Domáce väzenie. Kto ešte musí ležať doma?

dzidzuska
27. máj 2007

☹ AHOJTE JE TU ESTE NIEKTO AKO JA? VONKU KRASNE A JA MUSIM LEZAT DOMA S VYLOZENYMI NOHAMI ☹

adkag
23. jún 2007

aj videozaznam aj fotky. mame vyse 100 fotiek,sak kuk do albumu,mam tam zopar,je to super. a pytaj si aj fotku s pohlavim,nech nedopadnes jak ja, ze potom nebudes vediet 🙂 ,
ja tam mam prist pred 11,ak teda pojdem. tiez by som to chcela vediet,ale ja uz asi budem zneistena aj keby som isla. ja tie vacsie veci ako kocik, zavinovacku a tak budem aj tak kupovat neutralne, jedine oblecko som chcela,aj uz mam par ryzovych veciciek,ale sak sa potom pokupi ,ked sa narodi.

dzidzuska
autor
23. jún 2007

ved ano ved este je casu....idem pozriet.Tak to dost fotiek vam urobili 🙂

adkag
23. jún 2007

inak mna teraz jak keby picha v podbrusku,nevies co to moze byt? baby sa hybe,tak mi tam moze nejak stuchat a to tak pichat?

safiah
23. jún 2007

adkag pocuj a kolko budes platit za to 3D?ak nie vela tak chod a hotovo.a teda si aj nechaj odfotit to pohlavie nech ta uz nepremaha neistota.my sme este nikde neboli manzel zaniesol auto do servisu a kraaaaaasne nam prsi tusik krupuje jeeeej 😀

adkag
23. jún 2007

my tu mame slnecno,aj ked trosku sa schladilo.
ja uz by som nesla na klasicke 3d, mozno len cez 2d by mi doki kukol to pohlavie, to 3d je tu dost drahe,ale to ked som bola mi robil skoro 2 hodky,teraz by to bola otazka 5,max 10 minut.tak myslim,ze nejak by sme sa s tym dokim dohodli.ja furt neviem,raz si poviem ze uz nepojdem,potom zase ze hej,no hrozne so mnou 🙂

safiah
23. jún 2007

ved sa rozhodnes mas cely vikend pouzvazuj o tom.tazko radit mne neslo o pohlavie ak by lekar nic nevidel tak nevadi bolo by prekvapko a kedze videl a odfotil tak vieme.ved to nie je take dolezite hlavne nech je zdravucke. a uz nam svieti slnicko, som rada len keby nebolo taak velmi teplo.zjedla som este aj teplu polievku tak sa varim uz teraz.

adkag
23. jún 2007

no sak to ze ono to je jedno,ved je to prve mimi, tak ozaj je to uplne jedno. a ako som uz pisala,tie vacsie veci aj tak neutralne nakupujem,jedine oblecko by som kupovala rozdielne,ale na to je cas aj ked sa narodi.

dzidzuska
autor
23. jún 2007

adkag-to aj mna obcas picha hlavne tera ked sa hybe doktor povedal ze to naraza na krcok maternice alebo ak citis pichanie po bokoch tak to su take slachy ci co co drzi maternice a ako sa maternica napina tak to taha a boli to

adkag
23. jún 2007

to skor tak dole,teraz uz nie jak sa prestalo hybat,ale podbrusko furt pobolieva,hadam nebudem musiet ist do nemocnice ☹

safiah
23. jún 2007

a nepomaha ti ani ked si oddychnes?mne je zatila dobre podbrusko taha len ak v stoji stuhne.a sem tam ked mala kope dole tak je to taka pichava bolest vtedy viem ze to najskor bude krcok.no ja mam aj ine hlavne v obdobi natahovania maternice a teda aj svalstva a koze.vtedy mi pomahaju studene obklady. 😀

dzidzuska
autor
23. jún 2007

no safiah to musis mat riadne 🙂 ja i ani neviem predstavit ze by sa do mna mali zmestit dve babatka

cucuska
23. jún 2007

ahojte 😉

safiah
23. jún 2007

tak to si ani ja nejak moc nepredstavujem no viem ze su tam.a kazda to ma aj tak ine.a su aj take zeny ktore priviedli na svet aj viactorcata.takze vsetko je mozne. 🙂

dzidzuska
autor
23. jún 2007

ved ano ale s mojimi 40timi kilami by t bola asi riadna sou 🙂

dzidzuska
autor
23. jún 2007

ahoj cucuska ako sa mas? 🙂

safiah
23. jún 2007

hehe oni by si vykopali miesto neboj ja moj chlapec si vykopkal pekne moj pravy bok.

cucuska
23. jún 2007

ahojte. Na to že som v nemocnici celkom sa to dá a čudujem sa že ešte to tu trpím 😉

safiah
23. jún 2007

no mas aj pocitac to je super aspon moc nenudis cucuska.dufam ze ti uz je lepsie, kedy ta pustia ?

cucuska
23. jún 2007

safiah ešteže som poslúchla manžela a kúpili sme notebook 😀 😀 😀 takže som prenosná
No mali ma pustiť v utorok ale do rána sm zas začala špiniť. Bábo je v poriadku len sa to z toho hematómu ešte asi čisťi, lebo v maternici to nekrváca a že vraj mám ešte nasiknutý krčok a teraz sa to posledná púšťa. Takže otázka mojho odchodu z nemocice je v nedohľadne 😖

safiah
23. jún 2007

no viem ako je v nemocnici bez komunikacnych prostriedkov len mobil som mala potom vysoky ucet 😀 no radsej bud trpezliva hoci by si tam mala byt o tyzden dlhsie stoji to za to.hlavne nech ste obaja v poriadku.

cucuska
23. jún 2007

safia aj ja hovorím u mňa je výhoda, že manžel tu robí, takže sme denne spolu, teda keď sa mu dá a som na VIP izbe. Takže je to tu ako spálňa ale ja tak je to nemocnica 😅

safiah
23. jún 2007

jeeej tak to je uplne supeer, hned sa musis lepsie citit ked tam mas aj manzela.mne bolo smutno v nemocke este som aj posledne dva dni ostala sama na izbe tak to bolo tazke.na chodbe tiez nikto nebol a v miestnosti kde je telka som vydrzala max na spravy lebo sa mi tazko sedelo na tvrdej stolicke.velmi som bola stastna ze idem domov.

cucuska
23. jún 2007

ja telku pozorujem z postele 😉
ale aj mne je smutno za domovom, aj ja by som radšej bola domka

safiah
23. jún 2007

radsej na to ani nemysli ze chces byt doma.uz coskoro ta pustia chcu mat istotu ze vam dvom nic zle nehrozi.a potom budes lezkat domka a potom ti bude chybat ze nemozes pesovat po vonku teda ak ti prikazu lezat.stale nieco.ja len cakam kedy zazvoni telefon ze je auto hotove a hneds manzelom naskocime do auta a pojdeme niekde potulkat.tesim tesim

adkag
23. jún 2007

safia,picha ma to a taky tlak.ked lezim je lepsie,ale ked sa mimi hybe,citim kazdy stuchanec.ale nevadi,nech si kopka 🙂 .

cucuska,tak to mas fajn,ked aj manzelik je tam pri tebe.

dzidzuska
autor
23. jún 2007

cucuska a coze si v nemocnici?Ja som akurat dosla z carrefouru maly dostal chut na melon 😀

safiah
23. jún 2007

mnaaaaam melon aj ja som mala vcera a dnes som dopapala a take su uz dobrucke sladucke.
dnes ma teda adkag nepicha nic ale je mi zle na zaludok od rana co som si dala chlieb.uff

dzidzuska
autor
23. jún 2007

no a teraz dlavime steak 😀

safiah
23. jún 2007

no hotovo dnes sa nam ani nechcelo varit len sme dojedali co bolo v chladnicke a myslim ze sme vyjedli vsetko takze zajtra sa moze opat varit.aspon sa nic nevyhodi. 🙂

lalupa
24. jún 2007

safiah, aj my cakame dvojicky 🙂 , ako to zvladas? ja uz teraz mam brucho ako niektore baby, ktore su v 16tt a mam problem, co na seba 😀
je mozne, ze rozmery malinkych su trochu mensie akoby bolo pri jednom tehu v danom tyzdni? u mna su totiz zmateni, lebo podla vypoctov som v 9tt, ale crl ukazuje asi o tyzden dva menej...mam si robit starosti? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre