Čo znamená tmavý krvavý výtok v tehotenstve?

didinkabb
19. jan 2008

Ahoj babulky. Chcela by som sa opýtať či ste nemali v tehotenstve tmavohnedý výtok. Som v 7 týž. a dosť ma to vystrašilo.Nebolí ma brucho ani zle mi nieje.Už som to mala pred pár dňami a povedali mi na sone že je všetko ok.Teraz je však ešte tmavší.

poleva
19. jan 2008

hematom ? jaj a to je čo ? 😢 😀

junovka
19. jan 2008

poleva , nechci vediet. 😒 Hematom vznika vtedy, ked krvacas pocas tehu.Ked krvacanie prestane utvori sa hematom-zrazenina, ktora musi byt pod dozorom pokial sa nevstrebe.Z hematomu moze zena znova zacat krvacat, ale nemusi.Je to vpodstate asi to co trapi Didi.Vlastna skusenost ☹ 😉

poleva
19. jan 2008

aha...dík

junovka
19. jan 2008

hematom moze sposobit aj potrat 😒 ☹

susik77
19. jan 2008

hm, presne-ako napisala junovka.ja som mala dva, brala som utrogestan, lezala 2 mesiace, ale vsetko skoncilo ok 😉

junovka
19. jan 2008

susik, chvalabohu, aj mne sa to skoncilo ok. 😉 Mam Nelinku 🙂 😉

poleva
20. jan 2008

didinkabb- daj vedieť ako ?

susik77
20. jan 2008

bab y, ja som pri tom 1.potrate mala prerus.tmave krvacanie ☹ nechali ma tak 2 tyzdne, ze sa nic nedeje ☹

poleva
20. jan 2008

ty si už raz potratila ? asi je v nemocnici ked nám nepíše

susik77
20. jan 2008

poleva: pred 4 rokmi a hrozne som na toho gynekol., co som k nemu chodila nastvana ☹ stale som tam chodila a hovorila, ze mam obcas.krvac.a bolesti a on mi vynadal, ze si vymyslam a nechce sa mi do prace 😠

poleva
20. jan 2008

to vážne ? môj mi ani odber nespravil
a potom sa vá m podarilo nie ? zmenila si lekára ?

susik77
20. jan 2008

ano. v nemocnici mi nezavisle 2 pani poradili 1 gynekologa, ze je dobry.tak som hned sla k nemu.Bol fajn, hned, ked mi zac.krvac. v tomto 2.tehum, urobil mi ultr., napisal utrogestan a nechal ma doma.

poleva
20. jan 2008

tak to si mala šťastie
a kedy sa potom podarilo ?

susik77
20. jan 2008

potom som menila pracu, a kupov.sme byt, tak sme to odlozili a nahodou som otehot.predmin.rok v novembri 😉
mala som super tehot., po 3 mes.som znovu chodila do prace, a mala som vela dovci, tak potom na konci som si vsetko vybrala a chodila som v lete plavat 😉 porodila som 13.8. 😉
vy sa tiez snazite? ty si tiez potratila?

poleva
20. jan 2008

ja so m potratila pre týždnom
takže sa zadarilo skoro ?

susik77
20. jan 2008

aha, to mi je luto ☹
no, prave potom sa asi polroka nedarilo-zistili mi zvyseny prolaktin, kt.mi blokoval ovul., potom som brala na to lieky, za 3 mes.sa to upravilo a potom som menila pracu, tak sme to odlozili...
daj si urobit hormon.profil...v kolkom tt sa ti to stalo?musela si na kyretaz?

poleva
20. jan 2008

10 tt hej robili mi
vraj sme zdraaví takže zatiaľ nebudú žiadne vyšetrenie
jednoducho sa stalo... a je to časté

susik77
20. jan 2008

poleva:mne z histologie zistili, ze to bola parc.mola ☹ -hlupa nahoda-stava sa to z 2000 zien 1 ☹
proste asi 2 spermie oplod.1 vajicko-mali to byt dvojcata- a slo to nespravnou cestou...
inak, histologiu pri kyretazi robia kazdemu, pretoze to moze byt napr. aj choriokarcinom-nador, kde je zvys.prod. HCG 😒

didinkabb
autor
20. jan 2008

AHOJ KOČKY. TAK NAKONIEC SME V NEMOCNICI NEBOLI. JE TO UŽ SLABŠIE, LEN TAKE " ŠPINENIE" AKO PRI NORMALNOM VÝTOKU. NIČ MA NEBOLI A SOM UŽ TROŠKU KĽUDNEJŠIA. KAMOŠKA TO VRAJ MALA TIEŽ, DOKONCA CELÉ PRVÉ TRI MESIACE.ĎAKUJEM VÁM ZA OPORU AJ POMOC

poleva
20. jan 2008

no ako myslíš, bodaj by to tak bolo
každá sme iná...ale držím ti prsty

junovka
20. jan 2008

didi, to sa riadis akoze podla kamosky? 😕 😕

vavka33
20. jan 2008

didi,ale kazde krvacanie je ine aj organizmus zenynemozes sa riadit kamoskou.Ale je to tvoja vec,snad nebudes lutovat...Vela zdravicka

junovka
20. jan 2008

vavka 😉 😕

vavka33
20. jan 2008

Junovka 😉
Vidim,ze nas je viac s rovnakym nazorom.aspon to je dobre.Lebo ja som na navstevu gyndosky cakala len par hodin a bolo neskoro.Cize s vlastnej skusenosti viem,ze cakat sa nevyplaca.

junovka
20. jan 2008

mna hned s hnedym vytokom hospitalizovali a napichali injekciami 😉 Polezala som s aj par mesiacov ☹

junovka
20. jan 2008

oplatilo sa 😉 🙂 😵 Nelinka 😉

poleva
20. jan 2008

ja by som išla určite na ultrazvuk
mne sa to stalo tak viem aké to je prísť o to, čo veľmi chcete

vavka33
20. jan 2008

Poleva,tie co to neprezili nevedia a dufaju,ze bude vsetko o.k.Ja im to prajem,ale nie vzdy je to tak.
Ja som sice o jedno babatko prisla,ale pol roka na to som ostala tehulka a mam druhu dcerku,co bude o tyzden sfukovat 1 sviecku na torte 😀

vesi
20. jan 2008

baby, prosím vás, ked máte špinenie alebo čokoľvek čo nie je v tehu úplne bežné, chodte na pohotovosť. ako píšu niektoré baby, kto neprežil nepochopí. radšej ísť zbytočne na pohotovosť ako sa potom obviňovať či ľutovať, že sa niečo stalo.( mne po potrate trvalo 4 roky kým sa znova zadarilo ☹ )

vavka33
20. jan 2008

Vesi suhlasim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre