Bolesti v podbrušku v tehotenstve. Mám sa obávať?

miriam17
28. júl 2006

Ahojte mamulky a tehulky 🙂 chcela by som sa opytat,ci bolest v podbrusku ako pri menstrul.znaci nejaky vazny problem 😒......som v 34.tyz.........ta boles je denno denne silnejsia a je dost neprijemna.........prosim vas o radu.......DAKUJEM VAM ZA VASE RADY

tonicka
11. okt 2006

Veď to. Ale možno ma len plašia, uvidím v piatok, čo sa vlastne deje a či vobec niečo. 😉

zina22
11. okt 2006

BABYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY JA SOM V TOM 😀
tesim sa ale mam aj stresyyy 😅
Nebude ma boliet brucho??? ked sa mi bude roztahovat, ako sa ja tulenik budem hybat o dakych sedem mesiacov? 😅
Ja sa bojiiiim da sa to zvladnut? lebo ja omdlievam aj pri odbere krvy
Baby hlavne tie vystresovane napiste mi vase zazitky
Jooooj uz zajtre idem na prieskum mini oblecka 😕 iba na prieskum ok??

melory
11. okt 2006

jaaaj to nebude bolest ako bolest, to roztahovanie je velmi prijemna bolest. a ked boli to je dobre lebo to tam zije. ale to sa neboj boli len porod 😀

fiona
11. okt 2006

Melory pocuj ty macherka co to uz mas za sebou 😠
aj s epiduralkou to boli? 😕

sisi_29
11. okt 2006

...wie niekto čo je to triple test?.-..

tonicka
11. okt 2006

sisi, sú to testy, kt. odhaľujú genetické vady, niečo podobne ako AFP.

sisi_29
11. okt 2006

aha super díky za radu, lebo mám ísť na sono o 2 týždne a povedali mi, aby som mala už urobené triple testy a na to AFP mi brali krv dnes, tak si to budem musieť nejako vybaviť...

melory
11. okt 2006

fiona epidural ta zachrani...ale mam este jeden pred sebou... 😀

sisi_29
11. okt 2006

Melory Ty máš už pohyby?

katulka11
11. okt 2006

Melory, mala si pri prvom pôrode epi?

melory
11. okt 2006

ano mam pohyby a to prave od vcera 🙂 a ked som po 4hodinach neskutocnej bolesti kricala epidural - bola to moja zachrana a nelutujem, aj ked som si ju uzila len pri samotnom porode. neskutocna ulava

sisi_29
11. okt 2006

...mna to už tiž všelijako tlačí kde tu a pučí sa to tam, ale už som poyabudla aké to bolo pred 9 rokmi

melory
11. okt 2006

jaaaj tak to ano ale 3roky sa tak lahko nezabudnu, ani na epidural 😀

tonicka
12. okt 2006

sisi ty si nejako dlho tehotná, ked si v 7Ott? 😀

tonicka
12. okt 2006

sisi a nemysleli v tvojom pripade tie AFP testy? Tuším som niekde čítala, že to je vlastne to iste len to lekár inak nazve.

krissy1
3. nov 2006

otvorim trocha temu,nemam cas ju citat,ale chcem sa spytat,ci ste mali aj vy uz niekdo bolesti podlzne okolo vasho pupku.....snad to pochopite..
vdaka 😉

lenus
3. nov 2006

ja mam skor nad pupkom, tak v pravo, uz dost dlho, no pripisujem to tomu, ze sa natahuje maternica. Neviem, ako to mas ty...

krissy1
3. nov 2006

to citim ako ked mas niekde modrinu a prejdes si po nej rukov

krissy1
3. nov 2006

pomoc ,ze rukov.....pardon rukou

lenus
3. nov 2006

ano, aj vtedy ma to bolieva, a na dotyk nemam rovnako citlive cele brucho, ale prave ta horna cast je citlivejsia.
ale aj napriklad ked kracam vystreta ma tam ako keby taha.
Ono uz aj ta koza sa v tychto miestach prave dost napina, takze to moze byt vsetko mozne 😉 Niekedy ma boli cely clovek 🙂

krissy1
3. nov 2006

ja idem v stredu ku lekarovi,tak sa ho na to spytam(pre istotu)Ja ked kracam,tak ma boli hlavne nad mechurom a pozdlzne po celom podbrusku.......a to mam vsetko tak nacasovane,ze ja musim jednoducho ponahlat

lenus
3. nov 2006

krissy, jasne, radsej sa spytaj,
inak , ja si uz musis vopred zapisovat, co sa chcem spytat, lebo potom pri tom vsetkom v poradni zabudam, tolko toho je 😀

krissy1
3. nov 2006

to mi ani nevrav,ja to zabudam tiez a naappadne ma to uz ked som od neho prec

sofia_r
3. nov 2006

Babulky chcem sa opýtať, dnes ma bolí príšerne hlava - čo robíte proti tomu. Počkáte kým prejde, alebo máte nejaké domáce overené receptíky 🙂

sofia_r
3. nov 2006

Ešte som zabudla, mám tam snažilka, ale vyzerá to že som tak 7tt. Nemám to potvrdené, len pozitívne testíky, tak si to tam ešte nedám... 😅

malalady
3. nov 2006

kratulujeeeeeeeeeeeeeeem sofia_r ked ti to test potvrdil tak si v tom 🙂 😀

sofia_r
3. nov 2006

Ďakujem malalady. Zatiaľ si len zvykám a ešte stále mám odstup. Tie testíky sú príjemná info, ale všetky tie vyšetrenia a nástrahy (a stres)... ale nevoľnosti a motanie hlavy mi robia radosť lebo mi potvrdzujú že zatiaľ je všetko ako má byť 😉

sofia_r
3. nov 2006

a práve som si dala tvarohovú penu a tá bolesť hlavy dočasne tuším aj odišla 🙂 dúfam že nadobro 🙄

malalady
3. nov 2006

sofia_r tak to jaska ze si 🙂 chodis aj casto mocit?

sofia_r
3. nov 2006

močím úmerne tomu koľko pijem a pijem hroozne veľa. Myslím že dnes minimálne 3 litre a stále som smädná 🙂
ale akosi často mám vetry 😅 a trocha problémy s vyprázdňovaním 😅
a plno iných 🙂 ale zatiaľ ma tešía

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre