Čo znamená čudný biely výtok v tehotenstve?

papula
21. nov 2006

Mile tehulky chela by som zase od vas radu je to trosku chulostiva tema,ale hadam mi poradite.Stalo sa mi dva alebo tri krat,ze som mala taky bieli vytok volala som aj doktorovi a sestricka mi povedla,ze to je normalne,ze tehotne zeny to sem tam mavaju,ze pokym nemam ine tazkosti ako svrbenie a palenie tak to nic neni.Moja sesternica je uz po porode a vravela mi ze to mala aj v tehotenstve skoro kazdy den a ako porodila tak ma klud mate s tym niekto nejake skusenosti.Mne sa to stalo pocas celeho tehotenstva len dva alebo tri krat ako som uz spomenula dakujem za kazdu jednu radu.

zdenda6
5. máj 2010

ahoj
cervena ciapocka ja mavam skoro každý mesiac tento výtok trva zhruba2-3dni a je asi v polovici cyklu nikedy viac niekedy menej mavam nepravidelnu menštruaciu su to vraj najplodnejšie dni. 😲

cervena_ciapocka
5. máj 2010

Keby ten vytok trval len par dni tak to neriesim, a navyse tento je taky husty hlienovity 😝
lenze ja som mala ten vytok cely mesiac, bolo ho dost vela a bolo to neprijemne. Teraz mi skoncila menstruacia aj ked este slabulinko krvacam ale zas mi zacali bolesti v oblasti vajecinka. A samozrejme vytok je stale tu, tak teraz zasnem pouzivat ten Macmiror tak uvidim ci zmizne.

phiebie
2. apr 2011

Zdravim ja som v 7 a dochadzam do osmeho mesaica tehotenstva 🙂 mam taky slabucko zlty vytok , nepali nesvrbi len trochu zapacha, jedna pani tu pise ze je to normalny jav tehotenstva tak ako???

majka_3
23. apr 2011

@phiebie v kazdom pripade zapachat by nemal...mozno to je ok a mozno to je nejaka infekcia..bude lepsie sa spytat lekara... ja som teraz v 7 tyzdni a mam to iste ...bleducko zlty ale ja to mam od zaciatku tehu a je bez zapachu...tiez som pocula ze je to ok. ale ked zapacha asi by som sa spytala na najblizsiej kontrole...co uz asi bola 😀 bo si pisala davnejsie....ked vies co to bolo daj vediet ... 🙂

anett160
23. júl 2011

Ahojte...mohla by mi niektorá z vás poradit, dnes mám celý den taký vodový vytok, tak na slipovu vložku..robim si starosti ci to nie je plodová voda..som v 23 tt .okrem toho mám od zaciatku biely mliečny hustejsí vytok..malická sa mi hýbe,,bolesti nemám...vopred dakujem za odpoved...

tinki
24. júl 2011

@anett160
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Advisory...
pozri si na tej stránke, alebo polož doktorovi otázku, odpovedá skoro

anett160
24. júl 2011

dakujem ti pekne...

kmetulec
24. júl 2011

ahoj papula,naozaj to tehulky mavaju,je to zapricinene zmenou hormonou.Pokial je vytok bielej farby nemas sa coho bat,presne ako ti to povedala sestricka,nebezpecny je vytok bledoruzovej,pripadne cervenej alebo hnedej farby,vtedy treba hned vyhladat lekara,vela stastia

taniamirco
14. okt 2011

viem o com hovorite,aj ja mam tento problem,len mne sa to zacalo vsetko az v 35 tyzdni,gynda mi dala take flasticky na vyplach,ale nic neustupilo...podla mna je to normalne...nesmrdi a nesvrbi,ved predvcerom som bola na tampon tak uvidime co ukazu vysledky

timus252
24. jan 2012

no aj to mávam. Všade čítam,že je to o.k tak neviem.

danielakytkova
18. feb 2013

ahojte...potrebovala by som poradit.s priatelom sa snazime o babetko.od posledneho menzesu mam husty biely vytok kazdy den az nadmerne mnozstvo.je to normalne?a mam priznaky ako v tehotenstve.

monikajaco
18. feb 2013

@danielakytkova urob si test mozno dostanes odpoved .....

bonet
20. feb 2013

nepodcenila by som ani biely a uz po mojej skusenosti ziadny..kvoli "beznemu tehotenskemu" vytoku podla lekara...som prisla v 23tt o svoje dievcatko.bola to infekcia...a prejavovala sa tym vytokom..

sensen12
21. feb 2016

potrebujem poradit,bola som na malej potrebe a vo wc biely hlien,jak vytok,treba ist na pohotovost,volat dr? alebo co?inac vsetko ok

candii
21. feb 2016

Biely vytok je v tehotenstve uplne normalny.. zvysuje sa ked papate sladkosti.. pokial nezapacha.. nepali a nesvrbi nic netreba sa obavat ja som mala v tehu taky hrozny vytok ze mi az po stehnach tiekol.. bez intimky som nemohla ani na krok..

sensen12
21. feb 2016

@candii mne sa stalo pred hodkou,idem na wc,vycik a este daco a to siel ten hlien vytok,biely,myslis,ze je to ok,nemam letet na pohotovost? inac tri dni mi chuti smotana s cukrom

candii
21. feb 2016

@sensen12 neboj sa .. ako vravim je to uplne normalne ja som ho mala taky silny ze som az citila ako tecie zo mna.. ale ja som v tehu vela sladkosti papala 😂😂 no aj lekara som sa pytala .. aj ster mi robil a vzdy vsetko ok.. pokial nic nesvrbi nepali je to ok 🙂

sensen12
21. feb 2016

@candii fakt myslis,mam byt kludna,to tieklo,neva teda?

candii
21. feb 2016

@sensen12 neboj sa.. neklamala by som ta .. na najblisej poradni to spomen a uvidis ze lekar ti povie ze je to normalne.. 🙂

sensen12
21. feb 2016

@candii no mala som taky kremovity jak biela kava a dr,ze to je ok,ze macmiror,nech su davam,ale som vyhodnotila,ze skusim radsej jest probiotika tyzden a ked nepomozu,ze dam macmiror,no ale hlien zmizol a bolo ok,uz len pri velkej potrebe odislo daco,ale teraz pri malej,fskt je to ok?

candii
21. feb 2016

@sensen12 ja som na to nebrala nic... mala som ho celych 9mesiacov este trosku ho mam aj teraz a to som 2 mesiace po porode.. ale uz mizne

sensen12
21. feb 2016

@candii a myslis,ze ok,teda,lebo ja uz ze ci to neni otvaranie sa

candii
21. feb 2016

@sensen12 ale co si.. o tom by si vedela keby si sa otvarala 😂 a v kolkom si ak mozem sa spytat ?

2simi111
13. apr 2017

Ahojte ženy. Potrebujem súrne radu. S priatelom sa snazíme o mimco. Už mesiac a daco mavam nevolnosti ale nie kazdy den ale par dni po sebe a potom tyzden klud cca. Minuly tyzdn som mala mrchu ktora bola velmi velmi slaba. A mam vytok mliecnej farby ani nesvrbi ale neskutočne vela ide toho zo mna. Myslite si ze by som bola tehu? Velmi by sme sa tešili

vilma30
13. apr 2017

@2simi111 a test preco neskusis, vsak to stoji 3 eura, ale podla mna to na tehu nevyzera. Ale kazdopadne si sprav test.

erikalukanova
18. aug 2020

@papula aj ja som tehotná som ešte len v 1 mesiaci a z ničoho nič som mala biely výtok bez príznakov tak som si spravila test a bola som tehotná už mám všetko potvrdené a doteraz mám ten výtok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre