Bolesti vo vaječníku a meškanie menštruácie

mima207
26. máj 2015

Ahojte baby...chcem sa spytat ci uz ste sa niektora s tym stretli a pripadne ako to dopadlo....naposledy som mala mršku 12-15.4 mavam cca 30dnovy cyklus a prvy krat sa mi stalo ze tyzden pred mrskou som mala 5,7,8.5som mala len rano taky jemny vytok taky hnedo ruzovy....odvtedy ani naznak po mrche dnes som uz 45dc a vcera a dnes som mala take silne pichanie v lavom vajecniku co to moze byt.Ide o mozne tehotenstvo alebo skor o nieco ine??o babo sa snazime 2roky inak test som si robila tesne po tom ako som mala ten vytok a test bol biely mam skusit radsej dalsi??dakujem

bonaqa2013
26. máj 2015

Však som to už napísala, kde to odišlo.... Môžeš byť tehu, len tá bolesť vaječníkov sa mi nepáči. Pri 2 tehu som mala bolesť a o niekoľko hodín som skoro potratila - bola som vtedy v 8tt. Predpíš si kľudový réžim....

mima207
autor
26. máj 2015

@bonaqa2013 teraz ma cakaju 2dni volna takze doma budem minimum na nohach...mam si podla teba spravit test alebo radsej este pockat??

bonaqa2013
26. máj 2015

@mima207 kľudne si sprav test. Aôe ten kĺud si dopraj

monika5191
27. máj 2015

Pokiaľ je to bolesť stále na jednom mieste, môže ísť aj o mimomaternicové tehotenstvo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre