Cysta v 20. týždni

marienka24
22. mar 2018

Mile maminy, bola som na morfologickom ultrazvuku v 20 tt. Vsetky vysetrenia su v poriadku. Lenze doktorka pri ultrazvuku nasla na hlavicke malu cystu. Vraj to byva caste a v priebehu tehotenstva sa to zvykne babatku este vstrebat cize uplne to zmizne. Ake su prosim Vase skusenosti? Zazili ste aj vy nieco podobne? Ako to nakoniec dopadlo. Vdaka za kazdu odpived

lipiancanka
22. mar 2018

Nas tretí syn mal tusim až dve. Po pôrode tam stále boli trochu ma zo vyplašilo oni to nazvali že doslo k malému krvácaniu do mozgu ešte počas prenatalneho obdobia. Boli sme na usg ešte asi ked mal tri týždne a vtedy sa riesilo či budeme sledovani na neurológii....primar to však uzavrel že to už vyzerá len ako modrinky a že tie tam už možno aj navždy ostani ale že to nebude mat vplyv na malého.maly je úplne v poriadku už ma dva roky 😀

pininka
23. mar 2018

Nas sa narodil a na spanku mal cystu, dalej rastla a ked mal 5 mesiacov dali sme mu ju vybrat a dobre sme urobili,lebo viac ako do vonku, rastla do vnutra a uz mu deformovala lebku. Bola to obycajna dermoidna cysta, aj operaciu prezil uplne v pohode,ostala mu uplne min jazvicka ktoru uz skoro ani nevidno.

mischelin89
23. mar 2018

My sme mali dve tiez kolo 20t, do mesiaca zmizli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre