Bolesti vaječníkov v tehotenstve. Je to normálne?

erikaluka
20. feb 2008

Ahojte,som v 15tt a dnes som začala mať bolesti v podbrušku,teda skôr akoby bolesť vaječníkov.Má niekto s tým skúsenosť?

tara
31. mar 2010

Lauraa, takze to dopadlo dobre a aj cele tehotenstvo? ja uvidim v sobotu. esteze mam takeho ochotneho lekara a stara sa, aby nic neprehliadol. aj ked mozno obcas stresuje viac ako ma. ale uvidime.....

lauraa
31. mar 2010

ano aj ked som mala problemy prve 3 mesiace s krvacanim a brala som tabletky na udrzanie a musela som vela lezat , mala sa narodila den po termine s krasnou vahou 3780 g a 49 cm......drzim palce, urcite mas super lekara ked je ochotny este aj v sobotu ta vysetrit, ved by mohol pockat do pondelka....

dobi382
17. aug 2010

ja som 24 tt tehotenstva mavam bolesti krizov,a sem tam citim ako keby sa mi nas drobcek hral s mojimi vajecnikmi je to take neprijemne,sem tam ma niečco pichne ale zatial vytok mam normalny ako mavam vraj to moze byt aj z toho zohybania sa 😉

janush
26. sep 2010

ja som v 10tt a pocitujem ostre pichanie v podrusku. Mate niektora s tym skusenosti?

tonicka
26. sep 2010

@janush Je to normálne, zvykni si 😉 pokial to nie je pravidelná neznesitelna bolesť, tak to je ok... Natahuje sa vazivo maternice 🙂 a vo vyššom štádiu Ta bude pichat Tam ako je krcok maternice... Keď budeš mat ďalšie otázky kľudne napís aj IP.

pepi_petra
27. sep 2010

Cauko,ja som 6 tyzdni a tiez ma bolieva brusko,picha a mam pocit ako keby sa mi vnutri napinalo,ale to bude tym ako hovori tonicka.A uz teraz mam prsia o cislo vacsie,len keby tak neboleli 😖

lenrom
27. sep 2010

Ahojte dievčatá.Ja som po IVF 8 děň.Tiež mávam také bolesti v podbrušku a vaječníkoch už pár dní ako ked´ mám dostať manzes a bolievajú ma aj kríže.Tiež mi meška a musím čakať kým si urobím test.Tiež vás bolievali aj kríže?Ďakujem ak mi niektorá poradíte......

helenka333
27. sep 2010

Ahojte
no ja len dúfam a dúfam, snažíme sa celý mesiac a meškajú mi krámy týžden ale test včera nič neukázal ☹ ☹ ☹ ale mám bolesti vaječníkov a aj nohy ma bolia, čudné je to, že raz jedna noha o hodinku už druhá noha až od krížov celá noha. No neviem či to bude tým že dostanem mrchu alebo žeby bábo???Velmi potom túžim!!! 🙂

chinchilla
12. feb 2011

ahojte babule, prosim vas o radu. predpokladam, ze by som mohla byt tehotna, ale vzhladom k tomu, ze este len by som mala dostat menzes dalsi tyzden, tak to neviem naisto. Ale uz 5 den citim pravy vajecnik. mozno to ani nie je vajecnik, ale proste v tej oblasti taku jemnu ale vytrvalu bolest. teoreticky ak som tehotna, tak by som bola este len v 2 tyzdni. nemate s tym skusenost? k doktorovi by som sla az po vymeskani menstruacie. ja len dufam,ze to nie je nic vazne. dakujem

marga
7. mar 2011

ahojte meska mi 3den mala hnedy vytok šdni a bolesti podbrusku ako pri mz test este neukaze nic mozem byt vtom?cakam 12r.na to

marga
7. mar 2011

ake su priznaky prvy tyzden?

tepka
12. máj 2011

@zunka No to aj ja mám som v 17tt a tiež ma pobolieva v podbrušku ako vaječníky a dakedy aj po alebo pri močení ale nie ako zápal močovych lebo to som mala ale ako skôr ako pred krámamy take krčíky tiež neviem čo to je...a výtok nemám no taký v norme.. 😒 a čo ti povedala dr????

tepka
12. máj 2011

@tonicka Ahoj ja som v 17tt a tiež ma pobolieva v podbrušku ako vaječníky a dakedy aj po alebo pri močení ale nie ako zápal močovych, lebo to som mala ,ale ako skôr ako pred krámamy take krčíky tiež neviem čo to je...a výtok nemám no taký v norme..aj pri dotyku to bolí ked stisnem 😒

timus252
6. feb 2012

@luciaakubko No aj mna asi už druhý deň boli podbrusko,vaječníky a a križe aj nohy.... mám pocit že všetko...hádam je vsetko v poriadku.

timona
6. feb 2012

po akom dlhom case po oplodneni vas zacali boliet prsia?

lucka9189
29. sep 2012

Ahojte babulky,potrebujem poradiť... dnes je presne 7 dní,čo som mala nechránený styk(4x) samozrejme s drahým 🙂 , druhý deň má bolesti v podbrušku, plus slaby biely vytok..nemala som kde prechladnut,menzes cakam az o 2 tyzdne... moze to byt priznak tehotenstva alebo je to fakt este skoro?? dakujeeeem

marianna2424
11. okt 2012

Ahojte,som tu.nova a pisem sem preto lebo sa Vas chcem spytat na.kolko % mi tehotenstvo dopadne dobre pretoze mam len 17 a urcitr.si.chcem male nechat som v 6 tyzni a neviem nic tak mi prisim poradte urcite.str.skusene dakujem vam 🙂

cukrik1581
29. jan 2013

@ivanka821 AHOJ IVANKA mam taký problém ako ty a chcem sa ta spytat ci mas bolesti v podbrusku konkretne vajecnikov ??? ja mam take bolesti ze cez den to na mna pride asi 3* denne po 5 minut ...a potom to prejde ....a potom zasa to pride lenze ja neviem do kedy to ma trvat ...ako to prezivas ty ?

mesiacik864
23. apr 2013

Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo chcem sa opýtať naposledy som mala pohlavný styk koncom marca 10 dní mi meškala menštruácia tak som šla k doktorovi tehotná som nebola pichol mi vyvolávačku robila som si test ten mi ukázal dve paličky a na 15 deň som dostala menštruáciu ako to mám teraz chápať ????

karin_33
4. feb 2014

@tara ahoj ja som teraz asi tak v 5tt a mam to iste prosim ta viem ze je to uz davno co si sem pisala ale ak nahodou mohla by si napisat co to bolo ☹ dakujem

tara
5. feb 2014

@karin_33 uf, rada ti poradim, ale su to tri roky a ja si vobec nespominam, co som pisala. mozes to skopirovat a dat mi to do IP?

tara
5. feb 2014

@karin_33 aha, uz som to nasla. spominam si. nakoniec to dobre dopadlo. isla som na to sono a lekar potvrdil zdrave tehotenstvo. predpisal mi vsak lieky, pretoze som tam mala aj cystu a bolesti som vraj mala preto, pretoze sa telo snazilo vypudit plod ☹ tak mi dal hormony na udrzanie tehotenstva, lebo ze taketo problemy su vtedy, ked ma zena malo gestagenov. brala som ich 3mesiace, dlhsie sa to nesmie. ale pamatam si, ze sme isli na vikend do prahy a tie bolesti mi opat zacali v aute. boli velmi silne a dost som sa bala. vsetko vsak potom odznelo a bolo to v poriadku. ak si nie ista, chod urcite za lekarom a nech odporuci pripadnu liecbu.

sissi92
5. feb 2014

Ahojtee, ja som dneska spozorovala nejaky hrcku pod pupkom ale uz ju necitim, neviem ci sa mi to zdalo ci co, ale mam bolesti v podbrusku najma v pravo, nie su neznesitelne ale citim, raz pichanie, raz tlak, raz jemnu bolest, mozem byt tak v 2 tyzdni o tyzden mam ist na sono test mi vysiel pozitivny dakujem vam za radyyy

karin_33
5. feb 2014

@tara hehe dakujem velmi pekne ze si odpisala 🙂 no ja idem zajtra na prvy ultrazvuk takze uz by som mala vediet ci je mimo alebo vnutro tak uvidim no mozno to bude ta cysta ☹ kazdopadne dakujem este raz 😉

lusev
28. sep 2014

ahojte m a som asi v 18 dni tehotensktva...nebola osm na krv ci som tehotna ale u lekara som bola koli kontrole ohladne miomu zvacsil sa o 1 cm, cize ma 3,3 x 2,6 cm.ked robil prehliadku nic nevravel ze ci som nahodou tehotna..ale pobolieva ma v podbrusi, na pravom vajecniku najviac , dokonca raz ked som spala a otacala sa tak az od bolesti som sa zvijala.trvalo to kratko ale neviem ci je to normalne.bolia maaj strasne krize az tak se sa nemozem vystret...minule ma aj pri potrebe palila posva, a svrbelo ma celyden....robila som si dva tehotenske testy a vyslipozitivne....ale neviem ci je to vsetko v poriadku koli miomu a aj stitnu zlazu mam zvysenu-mam ist na endokrinologiu a taktiez aj na kardiologiu....no poviem vam , ze moc sa netesim ze by som bola tehotna..neviem preco? nepoznavam sa :(

dagmara123
25. feb 2016

Ahojte dievcata mam bolisti brucha , vajecnikou, a brucho mi rastie us meskam 1 mesiac a 3 tyzne 4 dni a bola som u lekara zovral mi krv a vraj nie som tehotna tak mi chcu urobit vysetrenie a ultrazvuk . porate mi ak viete prosim .

dagmara123
25. feb 2016

Ahojte dievcata mam bolesti brucha ,vajecnikou , a bruchu mi rastie meskam us 1 mesiac 3 tyzne a 4 dni . Bola som u lekara zobral mi krv a vraj nie som tehotna no chce abi som isla na vysetrenia a na ultrazvuk

monika8971
23. feb 2017

@zicherka dobrí deň cítam tu vaše spravi a videla som že ste boli v piatom týždni a plod mal 5mm a mali ste pichanie vo vajecnikoch

erikapiloxing
11. sep 2020

@kv3tka ahoj ja to mam teraz začalo to po ovulácii, raz menej a raz viac + pichanie v podbrušku teraz som 10dpo a 22 DC o 5 dní ma prísť ms. Dokonca sa mi zdurila mliečna zlaza co som nikdy nemala tak som sa zľakla. Prikladám BT

vahcaac
2. júl 2021

@libus0303 ahoj, bolo to mimomaternicove ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre