• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo znamená čudný biely výtok v tehotenstve?

13. apríla 2017 
ahoj
cervena ciapocka ja mavam skoro každý mesiac tento výtok trva zhruba2-3dni a je asi v polovici cyklu nikedy viac niekedy menej mavam nepravidelnu menštruaciu su to vraj najplodnejšie dni. :astonished:
5. máj 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby ten vytok trval len par dni tak to neriesim, a navyse tento je taky husty hlienovity :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lenze ja som mala ten vytok cely mesiac, bolo ho dost vela a bolo to neprijemne. Teraz mi skoncila menstruacia aj ked este slabulinko krvacam ale zas mi zacali bolesti v oblasti vajecinka. A samozrejme vytok je stale tu, tak teraz zasnem pouzivat ten Macmiror tak uvidim ci zmizne.
5. máj 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim ja som v 7 a dochadzam do osmeho mesaica tehotenstva :slight_smile: mam taky slabucko zlty vytok , nepali nesvrbi len trochu zapacha, jedna pani tu pise ze je to normalny jav tehotenstva tak ako???
2. apr 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@phiebie v kazdom pripade zapachat by nemal...mozno to je ok a mozno to je nejaka infekcia..bude lepsie sa spytat lekara... ja som teraz v 7 tyzdni a mam to iste ...bleducko zlty ale ja to mam od zaciatku tehu a je bez zapachu...tiez som pocula ze je to ok. ale ked zapacha asi by som sa spytala na najblizsiej kontrole...co uz asi bola :grinning: bo si pisala davnejsie....ked vies co to bolo daj vediet ... :slight_smile:
23. apr 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...mohla by mi niektorá z vás poradit, dnes mám celý den taký vodový vytok, tak na slipovu vložku..robim si starosti ci to nie je plodová voda..som v 23 tt .okrem toho mám od zaciatku biely mliečny hustejsí vytok..malická sa mi hýbe,,bolesti nemám...vopred dakujem za odpoved...
23. júl 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anett160
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Advisory&page=Messages&AdvisoryID=7&AdvisoryCategoryID=2
pozri si na tej stránke, alebo polož doktorovi otázku, odpovedá skoro
24. júl 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ti pekne...
24. júl 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj papula,naozaj to tehulky mavaju,je to zapricinene zmenou hormonou.Pokial je vytok bielej farby nemas sa coho bat,presne ako ti to povedala sestricka,nebezpecny je vytok bledoruzovej,pripadne cervenej alebo hnedej farby,vtedy treba hned vyhladat lekara,vela stastia
24. júl 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem o com hovorite,aj ja mam tento problem,len mne sa to zacalo vsetko az v 35 tyzdni,gynda mi dala take flasticky na vyplach,ale nic neustupilo...podla mna je to normalne...nesmrdi a nesvrbi,ved predvcerom som bola na tampon tak uvidime co ukazu vysledky
14. okt 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no aj to mávam. Všade čítam,že je to o.k tak neviem.
24. jan 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...potrebovala by som poradit.s priatelom sa snazime o babetko.od posledneho menzesu mam husty biely vytok kazdy den az nadmerne mnozstvo.je to normalne?a mam priznaky ako v tehotenstve.
18. feb 2013 o 02:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielakytkova urob si test mozno dostanes odpoved .....
18. feb 2013 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepodcenila by som ani biely a uz po mojej skusenosti ziadny..kvoli "beznemu tehotenskemu" vytoku podla lekara...som prisla v 23tt o svoje dievcatko.bola to infekcia...a prejavovala sa tym vytokom..
20. feb 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebujem poradit,bola som na malej potrebe a vo wc biely hlien,jak vytok,treba ist na pohotovost,volat dr? alebo co?inac vsetko ok
21. feb 2016 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biely vytok je v tehotenstve uplne normalny.. zvysuje sa ked papate sladkosti.. pokial nezapacha.. nepali a nesvrbi nic netreba sa obavat ja som mala v tehu taky hrozny vytok ze mi az po stehnach tiekol.. bez intimky som nemohla ani na krok..
21. feb 2016 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@candii mne sa stalo pred hodkou,idem na wc,vycik a este daco a to siel ten hlien vytok,biely,myslis,ze je to ok,nemam letet na pohotovost? inac tri dni mi chuti smotana s cukrom
21. feb 2016 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sensen12 neboj sa .. ako vravim je to uplne normalne ja som ho mala taky silny ze som az citila ako tecie zo mna.. ale ja som v tehu vela sladkosti papala :joy::joy: no aj lekara som sa pytala .. aj ster mi robil a vzdy vsetko ok.. pokial nic nesvrbi nepali je to ok :slight_smile:
21. feb 2016 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@candii fakt myslis,mam byt kludna,to tieklo,neva teda?
21. feb 2016 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sensen12 neboj sa.. neklamala by som ta .. na najblisej poradni to spomen a uvidis ze lekar ti povie ze je to normalne.. :slight_smile:
21. feb 2016 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@candii no mala som taky kremovity jak biela kava a dr,ze to je ok,ze macmiror,nech su davam,ale som vyhodnotila,ze skusim radsej jest probiotika tyzden a ked nepomozu,ze dam macmiror,no ale hlien zmizol a bolo ok,uz len pri velkej potrebe odislo daco,ale teraz pri malej,fskt je to ok?
21. feb 2016 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sensen12 ja som na to nebrala nic... mala som ho celych 9mesiacov este trosku ho mam aj teraz a to som 2 mesiace po porode.. ale uz mizne
21. feb 2016 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@candii a myslis,ze ok,teda,lebo ja uz ze ci to neni otvaranie sa
21. feb 2016 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sensen12 ale co si.. o tom by si vedela keby si sa otvarala :joy: a v kolkom si ak mozem sa spytat ?
21. feb 2016 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ženy. Potrebujem súrne radu. S priatelom sa snazíme o mimco. Už mesiac a daco mavam nevolnosti ale nie kazdy den ale par dni po sebe a potom tyzden klud cca. Minuly tyzdn som mala mrchu ktora bola velmi velmi slaba. A mam vytok mliecnej farby ani nesvrbi ale neskutočne vela ide toho zo mna. Myslite si ze by som bola tehu? Velmi by sme sa tešili
13. apr o 11:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2simi111 a test preco neskusis, vsak to stoji 3 eura, ale podla mna to na tehu nevyzera. Ale kazdopadne si sprav test.
13. apr o 11:35  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok