Čo znamená čudný biely výtok v tehotenstve?

papula
21. nov 2006

Mile tehulky chela by som zase od vas radu je to trosku chulostiva tema,ale hadam mi poradite.Stalo sa mi dva alebo tri krat,ze som mala taky bieli vytok volala som aj doktorovi a sestricka mi povedla,ze to je normalne,ze tehotne zeny to sem tam mavaju,ze pokym nemam ine tazkosti ako svrbenie a palenie tak to nic neni.Moja sesternica je uz po porode a vravela mi ze to mala aj v tehotenstve skoro kazdy den a ako porodila tak ma klud mate s tym niekto nejake skusenosti.Mne sa to stalo pocas celeho tehotenstva len dva alebo tri krat ako som uz spomenula dakujem za kazdu jednu radu.

davidko
22. nov 2006

papula to sa ti menia hormóny tak preto ten výtok nieje to nič zlé nemusíš sa báť 😉 môže ti ešte v neskoršom týždni zapáchať tak sa tiež nemusíš obávať ale informuj lekárku lebo ti môže urobiť aj výter či tam nemáš nejaký streptokok alebo ako sa to volá,teraz neviem presný názov 🙂

tonicka
22. nov 2006

lenus, je to hrozne, preto sa vobec nebojim porodu skor tych vloziek po porode. Ja som uz totiz asi 8 rokov vlozku ani nevidela 😀

certica
22. nov 2006

tonci, tie klasika nemocnicne vatove vlozky by ti praveze nemuseli vadit...ine zlozenie, iny matros.
Inak to riesis tamponmi, tie su v pohode? Inak na nohavicky v lete sa mozes vies co.. 😀 😉 Ja aj ked problemy nemam, v lete fakt nemusiim 😉

lienka79
23. nov 2006

papula..ja to mam od sameho zaciatku tehu..A kedze to nema farbu ani vonu,absolutne sa tym nezatazujem..POkial enmas ine starosti, odporucam to iste...

tonicka
23. nov 2006

jedine na to sa spolieham certica, ze ked to neni nicim napustane, tak to snad prezijem.Tampony su ok, skoda ze sa nemozu 😉

vanesska1
26. nov 2006

zdravim Vas vsetky, ak mozem,rada sa pridam k Vam. Mam tiez problem s vytokom. To, ze cakam drobceka, som zistila pred troma dnami, ale ten vytok ma trapil uz dlhsi cas. Z pracovnej zaneprazdnenosti som si nenasla cas skocit za mudr. ale uz teda idem. dufam, ze to nie je nic zle, pretoze to babatko je vytuzene a nechcem aby sa mi tam dole urobilo nieco, co by mu mohlo ublizit nejako. ☹

loss
26. nov 2006

vanesska neboj vsetko dobre ti zelam a hlavne velke brusko s veselym babenkom

vanesska1
28. nov 2006

teda bola som uz u pana doktora, potvrdil mi drobca v brusku a zazelal vsetko dobre, ze je rad, ked ma u seba v ordinacii maminku, ktora si babatko zelala. Na ten vytok mi nepovedal nic hrozostrasne. 3-4krat za nim zajdem, snazi sa mi to odstranit nejakym jodovym preparatom, ktory to vnutorne prostredie vraj da nejako do poriadku. Ale ten jod vraj moze pouzit len v prvych troch mesiacikoch, potom uz ee. Takze snad vsetko dobre dopadne.

reja
29. nov 2006

baby, aj mne zneprijemnuje dni biely vytok - nic by mi nevadil, keby som ho necitila 😖

loss
3. dec 2006

vanesska vsetko dobre dopadne nebojkaj sa

uhlikova09
8. aug 2008

Caute baby,viete mi niektora poradit,co to moze byt ak mam uz 2 den čudny hnedy vytok,ono to je take ako ked zacina menzes, kramy posledne dva mesiace blbnu,chodia ako sa im zachce 😕 Takyto vytok som nikdy nemala,nemoze to byt prechladnutie?Alebo ja uz neviem...Inak bola som dnes u dokiny ale mala dovolenku...bojim,bojiiiiim 😅

uhlikova09
8. aug 2008

Inak niesom tehu ale v ziadnej teme som nenasla nic o cudnom vytoku 😅

sandrika
8. aug 2008

ako vieš , že nie si tehu???

uhlikova09
8. aug 2008

no to neviem ale myslim si 😒 teda dufam ze nie

junovka
8. aug 2008

uhlikova, sem-tam mam aja ja taky vytok a to hlavne , ked mam ovulu.Vraj je to na hormonalnej baze 😉

uhlikova09
8. aug 2008

😒

sandrika
8. aug 2008

ja som to mala v tehu tak neviem...

mywiel
8. aug 2008

Papula je som o tom tiez citala na str. pre tehotne je to normalne, ako ti povedala sestricka. 😉

uhlikova09
9. aug 2008

mywiel papula uz ma aj po tehu,pisala to v roku 2006 teraz pomahajte mneeeeeeeeee 😀

caruzo19
9. aug 2008

a si si ista ze niesi tehu? 🙂 takyto vytok sa zvykne objavit v case zahniezdovania vajicka,to este budes mat test negativny,lebo hormon,podla ktoreho hladiny sa tehotenstvo urcuje,sa zacina tvorit az po uhniezdeni

uhlikova09
9. aug 2008

neviem ci mozem nie som,pojdem ku dokine v utorok lebo do vtedy nerobi 😠 a uvidime ale asi ma trafi do utorka 😠

uhlikova09
9. aug 2008

ups co som to napisala 😀 neviem ci som,ci nie som,joj som to dokomolila 😀

denisa22
29. dec 2008

ahojte,ja som teraz v 4tt a dnes som prvýkrát spozorovala taký biely a ked vyschol bol svetložltý výtok.Tiež som ostala na WC stáť ao obarená,no veľmi ste my pomohli...už som sa ukľudnila 😉

cula
24. feb 2009

Ahojte baby ja som v 28 tt a vytoky mam skoro od zaciatku tehotenstva.Pred 3 tyzdnami mi doky zistil plesen a predpisal mi neaky cipok na jedno pouzitie.Asi tyzden to bolo v pohode ale zase sa to vratilo ale teraz uz to aj svrbi a stipe a za posledne 3 dni sa mi zda jak keby som bola tam dole opuchnuta.Bola som v lekarni a dali mi na vonkajsie pouzitie Canesten,lebo poradnu mam az o tyzden.Uz to az tak nesvrbi ale stale to neni ono.Viete poradit ako dalej? 😉 Neublizuje to malej?

ditka1
24. feb 2009

cula...necakaj na poradnu a chod teraz lebo moze sa zapal rozvinut a dostat do porodnych ciest a maternice,chod skor radsej,lebo aj neprelieceny zapal moze pri porode vyvolat zapal pluc dietatka-ja som to mala a museli mi pri porode podavat antibiotika aby maly nedostal zapal pluc.

kosska3003
24. feb 2009

cula ja som v 29tt a vytok mam od zaciatku tehu aj ked som bola na citologiii tak som tam mala nieco zvysene ale dr mi povedala ze to je z toho vytoku ale zatial som nemala taky problem ako svrbenie a stipanie tak to by som sla k dr nechcem riskovat tak aj ty utekaj

cula
25. feb 2009

Dik Ditka a Kosska za poradenie zajtra hned pojdem k dokymu nech sa na mna pozrie.

wendys21
11. mar 2009

ahojte ja som mala vytok zltobielej farby velmi husty......a k tomu este pocitujem aj svrbenie....este neviem ci som tehotna ale meska mi to asi tyzden a hrozne ma bolia prsia....tak sa dost bojim.........

most
13. máj 2009

Ahojte, pred týžňom aj niečo som si čítala vaše skúsenosti s hnedkavým výtokom. Len vám chcem napísať moju skúsenosť. Bola som ale v desiatom týž. tehotenstva všetko bolo ok a v pondelok keď som mala ísť na kontrolu som dostala hnedkavý výtom naobed prešiel ale diagnóza znela musíte ísť na vyčistenie. Stalo sa mi to aj v decembri a to som nemala ani výtok. Síce mám krásneho oliverka 5 r. ale túžime mať ešte jedno no neviem prečo sa toto deje pri olim som nemala žiadne problémy. Len vám chcem povedať že v tehotenstve nikdy neviete čo sa stane je to tak zložité a to všetko pochopiť. Tak sa všetky držte a nestresujte sa z výtoku nemusí to nič byť ale nikdy nevieš čo sa má stať. Ahojte

majula28
13. máj 2009

ahojte baby, ja som v 32tt a každý mesiac mávam špinenie, dr hovoril, že ja som už taká (mávala som to aj pred tehu) a mám nejako moc sliznice v maternici čo by sa malo vyčistiť kyretážou ale teraz je to možné až po pôrode. Ešte mi zistil aj ten bacil, ktorý sa lieči až pred pôrodom, keď sa niečo serie tak sa serie. Takže teraz pekne oddychujem doma na PN a s veľkým strachom chodím na WC aby som tam nenašla zase hnedý výtok nedajbože krv. A to som si myslela,že tehotné keď krvácajú alebo špinia, tak je to hroziaci potrat alebo pôrod, ale som rada, že nie som v nemocnici, lebo pred ôsmimi rokmi som si tam užila až až. Takže vidím, že nie som aspoň sama s takýmito problémami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre