Čierna bodka v bradavke

tissa
30. máj 2015

Ahojte ženy 🙂 Mám takú menšiu otázočku : na ľavej bradavke som včera spozorovala malú bodku, ktorá dosť bolí :/ dnes je už čierna :/ Stretli ste sa s tým niekedy ??? Všimla som si na iných stránkach, že viac žien sa na to pýtalo, ale žiadnu odpoveď som nenašla a dosť ma to znepokojuje :/
Ďakujem za odpoveď.

ematko29
30. máj 2015

Nebude to len obyčajný uhor?

tissa
autor
30. máj 2015

Nie, uhor to určite nie je. Je to trošku väčšie, pohybuje sa to ale je to ako keby prirastené.

maria117
30. máj 2015

Kliest?

maria117
30. máj 2015

@tissa kliest?

tissa
autor
30. máj 2015

Nie, ani kliešť. Nepohybuje sa to takým spôsobom, ale je to ako taký výrastok kože alebo ja neviem ...

bejbika
30. máj 2015

no ja som tam mala nie čiernu, ale bielu bodku ..... teda väčšiu, bolela zo začiatku ..... a bol to podkožný tuk .... tiež som sa zľakla .... tak mi ju doktorka prepichla ... to bolo srandy kopec v ambulancii ..... toto riešiť ... ale našťastie, že len to ...

ematko29
17. jún 2015

@tissa ja už asi viem čo to je.je to ako taký malý kuštik kože taký odstavajuci a niekedy ked sa to zadrie tak to sčernie a potom odpadne.aj ja som to mala ale nie na bbradavke

milota164
19. jún 2015

ja som mavala tiez problemy s bradavkami , hlavne ked som ich mala suche a potom sa mi zadrela ta prasknuta koza, vtedy sa mi robili take cierne akoby chrasticky na tej novej jemnej kozi, ked som zacala poriadne mastit tak sa to velmi zlepsilo, pouzivala som Bepanthen, super premastil a netreba ho zmyvat pred kojenim

tissa
autor
19. jún 2015

Ďakujem za odpovede 🙂 nakoniec mi to odpadlo 🙂

ematko29
19. jún 2015

Tak to bolo asi to co som napisala🙂