Domáce väzenie. Kto ešte musí ležať doma?

dzidzuska
27. máj 2007

☹ AHOJTE JE TU ESTE NIEKTO AKO JA? VONKU KRASNE A JA MUSIM LEZAT DOMA S VYLOZENYMI NOHAMI ☹

mamcaaa
20. jún 2007

elinka27
Ja som mala ten istý problém,bola som na PN a mala som sa vydávať...
A v piatok pred svadbou som musela ukončiť maródku,lebo mi bolo povedané že na marodke sa nemožem vydvať...

elinka27
20. jún 2007

a kto ti to vlastne povedal,ze na marodke sa nemozes vydavat?

adkag
20. jún 2007

safia, no mne ukazala dokina len taky kruzok,ako je napriklad na tejto fotecke:

ale pipik nebol,len ciste ten kruzok. tak neviem, tam je to tiez chlapcek,ale vidno aj pipika.no ten obvod neni az taky hrozny,ja mam tiez okolo 200 cm,takze na dvojcatka uplne oki.
ja citim nase furt inde,aj na boku,ked tam kopka,jak keby chcelo ost bokom von 😀 . ale aj dole v podbrusku citim a hore nad pupkom,tam ma zejme nozicky.
kyselina je aj moja kamaratka, uz od ranajok citim,hlavne ked si po jedle lahnem. no idem sa anobedovat,ale ani mi nechuti,ked tu kyselinu mam,ked si predstavim ze potom sa to zase zhorsi. no nic,tych par tyzdnov to este hadam vydrzime, aj mimca v bruskach

adkag
20. jún 2007

tu posielam ten link,mi ho nevlozilo:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a taku gulicku bolo vidno jak nad tym pismenom "c" na tej fotke.

adkag
20. jún 2007

no malo tam byt 100 cm, mne uz fakt sibe 😀

mamcaaa
20. jún 2007

mne to povedali u vás na sociálke.Ale to že sa robí úplne bežne,v piatok sa ukončí marodka a od pondelka sa dáš vypísať na novú.To všetko po dohode z lekárom.Ja som z tým problém nemla len som už potom chcela ísť do práce aj to sa mi lekár čudoval...

elinka27
20. jún 2007

a tu sobotu a nedelu akoze budem prace schopna a mozem sa vydat,aj ja som nad tym uvazovala,lebo nevidim ine riesenie.Ja sa uz do prace vratit nechcem uz len ta samotna predstava ma desi.Este mi ostalo par dni dovolenky tak som rozmyslala pri najhorsom ze si prerusim PN a hned zoberiem dovolenku vydam sa a potom hned nastupim na PN,ale musela by som do toho tahat aj sefku a to sa mi moc nechce,tak sa rozumne skusim dohodnut s lekarom a urobim to ako ty.Myslim,ze som neni prva ani posledna a lekar mi to tak urobi

elinka27
20. jún 2007

a este ma napadlo,ako si to potom riesila s priezviskom?To si po svadbe hned v pondelok dostala PNku na nove meno,alebo este na povodne?

safiah
20. jún 2007

ach adkag ja som si myslela ze si gulka to by bolo mat 200 obvod ale co ved mne to mozno aj hrozi.no tak na tej fotke som pekne videla toho pipika.ak to mas aj ty takto taaaaak hmmm ja by som verila tomu co vidim.
ale hadam sa este robi usg v tom30 tt nie tak dufam ze tam uz bude nie pipicek ale juuuj nieco velke lebo aj gulky uz budu plnsie.hehe
no ak tam nic neuvidi lekar tak to by mohlo byt uz pravdepodobne dievcatko.uff mne je tak horuco ja este nemam nicnevarene lebo tiez nemam chut v tom teple varit a od rana mi je zle.
tak zelam dobru chut aspon tebe. 😀

adkag
20. jún 2007

no ja sm prave zjedla strukovu polievku a teraz cierne ribezle,super kombinacia 🙂 .
obvod 200 hadam nie 😀 .

ja na tej fotke tiez vidim pipika jasne,ale praveze my sme nevideli na nasom pipika jak na tej foto,len tu gulicku co je nad pismenkom c, nic viac,tak neviem ci to mali byt gulky ci co 😲 .
mne robila vcera ten morfol. uzv co sa robi v 30tt. ale som sa este raz objednala do pruskeho kde som bola na 3d,nech to ten doki este raz skontroluje.nech mam cas sa pripravit psychicky na to,co tlo vazne bude.

mne je tiez riadne teplo,otvorene okno dokoran a vobec tu nejde ziaden vzduch.

safiah
20. jún 2007

hehe adkag vzdych ti stoji pred oknom boji sa vojst dnu.ja mam zapnuty aj ventilator a nic aj sa mi toci hlava z toho tepla. pozri ak chces posli mi v ip tvoj email a ja ti poslem fotku nasho pipika v 23tt.ak teda chces.ja som si prave urobila sosovickovu polievku mnam mnam.a potom sa uz tesim na jahody tiezdobra kombinacia ale jahodky len trosicku aby nebola alergia.
no inak uz som zvedava ze akoto u teba nakoniec dopadne ja si myslim ze dievcatko hehe ale nebudem zavadzat radsej ver lekarom.a tomu co aj ty uvidis. 😉

adkag
20. jún 2007

safia, poslem ti adresu,tak posli fotecku,som zvedava 🙂 .

no ja som tiez zvedava jak to dopadne.

ja uz som 4 nanuky take male zjedla,jak mi je horko,fuj.

safiah
20. jún 2007

ja uz dnes sladke nechcem anividiet som to prehnala s kavenkami a horalkou.uff az mi bolo tazko.teraz idem travit polievku taku fajnu hustu som urobila.fotecku som uz poslala tak sa pozri 😉

adkag
20. jún 2007

dakujem za fotecku, som ti na mail odpisala. akurat su tu nasi,tak som s nimi chvilku posedela na dvore v chladku,idu kukat kocik 🙂

safiah
20. jún 2007

uz mas kociarik?asi byvas v domceku co?juuj aj ja chcem ..ja by som sla na balkon ale mame ho akurat na tej strane kde nam svieti slnko od druhej do zapadu. ☹

lalupa
22. jún 2007

sisulik uz porodila,neviete?

safiah
22. jún 2007

vieme vieme blahozelame.ved sme boli aj navstivit malickeho aj maminku.a ty ako sa mas lalupa?

lalupa
22. jún 2007

jejo, tak to je supeeer! mozno budu aj fotecky... 😵
ja sa mam na..., som hladna, ale netravi mi, malo co mozem, strasny pocit tazoby, som slaba, ale to bude aj tym hicom 😎
aj som si vzala k srdcu tvoju radu o polievockach, tie mozem az na jednu, co som si robila v pondelok-fazulkova, odvtedy mi je zle, zastavila mi uplne travenie a vyvolala riadnu migrenu... takze dnes iba na sucho 😀
inac den po dni...a doma... na nervy... 😀 😀 😀

dzidzuska
autor
22. jún 2007

Caute babky tako ako sa mate?Ja om bola vcera n a sone a budeme mat chlapceka este pockam ci mi to na 3D potvrdia 😀 taaak moc sa tesim...

elinka-opytaj sa doktora ale ja si nemyslim ze by mal byt problme tymto ja obcas aj von vybehnem kontrolu som zatial nemala a myslim ze aj keby prisla a bola by si na svadbe tak toho nic nebude...Povedz doktorovi nech ti da vychadzky a mas to.

safiah
22. jún 2007

ja som si vacsinou robila lalupa kuraciu vyvarovu len z kosticiek s rezanvami a fakt tam pomaly nie vela a tiez malo korenia .no a ked mi uz bola uplne zle ze som nemohla nic nic nic tak mi manzel kupoval datle su vyzivne dodaju energiu a cista voda.tie kupne su take cukrove no od kamaratov zo zahranicia som mala cerstve boli velmi dobre.a to ma drzalo pri zivote.mna tie nevolnosti drzali do zaciatku 5 mesiaca a potom z jedneho dna na druhy odisli.cize len vydrz nevar nic tazke a hlavne nepapaj babatkam sa nic nestane ak je to v norme a nevyvratic kazdy den aj vodu.
dzidzuska ze tu este aj napises blahozelam ku chlapcekovi tesime s tebou.a kedy mas to 3D?

safiah
22. jún 2007

juj a hovorila som ti lalupa mne vobec netravila zelenina uff a hlavne paprika cerstva ked som chcela akoze zdrave ranajky teraz len zjem paradajku a salatovu uhorku.a vobec mi este netravil chlieb ako som zjedla tak aj vyvratila.

adkag
22. jún 2007

safia,tebe byvalo tak zle? mne absolutne nic,nechapem 😲 . aj som sa bala ci je vsetko ok,ked mi nic nebolo,ja som tusim vtedy aj viac papala jak normalne,mi chutilo 🙂 .

dzidzuska,tak som zvedava co ti povedia na tom 3D, gratulujem k chlapcekovi 🙂

safiah
22. jún 2007

ach jaj adkag a to som urobila pri tom kolotoci 5 skusok ani nechapem ako.no ono bolo na tom vsetkom dobre to ze ked som zjedla tu polievocku tak ostala aj vo mne cize aspon tak som sa udrziavala ale kazdy den som hovorila s kamoskou zachodovou misou.ale uz som na to zabudla ved kazda z nas ma ine skusenosti a su aj horsie pripady.a este som zacala pit bublinkove mineralny mne totiz dobre robilo ked som si grgla.viem ze je to blee o tom pisat ale fakt sa mi ulavilo ked som zjedla nieco tuhsie ako polievku.treba len skusat komu co viac vyhovuje.a neskor som sa docitala ze ananas cerstvy podporuje travenie tak aj to som skusila. 😉

adkag
23. jún 2007

ahojte, tak ako doma? my lezkame, ale uz som hned zrana trosku poupratovala, kupelnu a tak ostatne caka na draheho,ked pride,ma teraz skusku,tak len dufam,ze mu to dobre dopadne. vcera prisiel po 4 dnoch zo sluzobky, tak mimi sa konecne prebralo a chvilu riadne pokopkalo 🙂

safiah
23. jún 2007

u mna to bolo opacne kym bol muz v GB tak kopali jedna radost az moc a ked dosiel tak sa upokojili.alebo uz narastli tak ze uz nemaju kde kopkat.
ale inak tiez lezujem doma.ale pojdeme asi do tesca na nakup tak sa tesim ze sa vyveram 🙂

dzidzuska
autor
23. jún 2007

halooo je tu niekto? 🙂

adkag
23. jún 2007

ja uz som tu, my sme boli tiez na nakupe, pozriet kocik a kupit komodu. tak uz mame komodu,ale este je zabalena. len mi dost zacalo tvrdnut brusko,tak som rychlo zalahla,uz je nastastie lepsie.

dzidzuska
autor
23. jún 2007

ides na to 3D vo stvrtok?

adkag
23. jún 2007

veru neviem, uz sme vraveli,ze je nam to jedno,nkupime neutralne a hotovo.ale ked ja som hrooozne zvedava 🙂 . tak uvidim este ako bude do stvrtka.ty ides o kolkej?

dzidzuska
autor
23. jún 2007

no idem na 8:00 sa strasne tesim lebo na normalnom sono mi povedal doktor ze to bude chlapcek len priatel tomu nechce verit lebo strasne chcel dievcatko tak som veeelmi zvedava... 😀 uz si pomaly pzeram kocik a take vecicky a neviem v akej farbe nemozem mat vsetko zlte a biele 😀 na tom 4D ti urobia aj videozaznam alebo len fotky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre