Buchnutie bruška v 27. týždni

gerlink
14. nov 2016

Ahojteeee nechtiac som si buchla brusko o stolicku lebo ta stolicka isla spadnut a chcela som ju zachitiť ale akosik mi to preklzlo a buchla na brusko a ako na ten truc stalo sa mi to iste aj o par min neskor tym padom us dva razi ,myslite ze to bábätenku v brušku neubližka???

librarian
15. nov 2016

@obsadenemeno a vieš, že si na tú diskusiu aj pamätám? 🙂 ...som si vtedy hovorila, že môj manžel by bol z jej pohľadu totálne nevhodný (nie je chudý, nemá vš...) a ja pritom mám už pár rokov pocit, že byť s ním je to najlepšie, čo mi život nadelil. 🙂 ...ja viem, že každá z nás má iné kritériá na výber partnera, ale tá debata bola tak svojsky zaujímavá (miestami absurdná), že som si ju zapamätala. 😉 ...jo, klasika medzi mladými už veľmi nie je v móde, ale ľudia čítajú. je ich menej, ale dajú sa nájsť. odkedy píšem knižný blog, trošku sledujem "knižnú komunitu" (hlavne na fb) a nie je to beznádejné. 🙂 rôzne nekvalitné braky sú síce vždy nejaký čas populárne, ale o pár rokov po nich "ani pes neštekne". kvalitná literatúra prežije.

vejapa76
15. nov 2016

@obsadenemeno 😄😄😄

librarian
15. nov 2016

@vejapa76 žiaľ, hrozí, že to ublíži tvojim (budúcim) vnúčatám. je to tu nebezpečné! 😕

librarian
15. nov 2016

@obsadenemeno to by si hádam nebola tak bezcitná, že by si prdela, keď je za tebou žena v 27tt! dnes už sa neberú žiadne ohľady na tehotné. 😔

vejapa76
15. nov 2016

@librarian a existuje nejaká inkubačna doba? Kedy najskôr môžu mať moje deti deti? 😮😄

librarian
15. nov 2016

@vejapa76 no, možno tak v štyridsiatke skúsiť jedno porodiť a ak prejde IQ a psychotestami, tak potom opatrne skúsiť ďalšie. 🙂 ...ale nech si to tvoje dotyčné odvážne dieťa dáva pozor počas tehotenstva na trblietky (hlavne ich vdychovanie), výfukové plyny, "ľudské plyny", chlpatých motýľov, padajúce stoličky (sakra, už si všetko nepamätám...)... a vlastne, nikam to chúďa dieťa nepúšťaj. svet je zlý! 😔

obsadenemeno
15. nov 2016

@librarian no keby som vedela, ze je za mnou, tak zadrzim prd, naj me aj roztarhne..... 😀
No ale ked ona tak nechtiac nechcene nevinne sa do tych situacii dostane, ze by sa tam urcite natrafila akurat, ked by ten tisan zakerny vysiel von, s tym jej stastim...... alebo by to bol ten druhy typ, bez zapachu, ale bol by tam hluk az rachot...... a zase pruser.

No a teraz som si to po sebe precitala a mozem zodpovedne prehlasit, ze ma to definitivne poznacilo, ved len kuknite na blbosti co pisem....o prdoch..... jeziskove huslicky........

librarian
15. nov 2016

@obsadenemeno náhodou, ja sa dobre bavím. 😀 ...pozri, diskusia začala absurdným príspevkom zakladateľky, tak ako inak, ako absurdne, sa mohla diskusia vyvíjať? takto je to v poriadku. 🙂

vejapa76
15. nov 2016

@obsadenemeno
@librarian baby ja z vás umrem 😄😄😄

obsadenemeno
15. nov 2016

@librarian takze sme zacali den s usmevom a koncime ho hlasnym rehotom......

librarian
15. nov 2016

@vejapa76 @obsadenemeno dnes sa mi nejak chce používať krutý humor... zvláštny vplyv má na mňa prvý deň materskej. 😀

obsadenemeno
15. nov 2016

@librarian to nebude tym.... to je normalna reakcia..... ani nevies, ako "kruto" ja chcem niekedy zartovat..... ale potom si poviem, ze ona snad za to nemoze, no..... v niektorych prispevkoch je tak naivne nevinna..... ale potom zas daco trepne a ja mam chut trepnut po hlave ju..... vrrr

vejapa76
15. nov 2016

@librarian Ešte si pamätám ako som sa tešila, že už nemusím chodiť do roboty a potom mi bolo doma strašne dlho. Prala som vecičky, žehlila a stále pozerala do skrine a nevedela sa dočkať kedy ich už budem obliekať drobčekovi 😉 Čím bližšie k termínu tým dlhšie pre mňa trval každý jeden deň. Čakaš prvé bábätko ?

librarian
15. nov 2016

@obsadenemeno úprimne, čudujem sa, že nás tu nikto nepokarhal, že sme hnusné a že máme byť ticho, keď nechceme priateľsky poradiť. ...takéto niečo sa teraz objavovalo v diskusii, kde sa zakladateľka pýtala, či keď jej meškajú krámy a má pozitívny test a mala nechránený styk, či nebodaj môže byť tehotná!!!! 😕 ...a keď niekto napísal odpoveď v štýle, ako by som to napísala ja, tak sa na dotyčné zosypala fakt početná kritika. normálne som nechápala... teda z toho, že sa niekto môže zastávať toľkej ľudskej hlúposti...

librarian
15. nov 2016

@vejapa76 ja asi už dlho čakať nebudem - v utorok zistím, kedy budem mať cisársky, ale zatiaľ viem, že cca v 38-39tt. to už ubehne určite rýchlo. 🙂 ...áno, čakám prvé. takže je všetko furt nové, očakávania veľké a obavy, ako to budeme zvládať. no zistíme čoskoro. 🙂

vejapa76
15. nov 2016

@librarian obavy bokom. Materinský inštinkt nesklame. 😉 ani nebudeš vedieť ako ale vždy budeš vedieť čo a ako maš spraviť ☺. Držím palce a nech babenko pekne papa a v noci spinka.

librarian
15. nov 2016

@vejapa76 ďakujem. dúfam, že to bude presne tak, ako si napísala teraz v správe. 🙂

obsadenemeno
15. nov 2016

@librarian no a este aj ta tema, kde sa pytaju kazdy bozi mesiac, ci uz nabehla materska..... a ked sa niekto opovazi napisat, ze chodi kazdy mesiac rovnako, tak sa donho pustia ako osy......
Pocitam, ze tato tema je tak absurdna, ze ani tie "najspravodlivejsie" nemaju nervy ju obranovat..... uz to asi vzdali po trblietkach, zltkovych rezoch, tatarskej od hellmans a hluku az rachote...... 😀

Tiez ti drzim palce a nezabudni do porodu este pocitat nejake mudre knizky na vyvazenie, pozor na trblietky, budu ich plne obchody coskoro (takze dychat len obcas a plytko 😉 ), nechodit z obchodu za fajciarmi, a hlavne, nedvihaj ruky velmi vysoko, len pre istotu...... 😀

vydrnik
16. nov 2016

@obsadenemeno to su take fajn temy ako ta co pisala o mixovani na balkone u susedou lebo jej deticky sa bali mixera,

librarian
16. nov 2016

@obsadenemeno ďakujem! 🙂 ...fúúú, budem si musieť tvoje cenné rady z posledného odseku asi zapísať, lebo pamäť mi už neslúži ako na vysokej a v (temnom) období, keď som o MK ani nechyrovala. 😀

marlenka222
16. nov 2016

Baby neda sa zakladatelka temy slusne upozornit adminom? Mne to uz moc vtipne nepride. Lebo su vazne temy kde je rozhovor fajn alebo ked je clovek sam doma isto mu to pomoze. Ale taketo hovadiny vypisovat a dohlupa riesit to iba zahlcuje cas a priestor pre tie zeny ktorym by to vazne pomohlo :( s tymto umyslom zrejme aj MK bol zalozeny. Skoda ze takito ludia ho vyuzivaju na sprostosti. Nech napisu do Brava. Mile Bravicko....to je spravna adresa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre