• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Domáce väzenie. Kto ešte musí ležať doma?

11. októbra 2007 
Ahojte babulky! To uz nikto okrem mňa nemá domáce väzenie? :confounded:
Vyzerá to, že tu zostanem sama... :frowning2:
22. aug 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, nie si sama, ale je nas ocividne malo :frowning2:
22. aug 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lalupa, preco k nam februarovkam tiez obcas nezavitas? :confused:
23. aug 2007 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som aj tam :wink:
23. aug 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo Babanky teda vy ste tu riadne dlho nepisali.som taky napol vazen a otrok hehe
9. okt 2007 o 05:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safi,ahoj,ja blba som si vymazala tvoj mobil a este nemam poriadny net, mozes mi napisat kontakt do IP?
co je s dzidzi? je na rade... :dizzy_face:
9. okt 2007 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin, ja mám väzenie už 4 mesiace a budem ho mať až do konca tehu.... akurát raz som doma a potom zase v nemocnici, striedam to.... :unamused:
10. okt 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne ze tu niekto aj napisal lalupa no jasne napisem ti ako sa mas juj uz si v 24tt gratulujem ako sa mate.si vporiadku aj s babatkami?uz vies pohlavie?moje teraz vonkuju s tatikom ja akoze varim.teda polievku uz mam este druhe.no niekedy nestiham varit nacas hlavne kedsom ten otrokhehe.kym jeden cumel zastricim tak vypadne druhemu a tak
triblinka tak to mi je luto ja som tiez prelezala doma a dost dlho aj v nemocnici ale to nevadi rychlo na to zabudnes doma si aspon uzivas kazdy pohyb.mne to tak teraz chyba normalne chcem byt este tehotna.pomoooc sisi
10. okt 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky! :slight_smile:
Tribitka,aj ja som na tom rovnako ako ty. Ja mám vazenie od 17. juna abudem doma az do konca tehu. A takisto aj ja to mam na striedacku s nemocnicou. Vrátila som sa pred necelými dvoma týzdnami a stravila som ich tam sest.... :confounded:
11. okt 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok