Domáce väzenie. Kto ešte musí ležať doma?

dzidzuska
27. máj 2007

☹ AHOJTE JE TU ESTE NIEKTO AKO JA? VONKU KRASNE A JA MUSIM LEZAT DOMA S VYLOZENYMI NOHAMI ☹

dzidzuska
autor
1. júl 2007

preco co sa stalo?

ivanka592
1. júl 2007

dnes sa mi akosi cudne zatocila hlava no a keby nebolo mojho brata tak spravim zopar kotrmelcov na schodoch jedno stastie ze si to odneisla len zlomena ruka

dzidzuska
autor
1. júl 2007

jooooj len si davaj pozor na seba ja som dnes mala zase rusnu noc celu noc som mala strasne krce v lytkach...dnes ani chodit nemozem ako to velmi boli

ivanka592
1. júl 2007

dzidzus tak to musim ved moji bratia (lekari) sa mi vyhrazaju ze budu moji anjeli strazni uz odteraz

ivanka592
1. júl 2007

dzidus a nie krce si mala len tak z nicho nic?

adkag
1. júl 2007

teda ivanka, to ma mrzi ta ruka, vidim ze furt same problemy mame.mna dnes zase boli a tlaci v brusku,aj sme ne chvilu boli na pechadzke,ale odvtedy musim lezat. zajtra mam poradnu tak sa bojim co je s krckom 😖

ivanka592
1. júl 2007

adka neboj to skodi babatku mysli na to ze je vsetko ok 😉

dzidzuska
autor
1. júl 2007

no cely den dobre a v noci take ze som sa nadychnut nemohla uplne ma az panika chytala a dnes normalne citim ako mi zily taha

adkag
1. júl 2007

dzidzuska ja som mala krc v nohe za tehu zatial dvakrat. nastastie sa mi to vyhyba,aspon nieco.ale dost ma v noci bolievaju bedrove klby a krize,akoby som zle lezala alebo co.

dzidzuska
autor
1. júl 2007

adkag-tak to nie je bohvieco...joooj no ja dufam ze tie krce boli jednorazovka.neboj poradna dobre dopadne...mna tiez v poslednej dobe dost pichalo v podbrusku a dnes sme po dlllhom case sa s priatelom milovali a asi bol moc hlboko tak som a vylakala ze az

adkag
1. júl 2007

dzidzuska, tak tieto aktivity my absolutne teraz nepraktizujeme uz od zaciatku teho. a este musime dost dlho vydrzat,ale mna to ani nejak nelaka ked ma to podbrusko furt boli.aj mam taky blok,sa bojim o mimi.

cucuska
1. júl 2007

ahojte 😉 😉

adkag
1. júl 2007

ahoj cucuska,ako sa mas? este stale si v nemocnici?

bobael
1. júl 2007

ahoj Adka ako sa máš? ako rychlo to uteká... za pár tyždnou už budeš mamča....

dzidzuska
autor
1. júl 2007

ahoj cucuska tak ako?uz domka?
vies co my strasne strasne malicko len ked ja mam teraz strasnu chut me to dnes riskli ale tiez uz asi dam tomu mojmu pokoj 😀 nestoji mi to za to a navyse si to neviem ani tak vychutnat

adkag
1. júl 2007

ahoj bobael, no dufam ze este vydrzime takto aspon 8 tyzdnov. mam sa vselijak,bruskjo tvrdne a pobolieva,ale inak fajn.

bobael
1. júl 2007

Adka ,to všetko je normalne ved to vieš aj sama ...neboj všetko bude tak ako má byť.... len sa drž....tak krásne ti to utekááá... 😉

cucuska
1. júl 2007

no som stále v nemocke ale nejako to zvládam . dnes som bola na sono a sme v poriadku len máme ten hematóm už druhý, len čo sme sa prvého zbavili druhý sa n=am objevil ale hlavn=e je že babo žije a že rastie. máme až 2,6cm xixixixi 😀 😀 😀

adkag
1. júl 2007

bobael,dakujem.no ver to uteka 🙂 . a ty sa ako mavas?

bobael
1. júl 2007

Luci píš ...čakám..... 😉 😀

dzidzuska
autor
1. júl 2007

cucuska tak to uz je riadny macko 😀 😀 😀 kolko si tam uz?nevraveli ti kedy pojdes domov?

cucuska
1. júl 2007

no som tu už 3týždeň a mala som isť už v piatok domov ale v stredu som začala zas špiniť a na sone sa ukázalo že mám zas hematóm a tak som si dovolnku predĺžila 😀 😀 😀 už sa z toho smejem hlavné je že je malé v poriadku

dzidzuska
autor
1. júl 2007

no veru len sa opatrujte...ked sa preklenies cez ten 4ty meiac bude fajn aj ja sa odvtedy mam stale lepsie 🙂 len aby som to nezakrikla:o)))

bobael
1. júl 2007

prepáč Adka , ale odpisovala som cucuske... mám sa dobre a momentálne sa zaradujem medzi snažilky ...uvidim čo prinesie tento mesiac ...ešte sme to len skusili po tom čo sa mi stalo 1x...to by bolo keby to vyšlo hned na prvy krát.... 😀 😀 😀

cucuska
1. júl 2007

aj jaj verím že uz bude len dobre 😀

adkag
1. júl 2007

bobael,tak drzim palceky nech sa co najskor podari a hlavne nech tentokrat vsetko dobre dopadne 🙂 .

cucuska,ty uz si si tusoim v tej nemocnici aj zvykla 😀

bobael
1. júl 2007

Adka,dakujem ti pekne ....hlavne ty to v šťastí a v zdraví donos a hlavne porod toho zdraveho synčeka....držim ti pästičky... 🙂

cucuska
1. júl 2007

adka iné mi neostáva inak by som scvokla. akurát mi boli pichnúť injekciu auuuuu teraz beriam 4denne 😖 😀

cucuska
1. júl 2007

je tu niekto&,,, kde ste zmyzli babule?????

adkag
1. júl 2007

bobael dakujem ti 🙂 .

cucuska a to ake injekcie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre