Čo je najlepšie v tehotenstve proti bolesti zubov?

majulosa
26. okt 2011

U zubárky som už dnes bola ale aj tak ma to bolííííííííí ☹

nivea777
15. aug 2016

@lulu_123 mne kamoska povedala,ze jedine pripustne su lieky ktore maju ucinnu latku paracetamol..v ziadnom pripade nic co obsahuje ucinnu latku ibuprofen!!! je farmaceutka,vie co hovori

maca283
16. aug 2016

@lulu_123 Ja odporucan 31 bylin s justu ono ti ro znecitlivie U nas velky pomocnik pri bolestiach

marienka1829
17. nov 2016

Ahojte baby som v 7mesiaci a mam neskutocne bolesti uz to tusim nezvladnem bolo tu spomenuty obklad studeny som este neskusala a asi som robila zle ked som si davala teplu handru na lice ze ???

domeli
17. nov 2016

@marienka1829 ak je tam zápal, tak ten teplé nechce... Panadol pokojne môžeš. Ráno by som naklusala k zubárovi (ak nevydržíš, pohotovosť).

marienka1829
9. dec 2016

dakujem 🙂 domeli

domeli
9. dec 2016

@marienka1829 už je to poriešené? resp. už je dobre?

marienka1829
9. dec 2016

no aj hej ale tak aj takeste zacitim tie bolesti zubou a kupila som si paralenky a troska to zabralo no ale nepijem ich moc

lujzaveghova2100
30. nov 2017

Dobry den som tehotna a dnes mi zubar vytrhol zub a zacinam ho citit kedze umrtvenie sa uz straca co si mozem dat ak by ma fakt bolel.Nemusim nejak lieky ale bolest je bolest a s lekarnami nemam dobfu skusenost nic neporadia alebo zle.dakujem za kazdu odpoved

lenkaabrano
7. dec 2017

Ahojte boli ma zub nespal som od pol 1 rána a idem do 36tt viem ze iba paralen sa môže ale vôbec my to nepomáha čo okrem toho môžem a už som zjedla 2 paralelný a nepomáha dakujem 😕

yanni
7. dec 2017

@lenkaabrano A co tak ist najskor k zubarovi zistit, preco ten zub boli? Dopovat sa liekmi ti nepomoze. To je ulava len kratkodoba.

patricia1235
4. dec 2019

Ibalgin sa môže do posledných troch mesiacov tehotenstva

lujzaveghova2100
4. dec 2019

Ja iba paralen nič iné som neizivala na bolesť zuba1 nebol Oto síce noc extra ale ôk dalo sa to zvládnuť

lukasko12
5. jún 2020

Baby ja neviem asi som uz otravna s tym bojim sa o babetko nemoze sa nic stat s babetkom co si mam dat na bolavi zub

maca283
5. jún 2020

@lukasko12 Ja odporúčam Tea tree olejce just mne pomohol Cez koronu ma začal bolieť prvý krát zub a pomohlo a j manzelovy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre