• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cysty na vaječníku v tehotenstve. Čo to znamená?

14. decembra 2013 
@eva4444 ahoj dakujem za upokojenie, mám presne to isté, cysta na lavom vaječníku do 4cm a som v 3-4týždni,minulý rok na preventívke bolo všetko ok, tak som zostala prekvapená, že taká veľká cysta,
28. sep 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alensa juj ako to vyzera s tou tvojou cystou?Moja mala tiez len 4cm a teraz ma bohuzial uz 10cm a stale sa nechce zmensit....bojim sa, co sa bude dalej diat :frowning2: mala by sa zacat vstrebavat a ona si tam veselo je a nic neriesi.....uz som v 12tt a vraj sa do konca prveho trimestra vie stratit, tak neviem
11. nov 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz som bolo v pondelok na ultrazvuku, som v 14.týždni a cysta sa chvalabohu zmenšuje, najprv mala 4cm, potom 5cm a teraz 3,5cm takže asi je to na dobrej ceste, tiež mi povedal doktor, že po 3 mesiaci by sa to malo začať zmenšovať, ked sa vyvinie placenta, tak potom tá prebera hormonálnu funkciu vaječníka a preto by sa mala tá cysta začať zmenšovať. mne tiež vravel doktor, že ak by sa nezmenšovala, tak sa potom operuje laparoskopicky aj ked si tehotná.držím palce.
14. nov 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som mala cystu od 5 - do 11 tt na ľavom vaječníku 5 cm, v tom 11 tt už tam nebola, ale ten vaječník má stále sem tam pichne, tak sa bojím, či sa nemôžee zas vytvoriť keď raz zanikla? Čo si o tom myslíte vy? Bola to cysta žltého telieska. A teraz mi doktor hovorí, dom v 14 tt, že ten vaječník už nevidno .... tak ja neviem
14. dec 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok