Čo znamená tmavý krvavý výtok v tehotenstve?

didinkabb
19. jan 2008

Ahoj babulky. Chcela by som sa opýtať či ste nemali v tehotenstve tmavohnedý výtok. Som v 7 týž. a dosť ma to vystrašilo.Nebolí ma brucho ani zle mi nieje.Už som to mala pred pár dňami a povedali mi na sone že je všetko ok.Teraz je však ešte tmavší.

bea1971
6. aug 2012

@misha123 a preco sa pytas tu na MK.? uz si mala byt davno v nemocnici v tvojom stave ,nic v zlom ,ihned do nemocky 😕

dominika_12
24. nov 2012

Ahojte... chcem sa spýtať či má niekto podobdnú skúsenosť ako ja. Som v 6tt, všetko bolo na sone pekne vidieť. Začala som špiniť tmavo červenou krvou, až skoro čiernou. Lekár mi dal duphaston a ascorutin. Špinenie ale zatiaľ neprestáva, vždy špiním ale len pri veľkej potrebe, inokedy nie. Ani behom dňa ani noci...nič. Čo si o tom myslíte?

lilinka001
6. mar 2013

dobry den prajem...pred dvoma tyzdnami som si robila test ,ktory mi vysiel pozityvny, hned na to som nastivila svojho gynokologa ktory mi na zaklade krvných testov moj vysledok potvrdil...kedze to bolo este priliz malinke aby zistil nieco viac kazal mi prist o 2-3 týzdne ...lenze tyzden na to som sa zacala citit nejak zvlastne tak som navstivila ineho gynekologa(pretoze som vzdialene dalej od svojho) aby som zistila ci je vsetko v poriadku ...ten mi povedalk ze plod je maly len 7mm -to bolo vcera 5 marca.KAZAL mi prist v pondelok lebo jedno vysetrenie na to aby zistil ci je vsetko v poriadku mu nestaci...spokojna som prisla domov ...lenze dnes 6.marca mi zacal hnedy výtok - nie je silny ale ani slaby..mam ist s tym hned na vysetrenie alebo to nic nieje ...podla mojho vypoctu by som mala byt v 4 az 6 tyzdny tehotenstva...strasne sa bojim ze o to pridem:( prosim poradte mi co mam robit??

kythos21
9. apr 2017

@bashka a ako dlho ti ten tmavý výtok trval?
Ja mám tiež červený resp tmavo hnedý výtok v čase má a trvá už 7dni prišiel v čase MS a tiež mám duphaston ale výtok stále trvá

erika0236
13. dec 2017

Ahojte prosim vas so

erika0236
13. dec 2017

Ahojte prosim vas som v 7tt a asi 3den mam taky slaby vytok a na vecer ma bolieva brucho..doteraz som citala ze je to cistenie..len k doktorovi idem az v utorok-ordinuje len utorky tak neviem ci mam pockat...

danielka7
13. dec 2017

@erika0236 zbehni pre istotu na pohotovosť.Držím palce

erika0236
13. dec 2017

@danielka7 dakujem radsej sme sli a uz lezimm na izbe s infuzkou..robili mi sono babo je v poriadku a uz mu bije aj srdiecko..zajtra ma cakaju dalsie testy

danielka7
14. dec 2017

@erika0236 som veľmi rada,že ste obidve ok 🙂

erika0236
23. dec 2017

Ahojte iden si sem opat pre radu.minuli tyzden som isla do nemocnice kvoki tomu ze som mala tmavy vytok vsetko bolo v poriadku a uz aj babatku bije srdiecko.tento utorok ma pustili s tym ze je vsetko ok aj ten tmavy vytok prestal.ale teraz zasa krvacam.citala som ze zeny maju normalne menzes prve mesiace a men to aj vychadza ze by som teraz mala dostat.je to v poriadku?lebo by som nerada skoncila na vianoce zasa v nemocnici 😪

evkaor
23. dec 2017

Chod do nemocnice na pohotovost. Ak by si o dietatko kvoli tomu prisla budes si to vycitat do konca zivota. Vysetria ta, ak bude vsetko v poriadu poslu ta domov. Viem o com hovorim, mam za za sebou dva potraty behom tohto polroka, zakazdym som utekala do nemocnice, ale zial uz nemohli pomoct. Chod urcite!

ajush5
23. dec 2017

@erika0236 vzdy je lepsie ist na pohotovost a pokial to nebude nutne urcite si ta tam na vianoce nenechaju. no tmavy vytok by nemal znamenat nic cerstve. ak by si potratila alebo sa nieco dialo krv by bola cerstva a jasno cervena.

evkaor
23. dec 2017

Ja som mala tmavu krv a potom jasnu cervenu... Ak pojdes, daj vediet ako si dopadla... Pekne pozehnane sviaty prajem

erika0236
23. dec 2017

@ajush5 praveze teraz mam tu cervenu 😪

erika0236
23. dec 2017

@evkaor ale zasa vychadzal mi teraz aj menzes..tak nemoze to byt ono?

evkaor
23. dec 2017

@erika0236 doktor ta vysetri, povie ti, cim je to sposobene... Bola predomnou zena, kt takto poslali domov, lebo mala menzes pocas tehotenstva. Zaplatis poplatok 10 eur, ale budes vediet, ze je vsetko v poriadku. Potratila som pred 2 tyzdnami, v 7tt. Chod si racsedj, nemusi to znamenat nic, ale moze... Ak ano, pomozu ti...

erika0236
23. dec 2017

@evkaor to mi je luto 😪

evkaor
23. dec 2017

@erika0236 Ver mi, pokial si nebudes ista, ze je to tak, ani tie vianoce neprezijes v klude, stale budes mat obavy... Opatrujte sa, prajem vam, aby bolo vsetko v poriadku... 🙂 Mat dietatko je ten najkrajsi dar od boha 🙂

erika0236
23. dec 2017

@evkaor dakujeme prajem pokojne sviatky 😘😊

karamelkax
23. dec 2017

@erika0236 ja už o krvácaní čo to viem, bola som s tým nedávno v nemocnici dva krát, vždy mi prízvukovali, keď pôjde ČERVENÁ čerstvá krv, okamžite treba ísť do nemocnice!!! Kým je tmavohneda, čierna, slabo hnedá, je to staršia krv, a nie je to také zle...na pohotovosť určite treba ísť, ja som tam bola dva dni po prepustení z nemocnice.

erika0236
23. dec 2017

@karamelkax uz aj cestujeme na pohotovost..drzte palceky 😘

erika0236
23. dec 2017

Tak uz som doma z pohotovosti.doktorka mi robila sono a povedala ze nevie zachytit tlkot srdiecka ale ze mam prist rano a ze sa doktor nayo este pozrie.stalo sa to uz niekomu je mozne ze babo je uz mrtve?

erika0236
24. dec 2017

Tak uz mame anjelika v nebicku 😪👼neviem ako prezijem vianoce 😭

evkaor
24. dec 2017

@erika0236 To ma veľmi mrzí... Dúfala som,že to takto neskončí. Viem čo prežívas, prajem ti veľa veľa sil. Je mi to ľúto.

danielka7
24. dec 2017

@erika0236 aj mne je to ľúto.Viem dobre čo prezivas.Sama som o dieťatko prišla v lete v 12 týždni tehotenstva.
Drž sa dievča a hlavne sa modlí,aby ti Boh dal silu prekonať tu najväčšiu bolesť.

erika0236
24. dec 2017

Dakujem vam ....doktor mi povedal ze bolo aj tak malinke zw lepsie ze to takto sloncilo lebo ze by sa to mohlo narodit malinke...este cakam na izbe na cistenie..ale ked dojdem domov chcem pekne v kruhu rodiny prezit vianoce hadam sa mi to podari 😪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre