Domáce väzenie. Kto ešte musí ležať doma?

dzidzuska
27. máj 2007

☹ AHOJTE JE TU ESTE NIEKTO AKO JA? VONKU KRASNE A JA MUSIM LEZAT DOMA S VYLOZENYMI NOHAMI ☹

safiah
3. jún 2007

ale vies co da sa len co mi vadi je ze ked mam nohy hore boli chrbtica.ale inak trpezlivost mam.no su aj stavy kedy sa hnevam ale len trosku potom prejde.no tiez vela spim tabletky papam len magne B6 a zajtra uvidim mam poradnu. juj tak nech nam to ubehne. 😉

dzidzuska
autor
3. jún 2007

no drzim palce zajtra nech je vsetko ok...no ten chrbat aj mna trapi teraz sa uz citim ovela lepsie uz ani hore nohami nelehavam len ked stvrdńe tak ich vylozim na chvilku...no jedine co ma drzi e pomyslenie na takeho chrobacika malickeho v postielke

safiah
3. jún 2007

juj tak to ani nehovor ja tiez myslim len na to kedy tie moje dve baba uvidim stoji mi to za to ja este nohy so zadkom davam hore sem tam ked chcem oddychnut tak si lahnem na druhu polovicku postele tu moju mam podlozenu vankusmi pod matracom.skusalo som spat s vankusmi na matraci ale v noci som to skopavala dole 😀 .tak som to poriesila tak.no vcera som porusila sla som trochu von 😎

dzidzuska
autor
3. jún 2007

niekedy sa treba trosku preetrat ja om si az teraz vsimla ze cakate dvojicky tak to blahozelam dvojnasobne

dudasik
3. jún 2007

Krasnu nedelu prajem este.
Dzidzuska som povodne prievidzanka, ale pristahovala som sa sem kvoli manzelovi a praci, takze teraz som Vlcinciarka jak hrom. A ty?
Ake beries tabletky?

dzidzuska
autor
3. jún 2007

lucyna-ja byvam tiez niekedy u priatela ked je doma a ked bude malicke na svete tak sa tam stahujem byva pri NAY-ku takze tieź Vlcince 😀 Beriem magnezium salbutamol a duphaston brala som este plegomazin ale ten som vysadila 🙂

zuzi7
3. jún 2007

Ahojte dievcata,
chcela by som sa vas spytat, ked ste doma na PN, mali ste uz kontrolu zo Socialnej poistovne? Ja este nie, ale minule davali v spravach ze chodia aj skoro rano a neskoro vecer a tiez cez vikendy.

dzidzuska
autor
3. jún 2007

zuzi7 aj ja stale cakam anikto nechodi...mne zase kolegyna hovorila ze ona bola 8meiacov doma na PN a kontrolu nemala.Ze nezvyknu chodit ked si doma s rizikovym tehotenstvom ale clovek naozaj nikdy nevie...

zuzi7
3. jún 2007

To by bolo fajn keby nas nechali na pokoji lebo obca vychadzky porusujem a nerada by som prisla o nemocenske aj ked je to almuzna.

bzuco
3. jún 2007

zuzi, ak by ťa aj prišli pozrieť a nanešli by ťa, treba len potom tvrdiť, že si spala a nepočula si ich klopať. ako ti dokážu, že to nie je pravda?

dzidzuska
autor
3. jún 2007

no veru veru ja si tiez obcas vybehnem mimo 😀

zuzi7
3. jún 2007

ved to treba, cerstvy vzduch cloveku prospeje. Moji rodicia nastastie byvaju o dve ulice dalej, obidvaja su cerstvi dochodcovia, takze moje navstevy su tam teraz dost caste. Najlepsie je ked ma mama pozve na obed a ja nemusim varit, to milujem 🙂
kocky uz budem musiet koncit, o chvilu ma pride pozriet kamoska ... ale aj vy virtualne ste v pohode 🙂
zatial pa

dzidzuska
autor
3. jún 2007

papa a uzi si navstevu:o)pekny vecer 😀

safiah
3. jún 2007

no ja som dnes mala tiez navstevu kamoska mi doniesla krowky polske hehe skoro som ich zbastila vsetky.juj a mozem sa opytat su aj vychadzky nejake teda v akych casoch pomoooc

zuzi7
4. jún 2007

to safiah: ja mam vychadzky napisane od mojej lekarky 10-12 a 14-16, ale vacsinou chodim von doobedu lebo vtedy som este celkom vitalna, poobede vacsinou spinkam a tiez byva vonku horko.
treba sa obratit na svojho lekara lebo on to oznamuje aj Socialnej poistovni

dzidzuska
autor
4. jún 2007

aj ja chcem vychadzky...

zuzi7
4. jún 2007

verim ti ... ale ved ked sa malicke narodi budeme sa moct vencit kolko sa nam bude chciet ... uz sa na to hrozne tesim 🙂

adkag
4. jún 2007

ahojte, aj ja som doma, sice nie na pn, ale som sa v praci dohodla ze budem robit z domu,takze vychadzky mam hocikedy, ale zdravotny stav moc nedovoluje, takze viac menej musim lezat. ale je to lepsie akoby som bola uplne stale doma, aj to som zazila pocas celeho 4. mesiaca a cast 5.

lucyna
4. jún 2007

Caute
zuzi,som uz stvrty mesiac na PN ale kontrolu som este nemala. Moj oco maroduje tak dlho ako ja a mal uz dva krat kontrolu. Takze to je indivindi 😉 Ja vychadzky dodrziavam, pre istotu, cert nikdy nespi a tie 4 hodinky uplne stacia.

ranul
4. jún 2007

Caute kočky! Ja som na Pn-ke od zaciiatku a moja lekárka mi vychádzky ani nenapísala, vraj mám ísť vonku kedy chcem.

safiah
4. jún 2007

ja som tiez bola u lekarky len ja som po skole tyzden takze tiez mam oddychovat ale von mozem ist nemam vyhradeny cas.

lucyna
6. jún 2007

Kdeze ste zienky?
Spinkame? 😉

dzidzuska
autor
6. jún 2007

Ahojte tak ako sa vam dari?Ja dufam ze mi uz v pondelok tiez nejake vychadzky napise.Ved uvidime,vcera om to riskla abola som v praci odovzdat veci akoby som uz nemala ani prist a dufam ze ma uz necha do konca doma lebo je to o nervy v praci teraz. ☹

lucyna
6. jún 2007

Ahoj, pokial sa bude dat urcite si pytaj predlzenie PN. Budes v klude, mas viac casu na pripravy, poriadne si vsetko premysliet ako a co chcete pre babo a ak ti da vychadzky mas to vyhrate 😉

dzidzuska
autor
6. jún 2007

no veru ano...mam rizikove povolanie a vobec si neviem predstavit pobehovat tam s bruskom...

dzidzuska
autor
7. jún 2007

halooo kde ste kto? 😉

adkag
7. jún 2007

ahoj dzidzuska, ja som tu.akuratr sa u nas chysta riadna burka.
inak dnes mam blby den co sa techniky tyka, nefunguje mi notebook, tak nemozem byt dlkho za pc,kedze lezim a este aj bankomat mi nevydal peniaze, tak som isla do obchodu s prazdnou penazenkou, ledva som naskrabala na chleba a dva jogurty 🙂 . ty co porabas?

dzidzuska
autor
7. jún 2007

ahojkaj ja som nahnevana na priatela takze si vybijam zlost na klavesnici note booku...tak to mas dnes veselo ja som sa dnes š hodiny paprala so slivkovymi knedlami a som si tak fajn myslela ze mi ostane este aj na veceru mnam vydarili sa a zostali mi dve a to keby som im nepovedala tak ani tie dve nemam 😠 a s bruskom sa ti ako dari?

adkag
7. jún 2007

no brusko bolo doobeda oki a poobede som zjedla plny tanier ceresni,tak ma riadne nafuklo a aj dost tvrdne a boli podbrusko. teraz uz ani tak nie ale veru perne som to mala tak navecer. a tvoje brusko co?

a kto ti pojedol veceru? to priatel?asi mu velmi chutili,si dobre spravila 🙂

dzidzuska
autor
8. jún 2007

adkag-cela rodina mi pojedla... 🙂 Moje brusko akosi ovela lepsie...nechcem to zakriknut... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre