Čo pomôže proti zápche?

anndrea
19. máj 2006

Ahojte mile tehulky a mamulky. Dlho som rozmyslala ci sa tato tema hodi to fora, ale snad sa nikto neurazi...velmi pekne by som Vas prosila o radu ako bojovat proti zapche, ktora ma veeeelmi trapi a vobec neviem co este by som mala vyskusat. Mam pocit ze uz nic nepomaha )))o: Vie niekto pomoct? DAKUJEM

churri
12. apr 2013

snemcurka,musim Ti poslat taaaaaaku velku pusu za Tvoju radu.Fantaaaazia.Som v 12tt a uz asi dva tyzdne som intenzivne mucena zapchou a naduvanim.Vyskusala som snad vsetko(okrem cipkov,mydla 😀 ...),ale nic mi nepomohlo.Ked som si precitala tvoj "navod",nevahala som a vrhla som sa do pripravy.Spapala som slivocky,aj vodicku som vypila a do pol hodky som letela.Hladucko,bez krcov 🙂 BABY!FUNGUJE TO!!!!!!!Este raz,DAKUJEM 😀 🤐

churri
12. apr 2013

Takze:Zaliat susene slivky(tak,aby boli viacmenej ponorene),nechat zovriet,potom spapat a vypit aj ten vyvarcek z nich.Najlepsie taky teplucky(podla vlast.skusenosti) 🙂 Na 100% zabere!!!!!!!!!!!!! 😀

janickab1
27. máj 2013

ahoj, ja nedám dopustiť na probiotiká biopron. Probiotiká normalizujú črevnú mikroflóru, dávala som ich aj malej, keď mala hnačku a naopak osvedčili sa mi aj proti zápche. Tamtie som objednávala z internetu za celkom dorbú cenu. Okrem toho dodržiavať pitný režim a aspoň na čas sa diétnejšie stravovať, žiadne ťažké jedlá ani sladkosti.

niknet002
19. júl 2013

čaute poviete mi čo je to vláknina??? 😕 🙂

elenaa
18. feb 2014

bylinkove caje-najma mata, medovka, aniz a rasca-vývar, vývar zo sušených sliviek-vyluhovaných a ananásový čaj ešte..a aj káva môže zabrať

haifa
27. feb 2014

niknet002- existuje také,že : ovesné vločky jemné s vlákninou, no v tom určite je vláknina 🙂
ráno nalačno : jogurt s ovesnými vločkami a hned si potom dám aj hocijaké ovocie. 😉 a cez deň
zopár sušených sliviek , ale nie každý deň lebo moc tie slivky nemusím, 😒 no viem že mi pomôžu 🙂

mikchaila
3. mar 2014

Ahojte, biopron 9 (probiotika) odporucam aj ja... tiez susene slivky a odstavovanie ovocia (kazdy druhy den aspon) urcite pomaha. Vela vody a slivky 🙂 jogurty a orechy a vlaknina vo vseobecnosti... nejaka kombinacia z vyssie uvedenych a min 2l vody denne zabezpecia super preichodnost criev v tehotenstve.. teda "super" vramci moznosti 🙂)

jaja4444
25. mar 2014

ja odporúčam gastro psyllium od vulmu, určite pomôže... navyše je v kapsuliach a dá sa zapíjať 🙂

oktobermimi
25. mar 2014

😀 tak na toto som dostala dávno radu od mojho dedka a praktikujem ju už 3rokom a je 100% účiná 😀
Na lačno kávu z cigaretkou a po tom biely jogurt alebo kefír 😀
Ak ta toto nepreženie....

jaja4444
14. máj 2014

andrea skús vyskúšať psyllium, je to zázračná bylinka.... ja ju užívam v kapsulách - volá sa gastro psyllium vulm 🙂

erikapekna
14. máj 2014

Ahoj Andrea, skús vyskúšať psýlium, mne pomáha... mám gastro psyllium vulm - je v kapsulách, takže bez hnusnej chuti 🙂

nika0822
22. feb 2015

dobré rady dávate idem ich vyskúšať aj ja 😉 🙂 😅

domca3333
28. aug 2015
Používateľ domca3333 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od domca3333.

Mne susedka poradila, že keď ideš mimo domu :D a výlet na toaletu považuješ za úspech potom - nech si vždy do kabelky pribalím aj SymbioLac, sirup proti zápche. A veru pomáha 😉 😀

katewinslet
17. okt 2016

Ahojte baby. Chcem sa opytat ci sa tie glycerinove cipky mozu brat aj viac krat za den. Lebo ja som si jednu dala a hned po par minutach ma trosku pohlo, ale mam pocit, ze som len ten cipok dostala von a uz mi nema co posobit. V letaku je davkovanie, len ze 1 cipok do konecnika, ale nic o otom kolko krat denne sa moze. (Som v 39 tyzdni). Dakujem

slobodna1989
6. dec 2023

@stanuska17 mydlo???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre