Domáce väzenie. Kto ešte musí ležať doma?

dzidzuska
27. máj 2007

☹ AHOJTE JE TU ESTE NIEKTO AKO JA? VONKU KRASNE A JA MUSIM LEZAT DOMA S VYLOZENYMI NOHAMI ☹

nathalinocka
27. máj 2007

dzidzuska ahoj. no ja by som lezala s vylozenymi nohami v kuse aj 9mes len aby som bola tehotna.
verim ze je to tazke v takych horucavach pre tehotne a hlavne ked musia lezat dom a a nepohnut sa z domu nikam.ale da sa to uzivat aj tak. ved o par mesiacov sa budes s babom prechadzat v kuse vonku tak teraz si oddychuj dokial mas cas. takze bud rada ze mas babulko v brusku nie ako niektore ktore sa snazia a nedari sa im tie by prelezali ochotne aj 9mes. tak ti prajem pekne tehulkovanie

martinka211
27. máj 2007

Ahoj Dzidzuska,ja som na tom ako ty,tiez musim byt len doma a lezat v postely kvoli babetku.Len obcas sa na chvilku sadnem k netu,ale aj to dlho nevydrzim 😝 Najlepsie mi je teraz ked lezim,ale je to strasneeeeeeeeee,ked vidim ako je vonku krasne.

dzidzuska
autor
27. máj 2007

NATHALINOCKA-no tak to mas pravdu...mne kedysi doktori povedali ze s najvacsou pravdepodobnostu bude problem otehotnenim a zrazu to prislo ani nevieme kedy 🙂 tomu som velmi stastna...
MARTINKA211-no tak sme na tom podobne a preco musis lezat ty?odkedy lezis? ja som Z to fakt mimo stale som len sama priatel je uz 2 meiac prec...je mi smutno ☹

martinka211
27. máj 2007

Ja lezim dva tyzdne,ale pripada mi to ako roky 😝 cele dni som sama doma a je to dost blbe.Ale zase lepsie akoby som mala byt v nemocnici,bola som tam tyzden a som rada,ze som doma.Mala som silne bolesti v podbrusku,skratil sa mi krcok na 0,5cm a placentu mam ulozenu vraj vpredu nizsie akoby mala byt.Doktor mi povedal,ze mi hrozi potrat a musim len lezat a nic ine nerobit.
Ty mas preco lezat?

dzidzuska
autor
27. máj 2007

JA SOM MALA SLABUCKE BLESTI V PODBRUSKU A SLA SOM ZA LEKAROM S TYM ZE CHCEM RIZIKOVE ALEBO CO KVOLI ROBOTE A TEN MA POSLAL LEZAT DO NEMOCNICE.TAM SOM POCITILA PRVY KRAT SILNE STVRDNUTIE BRUSKA LEKARI JEDEN POVEDAL HROZIACI POTRAT-MA VYLAKAL- DRUHY ZE JE TO OK...PO PREPUSTENI MAM PN ALE ZACALO MI STRASNE CASTO A SILNO TVRDNUT TAK SOM BOLA ZA DOKTOROM A VYZERAL ZDESENE.NAPISAL MI KOPEC LIEKOV.CHCEL MA POSLAT DO NEMOCNICE.vRAVEL ZE DOBRE ZE SOM OD NEHO CHCELA TO RIZIKOVE LEBO V PRACI BY SA TO ZHORSILO SKOR A MOHLA SOM AJ POTRATIT

dudasik
28. máj 2007

Ahojte kocky, tak sa krasne pridavam k Vam. Ja som doma treti tyzden. Teda prvy tyzden som bola v nemocnici, kvoli krvacaniu a teraz zase kvoli abnormalnemu zvracaniu.
Vyvratim vsetko, aj vodu, ale vdaka Torecanu to bolo lepsie, lenze tam mi zacali vsetky neziaduce ucinky a tak mi dnes doktor povedal,ze ich nesmiem brat. Takze sa tesim na ukrutne chvile a mozno aj nemocnicu. 😢
Pomoooc, mne byva tak zle, ze sa vobec netesim.

dzidzuska
autor
28. máj 2007

v ktorom si tyzdni?

tweety22
28. máj 2007

baby, ja som bola doma cele tehu, nemusela som lezat ale mala som vychadzky len 4hod. denne a v zime som sa nedostala nikam lebo som sa bala, ze prechladnem. ja som stale pozerala televizor, citala knihy, zapajala sa do roznych sutazi a poviem vam uz mi z toho ku koncu strasne hrabalo, ale akonahle som uvidela babo tak som si na to ani raz nespomenula takze drzim vsetkym palce a nech to rychlo ide

dudasik
28. máj 2007

Ja tie tyzdne nemam tak rada, proste som mala prvy den poslednej mrsky 16. marca a termin 21.12. Takze menej ako mate vy

dudasik
28. máj 2007

Tweety dakujeme. Aj mne uź hrabe, ale horsie je,ze je to asi z tych tabletiek, este,ze existuje net.

dzidzuska
autor
28. máj 2007

tweety-dakujem za podporu 🙂 ja budem lezat cez leto ☹ sa bojim ze ani na vlastnu svadbu sa pomaly nebudem moct dotrepat 😒 🙂
dudasik-takze vianocny darcek 🙂 budme aspon rady ze nie sme v nemocnic ale doma mna tam islo za ten tyzdne porazit 😖

dudasik
28. máj 2007

Dzidzuska a ty to mas iste, ze budes tak dlho lezat?
Si zamestnana, ci ako?

dzidzuska
autor
28. máj 2007

no som zamestnana ja som najskor chcela rizikove lebo pracujem/nepracujem s mentalne postihnutymi a za jeden mesiac ma 3x napadli pacienti tak som sa bala o mimi a teraz sa mi zhorsil stav trosku tak lezim 😔

cucuska
28. máj 2007

ahoj ja som v 5tt a som na Pnke. 2x som potrtila a pri druhom som tiez ležala len na posteli až do 9tt od 4tt ani som sa nepohla.
neboj pre fazulku urobime všetko

dzidzuska
autor
28. máj 2007

cucuska-tak to mi je luto dufam ze toto tehotenstvo ti rychlo pekne a hladko prebehne a budete sa tesitskoro z babatka...my sa uz nevieme toho drobceka dockat 🙂

svetluska.p
28. máj 2007

Kocky zlate, ja by som spravila cokolvek - aj by som lezala 9 mesiacov. Pre drobceka by som zniesla vsetko. My sme o babulko prisli a velmi chcem opat otehotniet. Tak nevzdychajrte moje zlate. Viem, ze je to tazke. ale uzivajte si to, ze ste tehulky, oddychute opatrujte sa. Cas vonku dozeniete s miminkom v kociku. Prajem Vam vsetko dobre a ladte sa pozitivne. Drzim palcule.

tribitka78
29. máj 2007

dzidzuska...ani nevieš, ako veľmi by som chcela ležať s nohami hore....ale môjmu bábatku nepomohlo nič, ty tomu svojmu vieš pomôcť....
moja sestra ležala v nemocnici pri prvom tehu 7 mesiacov, tak porodila mŕtve bábo...pri dvuhom bola v nemocnici 9 mesiacov, to sa už skončilo úspešne...
a to ju ešte polohovali, takže musela aj 10 hodín ležať v nejakej nepohodlnej polohe.... buď rada, že máš tú možnosť donosiť dieťa...mnohé z nás by ležali aj 12 mesiacov len aby to zachránilo ich bábo.....

svetluska.p
29. máj 2007

dzidzuska, posielam Ti do "vazenia" jeden na zasmiatie:

Muz sa vecer prituli k manzelke, chce sa s nou milovat. Manzelka mu
hovori: "Dnes nie, boli ma hlava..."
Na druhy den sa manzel znovu pokusa. Zena ho odstrci a povie: "Nechaj ma,
som unavena..."
Treti den sa manzel zas tuli k manzelke.
Na to mu manzelka vravi: "Trikrat za tyzden?! Spamataj sa preboha!"

martinka211
29. máj 2007

Svetluska 😀 dobry vtip 😀

svetluska.p
29. máj 2007

martinka - 😀

dzidzuska
autor
29. máj 2007

svetluska.p- tak to je mi luto drzim palce aby sa vam o tastne podarilo a aby ste sa onedlho radovali zo zdraveho krasneho miminka 🙂

dzidzuska
autor
29. máj 2007

tribitka-tak to mas pravdu mozem byt len statsna ze cakam dietatko a nie je to so mnou az take zle...mne doktori kedysi povedali ze nebudem moct otehotniet a je to tu....velmi sa tesime a nevieme sa babatka dockat...len tch 9 meiacov je strasne dlho 🙂

dzidzuska
autor
29. máj 2007

svetluska-super 😀 taky o zivota 😀 😀

bambulka026
29. máj 2007

Ahojte, ja som na tom podobne ako vy.
Som doma uz 6 mesiacov, a uz mi z toho uplne sibe. Este ze nemusim cely den lezat, to by som uz nevydrzala.
Je to naozaj hrozne,ale predstavte si potom ten uzastny pocit, drzat vlastne dieta v naruci, pre to obetujem cokolvek, aj tych 9 mesiacov ''domaceho vazenia''...
svetluska,tribitka - kocky je mi luto ze ste prisli o babo.
Viem ake to je...
Ja som on prisla 3x a toto je moje 4 tehotenstvo, takze dufam, ze to uz vyjde...
Prajem Vam pekny den a nezufajte, nejako to vydrzime... 😉

veva1
29. máj 2007

bambulka a vsetky ostatne verim ze sa vam aj vdaka tomuto domacemu vezeniu podari dojst az do uspesneho konca. Ja som tiez doma uz mesiac,ale som rada mam aj vychadzky. Chcem sa spytat ste na PN ,je to mozne byt 6mesiacov PN,len tak ze vas vypise stale ten isty doktor,alebo ci je nutne nejako to niekde inde riesit?

dzidzuska
autor
29. máj 2007

bambulka-joj to ma mrzi tak Vam zelam aby Vam to teraz krasne vyslo a v septemrbi sa tesili z nadherneho babatka 🙂 drzim palce...

svetluska.p
30. máj 2007

dzidzuska - dakujem 🙂 .

bambulka - dakujeme. a velmi Ti drzim palcule. nech vsetko dobre dopadne a ste zdravi.

dzidzuska
autor
30. máj 2007

ahojte maminy lezite 🙂 ?mna uz taaak boli chrbat...zajtra na poradnu dufam ze ma neposle lezat do nemocnice avsetko je v poriadku hlavne malicke ☹

lucyna
30. máj 2007

Ahoj dzidzuska, teraz lezkam. To pocasie ma uspava, ale je to lepsie ako keby bol hic. Nech poradna dopadne dobre 😉

veva - ja som na PN od polovice februara. PN mi predlzuje moja gynda, zakazdym som sa bala ze ma uz posle do roboty.Vzdy sa ma opytala ako sa citim a ci uz chcem ist pracovat a ja som jej povedala pravdu. Ze v robote su velke stresy, a doma mi je uplne skvele. Mam cas si vsetko pripravit, oddychovat, tiez mam vychadzky 2x do dna.

dzidzuska
autor
30. máj 2007

lucyna-dakujem ja som dnes cely den prespala vecer mi nebude rady 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre