Domáce väzenie. Kto ešte musí ležať doma?

dzidzuska
27. máj 2007

☹ AHOJTE JE TU ESTE NIEKTO AKO JA? VONKU KRASNE A JA MUSIM LEZAT DOMA S VYLOZENYMI NOHAMI ☹

reva
30. máj 2007

ahojte, tak od dnes som Pn aj ja, lenze ja nemam doma net, tak to bude asi dost zle 😒 😠 , vydrzat

dzidzuska
autor
30. máj 2007

fuuuha no o hej...a coze sa ti deje?tiez tvrdnete? 😒 neboj ja to zvladam uz mesiac

lucyna
30. máj 2007

dzidzus - ja mozem spat aj cely den a vecer som este viac unavena 😀 Teraz sa tesim na polovicku, aspon bude veselo 🙂
Inac som rozmyslala ze to musi byt tazke, len tak lezat. Fakt... Ja sa idem aspon prejst, ale neboj. Treba mysliet pozitivne a ochvilu uz budes citit prve pohyby /ja uz v 18tt/ tak sa budes tesit a pozorovat pohybujuce sa brusko, drzim ti palce 🙂

dzidzuska
autor
30. máj 2007

lucyna-no dakujem ale som este len v 16-tom tyzdni podla sona takze este si este pockam....ale uz sa moooc tesim...mas dobre ze mas draheho tu mne pride az za 4 tyzdne takze som sama sama sama 😢

lucyna
30. máj 2007

Urcite nie si sama 😉 Neviem aky mate vztah, ale ja mojmu drahusikovi niekedy vyrobim pohladnicku a dam mu ju pod vankus, alebo som si vyrobila foto ramik a dala som si tam tofku mimi zo sona. Mozno sa ti to zda trapne, ale aspon ti ubehne cas a urobi velku radost 🙂
zatial pa

dudasik
30. máj 2007

ahojte kocky, vcera som sa neozvala, lebo mi bolo cely den zle, zase som vsetko vyvratila.
Ach jaaaaaaaj, je to hroza. Dneska je to zase lepsie.
Mate so spankom v noci problemy aj vy ? ja sa posledne noci zobudim vzdy o tretej a buntosim do piatej. Zevraj je to priprava na babatko, ked bude v noci plakat. 😀
Veru ale ako ste popisali, treba sa tesit zo vsetkeho, aj z toho co nam nie je moc prijemne, ale musime byt vdacne, ze je zatial vsetko ako tak v poriadku a ze ked budeme pekne poslusne doma a lezkat, spravime vsetko naj co len pre babatko mozeme spravit.

dzidzuska
autor
30. máj 2007

lucyna-vidis dobry napad:o))lenze sme spolu raz za 5 tyzdnov 4 dni
dudasik-presne to iste ale ked mam vstavat na poradnu vzdy zaspim

dzidzuska
autor
1. jún 2007

haloo haloo je tu niekto alebo vsetky lezite 😀

zuzi7
1. jún 2007

Ahojte,
som tu nová, momentálne 11tt a tiez som doma na PN tak by som sa k vám rada pridala a občas pokecala. Našťastie mám 4 hod. denne vychádzky takže sa to dá celkom zvládať, je mi určite lepšie ako keby som mala byť v práci.
Všetkým vám držím palce 🙂

dzidzuska
autor
1. jún 2007

Ahoj Zuzi vitaj 😀 ta vidim ze sa pomalicky rozrastame 🙂 napis kedykolvek celkom dobre padne s niekym pokecat 🙂

zuzi7
1. jún 2007

Ahoj dzidzuska, som rada že si sa ozvala. Toto je moje prvé chatovanie v živote, skutočne doteraz som vôbec na také veci nemala čas ani chuť bola som rada keď som po práci počítač nevidela. Ale teraz keď som doma tak to celkom dobre padne.

dzidzuska
autor
1. jún 2007

to veru ano ja sa uz len tesim na to ako zapnem net a cosi precitam cosi popisem a tak...trosku zmena a s cim si ty pn?mas fajn aspon tie vychadzky ja ani to

zuzi7
1. jún 2007

V októbri 2006 som mala spontánny potrat v 8tt a tiež som mala problém s vyšším tlakom, takže ma moja lekárka nechala teraz asi od 7tt doma. Ležať našťastie nemusím len mám veľa oddychovať a ako sestrička povedala užívať si tehotenskú pohodu. Tak si teda užívame.

dzidzuska
autor
1. jún 2007

Veru len aby bababtko bolo v poriadku ... 🙂

cucuska
1. jún 2007

ahojte aj ja som od začiatku na PNke ako sa mávate "väzemkyne?" 😀

dzidzuska
autor
1. jún 2007

ahoj cucuska ale mne je o cosi lepsie chvalabohu uz a aj lepsia nalada chytila moj drahy pride 5teho domov po dvoch tyzdnoch tak sa tesim velmi 😀

cucuska
1. jún 2007

dzidzus a prečo si na PNke???? začali si krvácať alebo si sa začala otvárať????

dzidzuska
autor
1. jún 2007

nic z toho najskor som bola mala som pichanie v podbruku a hlavne kvoli praci som chcela pn-ku

cucuska
1. jún 2007

tak to potom nie je až ak zlé napísali ti aj vychádzky???? mne napísal ale väčšinou ich prespím 😅
mala si náročnú prácu????ako to brali v kolektíve????

dzidzuska
autor
1. jún 2007

V kolektive super pracovala som s mentalne postihnutymi...nadherna robota ale narocna nezvladala som to potom.Vychadzky nemam len doma doma doma 😝

cucuska
1. jún 2007

no mne doky napísal ale prečo tebe nie keď si nemala žiadne komlikácie.
vidím že si zo žiliny alebo od žiliny tam sme chodli s manželom pravidelne lyžovať hore do Oščadnice 😀 😀 😀 ale túto zimu lyže zapadnú prachom xixixi

zuzi7
1. jún 2007

Ja už sa dnes moc nezapojím, prišiel mi domov manžel tak chcem byť chvíľu s ním... a smeje sa mi že som začala chatovať 🙂
Tak sa zatiaľ majte pekne vy aj bábätká.

cucuska
1. jún 2007

ahoj zuzi no aj ja idem asi spať. nejak ma zas chyá žalúdok a pichá ma v podbrušku najvyšši čas to zaklopiť do postele
papa a pekné snícky

dzidzuska
autor
2. jún 2007

ahojte babky no ja som to vcera zalomila skoro nad notebookom ledva som do postele dosla ale to sme sa potom este do pol noci vadili s priatelom cez sms no aspon nejaka zmena 🙂

dudasik
2. jún 2007

Ahoj Dzidzuska, citam, ze aj ty si chudatko ako ja. Co sa manzelov tyka. Aj ten moj bude este dva tyzdne prec. Je to hrozne, ked mi je zle a potrebujem niekoho ako oporu pri sebe. Som sama cele dni, no dnes ma pridu pozriet kamaratky z rodneho mesta, tak bude trosku ozivenia. Ideme si spravit svadobny vecer, 😀 ,este nevideli moje svadobne video.
Tak krasny vikendik

dzidzuska
autor
2. jún 2007

ahoj dudasik-no moj pride uz teraz 5teho lebo ma problemy s rukou takze tak...som zvedava co bude kedze vcera a dnes to nevyzeralo moc ruzovo... ☹ pozeram ze si z okresu zilina kde presnejsie? 🙂

safiah
2. jún 2007

ahojte tehulky mozem sa k vam pridat?aspon ubehne ten cas..tiez musim lezat mat nohy hore ☹ ale myslim ze to stoji za to.

dzidzuska
autor
2. jún 2007

safiah jasne e mozes:o)))

safiah
2. jún 2007

dzidzuska este ze telku mame nie?ako sa inak mas?a hlavne co robis okrem lezania a chodenia na wc

dzidzuska
autor
2. jún 2007

no presne si to vystihla 😀 no estee ta telka je ale uz mi aj z nej trosku prihrabkava 😀 okrem toho jem tabletky a spim...a ty to ako zvladas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre