Boli ste liečená antidepresívami v tehotenstve?

polariso
11. aug 2014

Ahojky...chcem sa spytat...boli ste niektora liecena na uzkost v tehotenstve antidepresivami a aj tak vas obcas dobehli myslienky o tom aka budete mama ci to zvladnete....hlavne cosa tyka poporodnej depresii a laktacnej psychozy. Hrozne sa toho obavam...ze sa moje uzkosti po porode zhorsia a nebudem schopna sa starat o babo. Mysliteze tie zeny co su na liekoch aj pocas tehotenstva maju vacsiu sancu dostat tuto depresiu??? Sama na seba sa hnevam ze na tajetoveci myslim....som uz treti mesiac pn a asi to mana svedomi tieto myslienky. Poradte a napiste svoje skusenosti

kachita
21. sep 2017

@simona_simi napis na fb, mne sa tie nicky miesaju 😉 na zaciatku moze byt cokolvek

simona_simi
21. sep 2017

@kachita Joooj moja mala som problémy s FB a nemám ťa tam .. Vyhodilo mi zdatne veľa ľudí 😕
Tak mala som asi 3 dni dosť blbé ale teraz je zase dobre 🙂 My sme si vtedy písali, že vysadila si lieky aj já som vysadila a všetko sa vrátilo .. .Nakoniec sme obe nasádzali naspäť 🙂 No a nám to až teraz vyšlo 🙏 ešte o tom nehovorím, nepíšem moc .. 🙂 Je to skoro ! No verím, že je a bude všetko v poriadku 👶

kachita
22. sep 2017

Ano, viem, fotka vsetko dohnala. 😉

layla1
12. sep 2018

@jerryjanka aké lieky si brala?? a detičky su zdravé?

jerryjanka
13. sep 2018

@layla1 bežne mam alventu, prešla som počas tehu na serlift, deti - zdrave - jedna trocha viac hlučná a aktívna ale to je skôr temperament, nema adhd alebo niečo take, ale ja som zasa u nej stopla očkovanie po druhej hexe, a dalšie dve deti su neočko, neviem čo by s nimi narobili vakciny, dosť mali záťaž v tehu.

layla1
13. sep 2018

@jerryjanka ciže potom nie veľmi schvalujes AD počas tehotenstva či ako?

jerryjanka
13. sep 2018

no ak sa da vyhnuť vždy je lepšie ich nebrať, to bez debaty, ale zasa tie stavy ktore ma človek s PP asi tiež velmi nepomahaju ani dieťatku, tak tam vidim prínos vyšší ako riziko, ja ak niečo neschvalujem je očkovanie. ale to je na inu temu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre