dní beriem lieky a akosi je to stále rovnaké.

tonicka
3. sep 2006

Ahojcek mata, to je asi jediné, co zatial nemám. Moj manzel ale áno, doniesol si to ako poklad pred pár rokmi z vojny 😅 najlepšie mu na to zaberá kozmetická vazelína, dá si ju aj do vnútra hned ráno po osprchovaní a keď náhodou musí aj cez deň na velkú tak je to omnoho lepšie, lebo ona tam urobí taký ochranný film, po troch dňoch používania, to má skoro zahojené, ale radšej si to dáva aj mesiac, kým to nieje na 100 pecent preč. Inak keď to bolo veľmi zlé tak to použival každý deň asi pol roka, i ke´d miestami len preventívne 🙂 Snáď pomože aj tebe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre