Bolestivé prsia v tehotenstve. Čo s nimi?

perla200
2. feb 2009

ahojte babulky....ja som v 15tt a ráno a vlastne celý den ma velmi bolia prsia. máte to niektorá? ale je to hnusná pichlavá bolest....brrr čo s tým????

lante
2. feb 2009

Perli, to má väčšina tehuliek 😉
Rastú, to preto.........dokonca aj sprcha je bolestivá. 😉

perla200
autor
2. feb 2009

lante ale fakt, ráno ked sa preberám a zdvíham z postele tak ma to tak dosť bolí!!!! a každá tehulka mi hovorila že to v 12tt prestane? tak preto sa pýtam

fodorka33
2. feb 2009

perla to nevadi a nie kazda tehulka🙂
kazda sme ina mne to trvalo do cirka 16tt a som chodila ako mumia,aj ked som sa sprchovala som mylslela ze zomrem od tej bolesti...tonic ono to prejde...snaz sa byt v klude ja ked som bola doma obalila som sa do deky a lezala som...

perla200
autor
2. feb 2009

ako ja som v klude, len som chcela vedieť, či je to "normalne"🙂)))))

babulka123
2. feb 2009

ja sa opytam inak , ak ma vobec nebolia ani troska, to nevadi?? vsetky hovoria a pisu o tom ako velmi ich bolia a ze to citia aj ked sa na ne pozru a ja nist....

perla200
autor
2. feb 2009

babulka a máš aspon nejaké iné príznaky? lebo ja som zhruba tak ako ty tehulka a ja som pribrala 8kg...ty kolko?

katy2
2. feb 2009

perla, mna bolia prsia stale.... a sprcha je fakt bolestiva..... aj ked vstavam z postele.... aj ked sa ich dotknem..... to patri k tehu

babulka123
2. feb 2009

perla ja zatial 2.5 kg z coho sa tesim lebo moja vychodzia vaha bola strasna 90 kg.
priznaky mam , stale mi je zle ale uz to prechadza z coho sa tesim , ale inak ani nie, teda ano , boli ma lonova kost strasne a brusko dole stale citim ale vraj je to roztahovanim, tak si nerobim z toho tazku hlavu..

sisulka7
2. feb 2009

s prsiami sa aj ja pridavam do klubu, neexistuje byt bez podprsenky a najhorsie je, ked je mi zima. To mam pocit, ze asi skolabujem ako to boli. Inak s tou vahou, ja zatial stale len chudnem. Ale pritom nezvraciam, idem v stredu dokimu, tak sa musim na to popytat.

lante
2. feb 2009

Sú šťastlivky, ktoré prsia nebolia vôbec. Pri Vilkovi ma boleli iba v prvom trimestri. No teraz ma bolia ešte stále.
No a ja som tiež pribrala doteraz cca 8 kg, ale to je zase u každej inak.

lante
2. feb 2009

Sisulka, ti prihodím tak polovicu toho čo som pribrala 😀

babulka123
2. feb 2009

tu vahu ... na to kaslite, ja si naozaj davam veliky pozor, ale nie kvoli postave, uznajte ze pri 90 kg uz nieje co pokazit hehehehe ale kvoli zdraviu... kolena mam velmi slabe a aby som aspon chodila na konci tehu musim davat pozor, troska mi lieta aj tlak.. takze preto... inak .. fuuuuha si ani nechcem predstavit.. hehehe

inak tie prsia, ja mam taku teoriu ze baby co maju vacsie uz pred tehu ich az tak moc nebolia ako tie co mali mensie? moze byt taka teoria ci sa mylim.. lebo mne to tak zatial zo vsetkych znamych vychadza...

perla200
autor
2. feb 2009

ja som taká krásne velka....ale cítim sa fantasticky......len hormony mi idú na hlavu...aj vy bývate také nervozne? ja som neni kamarátka s mojimi hormonmi a preto som taká brrr....niekedy hnusná....

lante
2. feb 2009

Babulka tá teória by mohla byť. Ja som až teraz prsnatá 😀 A to sme sa mužíkom zhodli na tom, že pri tomto tehu mám ešte väčšia ako pri minulom......takže na tom niečo bude.

perla200
autor
2. feb 2009

môže byť....ja som mala 70B🙂)) a teraz sú ovela väčšie čomu sa moc teší hlavne mužík...ale čo z toho, ked si ich nemôže postískať?:🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

babulka123
2. feb 2009

lante...dakujem .hehehe

perla .. hlavne ze sa citis super, to je podstatne.. ja zacinam tiez, lebo uz vysadzujem utrogestan a s tym som teda kamaratka nebola vobec.. takze uz mi tiez bude super...

lucrezia
2. feb 2009

babulka, tak ja Ti tu teoriu vyvratim!
ja som bola prsnata aj pred tehu a veru bolia ma aj teraz....sice uz je to lepsie, ale zozaciatku som sa desila rano vstat aj z postele....ta bolest bola katastrofalna ☹ a co mi este strasne vadi, ze ma strasne svrbia....niekedy by som si ich doskriabala do krvi....zachvilu zacinam treti trimester, tak dufam, ze to bude uz len lepsie a lepsie

perla200
autor
2. feb 2009

ako zdravotne sa cítim super....len tie moje stavy nervozity....brrr

babulka123
2. feb 2009

perla .. to prejde.. neboooj

lucdrezia.. nooo netvrdila som ze je to na 100% hehehehehe

wali
2. feb 2009

ja som 16tt a stale ma bolia prsia. nie je to uz take strasne, ale najhorsie je, ked mi je zima. no to je vtedy priserna bolest! inak sa to da vydrzat, asi na to vazne nic nie je, len to pretrpiet. a ja som mala pred tehu take nromalne prsia - ani male, ani velke, takze ktovie, ci ta teoria plati? 😝

sisulka7
2. feb 2009

keby som nebola tehulka, tak som rada, ze chudnem, lebo s mojou vychodzou vahou to je nie tiez nic moc. Hovorim si, ze si babatko asi berie z tukovych 🙂 zasob.

babulka123
2. feb 2009

sisul osobne si mzslim ze by soj aj ja chudla ale ja som doma vacsinou leyim lebo musim a preto som rada ze je to len 2.5 kg

lante
2. feb 2009

Sisulka, tak to moje si z nich nechce zobrať asi nič 😠 😀 musia sa mi tvoriť ďalšie 🙄

perla200
autor
2. feb 2009

ja som bola dosť chudunká a teraz som taká žena🙂))))))))))))

babulka123
2. feb 2009

perla.. hehehe babatko to potrebuje, nerob si z toho tazku hlavu .. po porodee to pojde dole jedna radost..

perla200
autor
2. feb 2009

no to dúfam babulka....a ešte jedna vec...mám taký priesvitný výtok aj vy to máte?

babulka123
2. feb 2009

hej a to je tiez uplne normalne..

perla200
autor
2. feb 2009

tak som normálna tehulka 😀 super 😀

pacmagy
5. feb 2009

Ahojte baby..mam jednu, potvrdili mi tehu z krvi aj u lekarky som bola..este nemam tehu knizku ale mam ist buduci tyzden na prvu vacsiu prehliadku...mala som klasike priznaky ako napatie v prsiach, pichanie v podbrusku ako pri menzese...aj mi stmavlo okolo bradaviek a boli citlive teraz som asi v 6tt.Dnes rano som vstala a mam pocit ze prsia uz nemam take napnute a nie su ani citlive?myslite ze je to nejaky zy priznak? citim s ainak dobre nemam ani bolesti ani mi nebyva zle..tak prosim poradte..dakujem

zuzikka
3. sep 2010

nemate neiktora skusenost s pidatnou prsnou zlazou? Mam ju v podpazusi a teraz ma horzne bolia prsia, mam ich naliate a ta zlaza tiez a hrozne a je t oa j vidno, bojim sa, ci to nemoze byt nieco vazne ☹ dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre