Choroba na začiatku možného tehotenstva. Mám navštíviť lekára?

chuchu86
28. nov 2007

Ahojte, som čerstvý člen.
Snažíme sa s priateľom o bábätko, zatiaľ to vyzerá tak,že sa nám aj podarilo, lenže teraz som sa ochorela,od včera mám aj horúčku. Čítala som že na začiatku tehotenstva to nie je dobré znamenie, mala by som navštíviť lekára ?
Dakujem za odpovede

m615
29. nov 2007

Ahojte babi ja som tehotná som v 7 tt.Som velmi štastná lebo sa nám to podarilo po 3 rokoch.Nechuti mi velmi jest ale ked som hladná tak zjem aj za dvoch.Na váhe som pribrala zatial len kilo.Vážim sa každý týžden ale zatial nepriberam.Mám trocha strach lebo ma pobolievaju vaječníky ako keby som mala dostat menzes. 😉

elenita
29. nov 2007

ahoj m, ja som to mala tiez...a ja som zatial vobec nepribrala..
inak a gratulujem 😉

elenita
29. nov 2007

No ale co je so zakladatelkou tejto temy?? 😅

svetluska.p
29. nov 2007

ako chuchu ? je tehula?

katka_25
29. nov 2007

ahojte.....no tiež pozerám, že chuchu sa neozvala....či áno či nie 🙂
M615-ja som presne tvoj prípad a niekto mi spomínal, že to robí maternica, tie bolesti, to patrí k tomu....ale je to presne pocit ako pred M. 😖

katka_25
30. nov 2007

no čo dnes tu ešte nik nebol? a Chuchu...mala dať vedieť, možno vysedáva u lekára 😀 lebo jej test vyšiel pozitívny....huráááááá, prajem jej, určite bybola šťastná

loss
30. nov 2007

katka ahoj 🙂

elenita
30. nov 2007

kata ako vies, ze jej test vysiel pozitivny?? 😕 😅 jaaaj, ci to hovoris len tak...uz chapem 😅

alex
30. nov 2007

Elenikta ahoj, ako sa máte?

loss
1. dec 2007

elenita dve babenka naraz 🙂 aj nam to povedali uplne na zaciatku trochu som sa bala co to zvladneme ale je jedno 🙂 kazdopadne dve rovnake mimi je nadherne takze zelam krasne tehulkovanie 🙂

atima
1. dec 2007

Ahojte

Som tu po prvykrát, velmi sa mi páči profil tejto stránky. My sa pokúšame o babatko dlho no zatiaľ to nejde. Ale tento mesiac sa cítim nejak unavená a bolo mi aj zle. Už by som chcela na teste najsť dve čiarky.

loss
1. dec 2007

atima drzim palce aby tam tie // boli 🙂

katka_25
3. dec 2007

ahojte.... 😢 pondelky su ťažké v práci joj...už nech sa ide domov... a čo je s Chuchu ?

mirjuma
3. dec 2007

Ahojte.Robila som si test asi 5 krát,zo začiatku to vyzeralo,že nie,potom aj ano,ale doktor tam nič nevidel,akurát cystu.Teraz som PN a čakám,čo bude na kontrole o týždeň.Neviete aké číslo je to správne na to, aby mi potvrdili,že som tehotná.Mala som 200. 😵

katka_25
3. dec 2007

mirjuma....ja som začiatočník....ale ked mne potvrdili tehotenstvo tak sestrička mi povedala, že je to nad 500 vtedy mi potvrdili graviditu, ja som ani nevedela o čom hovorí, pretože som chcela, ale neverila som tomu...bol to šok ..ale milý šok 😀 a pomimo ani u mňa nič nevideli a bola som tehotná, další menzes sa nedostavil....

chuchu86
autor
3. dec 2007

Ahojte, uz som tu, memam bars dobre spravy, robila som test, ale nevysla len jedna palicka, pritom som ochorela, som na PN-ke. Ale uz druhy den som si vsimla, ze nieco nesedi s mojimi prsiami.

katka_25
3. dec 2007

chuchu......ale ved sme hovorili....že test nie je záruka....nebola si u lekára?

chuchu86
autor
3. dec 2007

myslis u gynekologa ? nie nebola, mam zapal pluc

katka_25
3. dec 2007

počkaj chuchu nerozumiem, ja som tu astážovala každý deň, aké správy podáš...menzes došiel? teraz si chorá, to mi je ľúto....a čo máš s prsiami?
😒

chuchu86
autor
3. dec 2007

nie menzes nemam, prsia , no tak take divne, trosku bolia, a akobz hrckz tam boli

katka_25
3. dec 2007

no moja...ja na testy už neverím po mojej osobnej skúsenosti....krv mi vzali...a na druhý krát mi potvrdili....ked sa vyliečiš...rčite by si mala ísť k lekárovi..no na gyndu myslím...

chuchu86
autor
3. dec 2007

A ty ako sa mas ? co je noveho?

katka_25
3. dec 2007

no zajtra idem na ultrazvuk, bola som minulý týždeň na prvý, a tento by už malo byť počuť ozvy...tak mi povedali tak som zvedavá, zajtra tram presedím celý deň ak ovždy 🙂 ale snád bude všetko v poriadku

chuchu86
autor
3. dec 2007

Budem ti drzat palce, aby bolo vsetko v poriadku.

katka_25
3. dec 2007

😉 ďakujem, snáď bude. musí..

loss
3. dec 2007

chuchu mala by si na gyndu ist lebo ak si tehulka nemozes uzivat antibiotika radsej chod,drzim palce

chuchu86
autor
6. dec 2007

Ahojte žienky, mám dobré správy, som tehotná.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubik9
6. dec 2007

chuchu..BLAHOZELAM 😵
a je vsetko vporiadku,ked si bola/si chora? drzim prsteky 🙂

chuchu86
autor
6. dec 2007

To sa potvrdilo, že som tehotná, odobrali krv, moč a tak. Buduci týždeň idem na dalšie vyšetrenia.
Ale hovoril doktor, že by malo byť všetko ok, som silna, mladá, uvidíme.
A ty ako ?

lubik9
6. dec 2007

juuuj..tesim sa s tebou 😵 😵 😵
no ja som zatial bez fazulky v brusku,ale verim,ze sa to coskoro podari 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre