Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chrípka, bolesť hrdla a pľúc v tehotenstve

lienkaking
22. dec 2016

Ahojte, prosim Vás o radu, dom už asi týžden chorá, bola to chrípka a prešlo mi vsetko na pľúca, cítim sa strasne, zahlienené som, hrdlo ma veľmi boli, skúsila som už vsetko od vitaminov az po čaje atd. a stále sa cítim mizerne, som v začiatkoch tehotenstva asi 6. Týžden u lekára som nebola, nakoľko žijem v UK a tu sú 'trubky' lekári, telefonovala som ale na pohotovosť a samozrejme dali mi Paracetamol, chcem sa teda opytat, možem vypiť Theraflu ? Myslím, že to ma postaví na nohy, dakujem

lienkaking
autor
22. dec 2016

@sibalka21 ok, ďakujem si poklad

lienkaking
autor
22. dec 2016

@sibalka21 takze ako som vravela, bola som u lekára a predpísal mi Paracetamol a veľa vody a ovocia 😄😄😄 super, takze pokračujem ďalej, bez zmeny, Ah jaaaj

ukulela
22. dec 2016

@lienkaking kavu v pohode, nie velmi silnu, pokial ti nezvysuje tlak, tak si daj.
a k chorobe, ked ta uz bolia pluca, skus aj na hrud nejake obklady. nam davali na prsia mastny obklad - natriet plienku mastou, nahriat nad ohnom (plynom, sporakom) a nacapit na prsia, zabalit a lezat ... alebo su aj eukalyptove maste, co sa na prsia natieraju. na hrdlo cibulovy sirup - najemno nakrajat cibulu, zasypat hodne cukrom/medom, zakryt, do rana pusti stavu a po lyziciach pit ako sirup.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli