Choroba na začiatku možného tehotenstva. Mám navštíviť lekára?

chuchu86
28. nov 2007

Ahojte, som čerstvý člen.
Snažíme sa s priateľom o bábätko, zatiaľ to vyzerá tak,že sa nám aj podarilo, lenže teraz som sa ochorela,od včera mám aj horúčku. Čítala som že na začiatku tehotenstva to nie je dobré znamenie, mala by som navštíviť lekára ?
Dakujem za odpovede

kila
28. nov 2007

Chuchu to nie je nič výnimočné, skoro každá tehu ochorie na začiatku lebo máme kvôli bábätku zníženú imunitu. Ak máš horúčku, tak choď určite k lekárovi. Ja som bola tiež prechladnutá, ale zvládla som to aj bez lekára a bez liekov. Popozeraj homeopatiká v lekárni, tie môžu aj tehotné... 😉

chuchu86
autor
28. nov 2007

Dakujem ti veľmi pekne Kila, a ty ináč ako ?

kila
28. nov 2007

Ďakujem, dobre... 😉 Ja som brala sirup Stodal na kašeľ... 😉 A veľa oddychuj! 😵

chuchu86
autor
28. nov 2007

Oddych? To sa nedá, pracujem ako recepčná a to 24 hodín, takže až zajtra ráno sa dostem domov.

😒

kila
28. nov 2007

A je ti dobre, nenapína ťa?

chuchu86
autor
28. nov 2007

V podstate ešte ani test som si nerobila, trošku sa bojím, lebo minule sme čakali že vyjdu tie čiarky, a vyšla iba jedna, bolo to hrozné.
Takže ešte týždeň počkám a potom urobím.
Ale bolo to zvláštne minule, lebo som mala príznaky tehotenstva.
Bolo mi zle, ranné nevolnosti . . ., nerozumiem tomu.
Práca, tak to teraz dufam, že nám vyšlo, a myslím si že žiadný doktor by nedovolil pracovať 24 hodín tehotnej, alebo áno ? ☹

kila
28. nov 2007

Chuchu už ti mešká? V prvom rade musíš urobiť test... určite ti nedovolia pracovať 24 hodín...

chuchu86
autor
28. nov 2007

Už mi mešká 9 dní

kila
28. nov 2007

Tak už urob test! 😅 Na čo čakáš? Už ti musia vyjsť 2 paličky! 😉

chuchu86
autor
28. nov 2007

Myslíš si ? Bola by som rada, veľmi !

kila
28. nov 2007

Určite Chuchu, určite! 😵 Tak bežkaj do najbližšej lekárne a ráno cikaj! 😉

chuchu86
autor
28. nov 2007

dakujem ti pekne, si fajn, aj ja ti budem držať palce, aby všetko dopadlo čo najlepšie ! Kedy ku Vám priletí bocian ?

elenita
28. nov 2007

chuchu, kup testik cez obednu prestavku a hned cikaj 😀

svetluska.p
28. nov 2007

aj ja cem vediet ci je chuchu tehulkaaaaaaaaaaaaaa. chuchuuu, sprav test.
test test test test test ........ test 😀 .

kila
28. nov 2007

Chuchu 26. apríla... 🙂 ...no vidíš, tak smelo do toho! 😉

chuchu86
autor
28. nov 2007

musím Vás trošku sklamať, lebo tu kde ja pracujem, ( www.hotelhrabina.sk), tu nie je lekáreň, takže až zajtra budeme vedieť výsledky, ale dakujem že ste také zlaté

svetluska.p
28. nov 2007

jeej chuchu, na bukovci?

chuchu86
autor
28. nov 2007

Áno, na Bukovci pracujem, ináč je to prekrásne prostredie, len 24 hodín presedieť je ťažké

svetluska.p
28. nov 2007

ja to poznam. som kosicanka 😀 .

elenita
28. nov 2007

chuchu takze zajtra cakame na vysledky 😀 . ale je to podla mna iste 🙂

katka_25
28. nov 2007

CHuchu....ja som mala podobný "problém" pri poslednej menštruácii, ktorá nebola úplne taká ako každá iná som mala rôzne príznaky tehotenstva, jeden test mi ukázal jednu paličku druhý dve paličky, tak som navštívila lekára, ale odber nepotvrdilo tehotenstvo, a najbližšia menštruácia už neprišla.....tak som šla znova k lekárovi, znovu mi vzali krv, a potvrdili mi že som tehotná a pri USG mi povedali, že som v druhom mesiaci....čiže už vtedy som bola, takže asi tak.....držím palce....aby Vám to vyšlo 😀

chuchu86
autor
28. nov 2007

Takže nič nie je stoˇ% - né, gratulujem katka
🙂
takže zajtra !

inak, prosím Vás povedzte mi každej z Vás bolo zle na začiatku ?

kila
28. nov 2007

Chuchu mne bolo zle asi tak 2-3 týždne... ale nie veľmi, ja som ani raz neblinkala.

loss
28. nov 2007

chuchu drzim palce zajtra testuj verim ze si tehulka 🙂

katka_25
28. nov 2007

Chuchu ...no ja by som mala byť 5-6 týždni, a je mi zle, je pravda, ale neblinkám 😝 posledné dni sa mi neskutočne točí hlava....bolí ma celé telo, a bolí v podbrušku....a je mi ako na vracanie, ale zatiaľ všetko ostáva vo mne 😀 ja sa niekedy aj cítim ak ov inom svete....ale je to indi vindi...niekomu nie je nič, a niekto si to zlízne za všetkých... 🙂

chuchu86
autor
28. nov 2007

Mne je strašne niekedy,nekrúti sa mi hlava, ale ranné nevoľnosti ma trápia. Ináč som v pohode, zatiaľ som nepribrala.

kila
28. nov 2007

Chuchu a možno ešte aj schudneš na začiatku... 😉

chuchu86
autor
28. nov 2007

To fakt sa dá schudnúť na začiatku ?

kila
28. nov 2007

Chuchu veru... 😉 ale to nie je nič výnimočné, takže kľud... 😉

katka_25
28. nov 2007

no zatiaľ ani ja som nepribrala......a mna trápi dosť to, že nemám chuť do jedla veľmi, a som jak malé decko, aby som sa prinútila, ale nehladujem zasa, to nie, ale chcelo by to viac vitamínov a podobne 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre