Čo je to pupkový pruh?

dara2583
16. jún 2009

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o rady ak viete niečo o pupkovom pruhe. Ja som bola včera na poradni a lekár mi povedal, že budem mať asi pupkový pruh. Neviete čo to je? Lebo ja múdra som sa na to neopýtala, len som zostala pozerať, že čo mi to hovorí. A neviete ako sa to lieči? Poraďte prosím ak viete, nech som aspoň ako tak v obraze.
Ďakujem.

deborah1
16. jún 2009

Dara,skús si to dať do Googlu,určite sa niečo dozvieš. 😉
Ja poznám jednu tehulku,už teraz niekedy by mala ísť rodiť,ona má pruh,ale neviem aký 😖 😕 ,ani neviem od ktorého mesiaca tehotenstva,iba viem,že teraz jej s tým nič nerobia,že až po pôrode jej to zoperujú.Myslím,že si dáva na to pozor a ešte hovorila,že jej to má manžel pri pôrode pridŕžať 😕

dara2583
autor
16. jún 2009

Ja som to skúšala cez googl, ale nič mi to nenašlo, neviem či zle hľadám, ale vyhodilo mi to úplne iné veci ☹
Ja nemám našťastie žiadne nejaké vážne problémy, len toto ma trápi, že čo to vlastne je. Ale zároveň sa utešujem, že povedal "asi budete mať pupkový pruh" to nemusí znamenať že ho mám. No nie? 😒

hathor1231
16. jún 2009

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Forums&p...

dara, neviem,ci to chapem ako to myslis. nieco som tu nasla, je to dievca,co mala v 6m tehu to iste (asi), skus sa tam preklikat,ci ti to nieco pomoze...
drz sa 😀 a uzivaj si tehu 😀 😀 😀

dara2583
autor
16. jún 2009

Ďakujem za link, práve ma napadlo, že skúsim pozrieť na stránke časopisu Zdravie či tam o tom niečo nie je. Ja totiž žiadne problémy čo sa týka pruhu nepociťujem a ani neviem z čoho to doktor usúdil, ale keď pôjdem do najbližšej poradne tak sa ho asi na to popýtam. Ale ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre