Domáce väzenie. Kto ešte musí ležať doma?

dzidzuska
27. máj 2007

☹ AHOJTE JE TU ESTE NIEKTO AKO JA? VONKU KRASNE A JA MUSIM LEZAT DOMA S VYLOZENYMI NOHAMI ☹

ivanka592
26. jún 2007

adkag zatial nastastie nie kvoli malickym ale kvoli mne 😖 totiz ja som mala odmala dost oslabene srdiecko a brala som silne lieky a lekari mi museli znizt davky aby neublizili malickyxm lenze to poskodilo mne 😒

adkag
26. jún 2007

ivanka a ake mas kvoli tomu problemy? no verim ze je to teda zataz na srdiecko,ked este aj dvojcatka, esteze ta nechali doma.budes doma az do porodu?

ivanka592
26. jún 2007

adka tych problemov je tam viac a doma uvidim dokedy budem ale chcela by som sa aj vratit na slovensko a tam byt doma

adkag
26. jún 2007

a teraz si kde?

ivanka592
26. jún 2007

no ja som terza v mojej rodnej krajicve v chorvatsku

lalupa
26. jún 2007

ivanka,tiez dvojicky? no to je parada... 🙂
ja som v depke, lebo viem presny den oplodnenia, som v 9tt, ale podla ultrazvuku su malinke o dva tyzdne menej, tak to nechapem...jedna kamoska ma rovnako vsetko a male uz maju 2 cm... je toto mozne? ☹

dzidzuska
autor
26. jún 2007

Ahojte babky tak ako?lezite 😀 mna akosi posledne dni strasne pica v podbrusku ked chodim alebo stojim neviem co ten krpec vystraja 😀

adkag
26. jún 2007

dzidzuska,mna praveze pri lezani picha,ked citim ze sa mrvi.inak ked zasiahne krcok,riadna bolest. a to uz je hlavickou dole,takze to je dost casto.

dzidzuska
autor
26. jún 2007

joooj tak to si avaj pozor ides na to sono?ozaj kolko trva video z 3Dsona?ai tak cca? 🙂

ivanka592
27. jún 2007

dzidzuska, my sme sa prave zobudili 😅 😕
lalupa v ktorom tt ti zistili dvojicky??

dzidzuska
autor
27. jún 2007

ivanka tak to ti zavidim ze si vies takto pospat ja uz od 6-tej hore co maly kopka ako o dusu 😀

lalupa
27. jún 2007

dzidzuska, dobry preklep sa ti vcera o 18:23 podaril 😀 😀 😀
ja inac musim spat minimalne 2-3 hodiny cez den
ivi, ja som po umelom, tak som to viac menej tusila, lebo som si dala vlozit dve embryjka

dzidzuska
autor
27. jún 2007

tak to fakt riadny preboha 😀 😀 😀 som si ani nevsimla 😀 😀

adkag
27. jún 2007

dzidzuska 😀 , ani ja som si nevsimla 😀 .

na to sono este furt neviem,uz som bola rozhodnuta ze nejdem,teraz ma zas pochytila zvedavost, hruza so mnou 🙂 . ale nakoniec asi nepojdem a skusim sa na to popytat este ked pojdem na prietoky.
tie videjka su asi tak minutu dve a je ich asi 6 tusim.

inak dufam,ze safia je aj s krpkami v pohode.

dzidzuska
autor
27. jún 2007

No ja sa uz neviem dockat na zajtra velmi sa tesim 😀

adkag
27. jún 2007

to ti verim,je to super vidit drobceka,co tam stvara 🙂

dzidzuska
autor
27. jún 2007

no ten oj krpec mi dnes ale urobil trapas bola som rano u kozmeticky a lezim na tom lehatku ona mi trha obocie a maly zacal tak vystrajat ze sm myslela e ma roztrhne som si musela sadnut a takto 3 krat v priebehu 10minut no strach a des 😀

adkag
27. jún 2007

dzidzuska,to je teda aktivne mimi. nase zacinam viac citit az teraz od toho 29tt, predtym ked som bola niekde prec nic,len doma ked som lezala viacmenej. a dneska jre podozrivo ticho,v noci dost kopkalo tak teraz asi dospava 🙂

ivanka592
28. jún 2007

dzidzuska no ale dnes spat nemozem 😔

adkag
28. jún 2007

dzidzuska ako bolo na 3d? ja som este furt neni rozhodnuta,ci tam idem, kazdy mi vravi nieco ine,ja uz ani pomaly nechcem vediet co to bude,tak neviem.

adkag
28. jún 2007

babenky tak sme boli na 3D a bude to chlapcek 🙂 . este vybrat ,meno,ale teraz mam dilemu s kocikom,aku farbu 🙂

ivanka592
29. jún 2007

bre rano sa praje a zasa spanku niet 😠

adkag gratulujem krasne ku chlapceku

zuzi7
29. jún 2007

Adka aj ja gratulujem k chlapcovi.

dzidzuska
autor
29. jún 2007

Caute babky...
no boli sme na 3D super to bolo tiez to bude chlapcek fotky mam v albume tak kuk 😀
IVANKA-ja som dnes p dlhej dobe dobre spala...asi preto e som akasi nachladnuta tak to so mnou seklo uz o 20:30 😀
ADKAG-tak blahozelam... 😀

adkag
29. jún 2007

babenky dakujem 🙂 . drahy je cely happy a hrdy na seba 😀 .
kocik uz vybraty,oranzovo bezovy,take farby sa mi strasne pacia na chlapcekoch,ja modre moc nemusim 🙂 .
dzidzuska teda male sa vam krasne predviedlo, kolko vselijakych zaberov mate.nase len tak s nozickami, najprv sa nam schovavalo a tak 🙂 .

dzidzuska
autor
29. jún 2007

ten nas maly exhibicionista sa nam predviedol:o)))167 zaberou a asi 8 videi...no poviem ti sme sa s maminou zhodli ze drahy ma silne geny lebo malicke sa podoba na jeho prve dieta co ma...uplne.

ivanka592
30. jún 2007

dziduska a ja mam stale take budenie ze 6:08 ja musim byt hore a to mi je jedno ci idem spat o 8 alebo o 12vecer 😅

dzidzuska
autor
1. júl 2007

no u mna je to niekedy cela noc bez toho aby som spala ved potom aj tak vyzeram 😀

ivanka592
1. júl 2007

dzidus aj ja niekedy vyzeram ako strasidlo

ivanka592
1. júl 2007

a moje domace vezenie sa po dnesku bude este stupnovat 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre